Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzy lata :gwizdanie:

:good:

jaki etap ? piwnice już są ?

wykończeniówka :wink4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wykończeniówka :wink4:

No to teraz też za***iste koszta jednak są ... 3 lata to i tak dobrze jak bez kredytu jedziesz :good:

Opublikowano

wykończeniówka :wink4:

No to teraz też za***iste koszta jednak są ... 3 lata to i tak dobrze jak bez kredytu jedziesz :good:

o kosztach wolę nie wspominać :sick3: a jak pomyślę jaką audiolę bym miał to żal dupe ściska :wallbash:
Opublikowano

o kosztach wolę nie wspominać :sick3:

Ale zrobisz i będziecie mieli swoje :good:

... będzie gdzie grill'e spotowe robić :gwizdanie: :cool1::naughty::kox:

Opublikowano

o kosztach wolę nie wspominać :sick3:

Ale zrobisz i będziecie mieli swoje :good:

... będzie gdzie grill'e spotowe robić :gwizdanie: :cool1::naughty::kox:

przyjedziesz do Wrocławia :good: trzymam za słowo :decayed:
Opublikowano

przyjedziesz do Wrocławia :good: trzymam za słowo :decayed:

Kaj to w tych gorolowicach budujesz :wallbash: w Rybniku mało miejsca masz :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jasne , że przyjada , jak mnie zaprosisz :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Bo na razie na grila to trzeba do Jejkowic jechać :decayed:

Opublikowano

przyjedziesz do Wrocławia :good: trzymam za słowo :decayed:

Kaj to w tych gorolowicach budujesz :wallbash: w Rybniku mało miejsca masz :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jasne , że przyjada , jak mnie zaprosisz :gwizdanie: :cool1:

jużech Cie zaprosił, a co do goroli to przynajmniej byda mioł do czego szczylać :naughty:
Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

:tongue4:

:yeah:

:tongue4:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 20:51_________________________________________________

jużech Cie zaprosił, a co do goroli to przynajmniej byda mioł do czego szczylać :naughty:

To kiedy gryyyla robisz ? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
http://aukcjewp.wp.pl/audi-a4-avant-2006r-2-0tdi-quattro-i1761080553.html auto pali jeździ :polew:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 20:56_________________________________________________
To kiedy gryyyla robisz ? naughty gwizdanie
przyszły rok sierpień pod war że nie bydzie padać :kwasny:
Opublikowano

przyszły rok sierpień pod war że nie bydzie padać :kwasny:

W altanie siednymy :naughty::kox:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 21:04_________________________________________________

Dyć to je od Hammera po BT 2011 :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

chyba jak se ją ze sobą przywieziesz :tongue4:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________

Dyć to je od Hammera po BT 2011
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

I dokładnie też tak chciałem napisać Prezes wyjeżdża na nas a sam nam zrobił wałek :)

z tego co ja pamiętam to nie siedziałem w domu i powodem nie bycia na spocie nie było wytłumaczenie "nie chce mi się" :cool1: bo tylko o to mi chodzi, ale jak dla mnie koniec tematu. spoty nie są przymusowe i każdy robi co chce

Opublikowano

I dokładnie też tak chciałem napisać Prezes wyjeżdża na nas a sam nam zrobił wałek :)

z tego co ja pamiętam to nie siedziałem w domu i powodem nie bycia na spocie nie było wytłumaczenie "nie chce mi się" :cool1: bo tylko o to mi chodzi, ale jak dla mnie koniec tematu. spoty nie są przymusowe i każdy robi co chce

nie irytuj sie z byle powodu :naughty:
Opublikowano

Jeszcze sie nadrobi ,luzik

Opublikowano

z tego co ja pamiętam to nie siedziałem w domu i powodem nie bycia na spocie nie było wytłumaczenie "nie chce mi się" :cool1: bo tylko o to mi chodzi, ale jak dla mnie koniec tematu. spoty nie są przymusowe i każdy robi co chce

Ale mogłeś dać znać co i jak :cool1: ... wiadomo , że nie są przymusowe , ale z tych co odpisali czemu nie byli , nikt nie był w domu ( przynajmniej swoim ) tym bardziej nikt nie napisał , że mu się nie chciało ( a zdrugiej strony też może ktoś mieć ujowy dzień i może mu się po prostu "nie chcieć" np. pojechać na spota ) :wink4: ... Arek będzie dobrze :good::wink4: ... nie było/nie ma tematu :wink4::good:

Opublikowano

Kurde ochloncie przeciez parkingu pod tesco nie rozkopali jak wiekszosci miasta :)

Opublikowano

Kurde ochloncie przeciez parkingu pod tesco nie rozkopali jak wiekszosci miasta :)

a gdyby nawet to są jejkowice :tongue4:
Opublikowano

No wlasnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.