Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Artur jak będziesz wycinał katy to wspawaj w ich obudowe rurke i tak je załóż, nie daj sobie wspawać samych rurek bo będziesz miał "zabawy" na przeglądzie

gdzie mi to zrobią fajnie :mysli: :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie prosciej wybić wsad z kata? wyglad oryginał a srodek pusty...

Opublikowano

Artur jak będziesz wycinał katy to wspawaj w ich obudowe rurke i tak je załóż, nie daj sobie wspawać samych rurek bo będziesz miał "zabawy" na przeglądzie

W dieslach nie jest wymagany kat, tak jak to ma miejsce w benzynie. Więc na przeglądzie niama problemów :cool1:

Opublikowano

tylko ja te spaliny się będą zachowywały wtedy ? chodzi o to by był "przeciąg" :wink4:

Opublikowano

wtedy tzn kiedy?

Opublikowano

wtedy tzn kiedy?

:polew:
Opublikowano

wtedy tzn kiedy?

:polew:

:mysli: :mysli:

Nie wiem czy Arturoo pyta jak sie beda zachowywaly przy rurce w puszcze kata czy w samej puszcze a to moze miec znaczenie :decayed:

Opublikowano

w samej puszce :wink4: wydłubanej

Opublikowano

puszka znowu nie jest az tak wiele wieksza od samego przelotu wiec bedzie ok :good:

Opublikowano

kurcze chciałbym to zrobić dobrze i się zastanawiam jak faktycznie :mysli:

podmiana kata na nowy po ostatnich zajściach odpada :gwizdanie: :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko wybicie wkladu da Ci wyglad ori, staralem sie Ci to ostatnio przekazac :P reszta to rzeźba, a efekt ten sam.

Opublikowano

kojarzę :notworthy:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:09_________________________________________________

no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217632.0

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: Wy spać nie możecie :mysli:

Opublikowano

ni :chytry:

Opublikowano

:hi:

Mamlasy

Artur w miejsce kata musi byc rura bo po wydlubaniu puszka bedzie zaklucac przeplyw spalin i amen a Ty musisz miec kopa no nie :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli optymalnie zrobic jak Arek pisal,rozciac kata ,wydlubac bebechy i wspawac wewnatrz rurke i zaspawac puche najlepiej od gory.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 08:27_________________________________________________Jaak pogoda ,dupki opalone :decayed: ?

Opublikowano

:hi: :hi:

środka kata nie wyrzucaj, bo to można sprzedać za dobrą kasę :naughty:

Opublikowano

kojarzę :notworthy:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:09_________________________________________________

no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217632.0

A nie denerwuj mnie, mialem to juz zaklepane ze gośc mi przywiezie ale to polift i rzeźba z zamkiem i otwieraniem itd, troche wczesniej tu o tym pisalem. pozatym tez malowac by trza :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.