Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Artur jak będziesz wycinał katy to wspawaj w ich obudowe rurke i tak je załóż, nie daj sobie wspawać samych rurek bo będziesz miał "zabawy" na przeglądzie

gdzie mi to zrobią fajnie :mysli: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Artur jak będziesz wycinał katy to wspawaj w ich obudowe rurke i tak je załóż, nie daj sobie wspawać samych rurek bo będziesz miał "zabawy" na przeglądzie

W dieslach nie jest wymagany kat, tak jak to ma miejsce w benzynie. Więc na przeglądzie niama problemów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja te spaliny się będą zachowywały wtedy ? chodzi o to by był "przeciąg" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy tzn kiedy?

:polew:

:mysli: :mysli:

Nie wiem czy Arturoo pyta jak sie beda zachowywaly przy rurce w puszcze kata czy w samej puszcze a to moze miec znaczenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze chciałbym to zrobić dobrze i się zastanawiam jak faktycznie :mysli:

podmiana kata na nowy po ostatnich zajściach odpada :gwizdanie: :tongue4::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wybicie wkladu da Ci wyglad ori, staralem sie Ci to ostatnio przekazac :P reszta to rzeźba, a efekt ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzę :notworthy:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:09_________________________________________________

no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217632.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mamlasy

Artur w miejsce kata musi byc rura bo po wydlubaniu puszka bedzie zaklucac przeplyw spalin i amen a Ty musisz miec kopa no nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli optymalnie zrobic jak Arek pisal,rozciac kata ,wydlubac bebechy i wspawac wewnatrz rurke i zaspawac puche najlepiej od gory.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 08:27_________________________________________________Jaak pogoda ,dupki opalone :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

środka kata nie wyrzucaj, bo to można sprzedać za dobrą kasę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzę :notworthy:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:09_________________________________________________

no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217632.0

A nie denerwuj mnie, mialem to juz zaklepane ze gośc mi przywiezie ale to polift i rzeźba z zamkiem i otwieraniem itd, troche wczesniej tu o tym pisalem. pozatym tez malowac by trza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...