Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert chca jeszcze kupić gąbka polersko http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/akcesoria/polerowanie/3m-perfect-it-iii-gabka-polerska-zolta-150mm.html

i użyć ją maszynowo z M. SwirlX. Myśla że jest to podobne co 3M żółty korek. Bo mom w paru miejscach matowe powierzchnie po polerce... [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 14:32_________________________________________________Robert a co piszą o tym? http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/finish-kare-425-extra-slick-final-body-shine-917ml.html

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano
  • Autor

Arek też bym chciał sobie czymś takim pojeździć :cool1: .[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 08:43_________________________________________________Jakie wrażenia?

jak najbardziej pozytywne :good: bardzo spodobała mi się funkcja wyświetlania prędkości oraz ograniczeń na przedniej szybie, brak używania kluczyka czy to do otwarcia czy też odpalenia samochodu, wygląd i czytelność licznika i komputera pokładowego. ogólnie to mnóstwo plusów, a jedyny minus jaki zauważyłem to działanie automatycznej skrzyni biegów, jakby spóźnione przełożenia biegów na automacie jak i na łopatkach (w Q7 tego nie zauważyłem).

Opublikowano

Arek a skąd dorwałeś takie cudeńko?

Opublikowano

Pretor ile sobie życzysz za czyszczenie turbulum w BLB :rolleyes: jak dla mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Pretor ile sobie życzysz za czyszczenie turbulum w BLB :rolleyes: jak dla mnie :gwizdanie:

Zawaliłeś sobie turbo :mysli: . Przecież jeździsz dynamicznie. PW.

Opublikowano
  • Autor

Arek a skąd dorwałeś takie cudeńko?

Magro Rybnik :>

d53d4ceea7b2fe26med.jpg

8dd1a0dc9bd6e5a7med.jpg

Opublikowano

:hi:

Tomek oraz Artur ja też bym wziął jedną puszke tego zapachu :>[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 20:52_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=JjPi4GXvCj0&feature=player_embedded

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Tomek oraz Artur ja też bym wziął jedną puszke tego zapachu :>

Spoko, się zamówi tylko Robert się odezwie :wink4:

Opublikowano

:hi: po maratonie :kox: :kox: :kox:

Spoko, się zamówi tylko Robert się odezwie :wink4:

Jedna pucha biera na pewno :good: , yno czekaj , zaatakuję alll4auto jakby to wyglądało :wink4: Dos wtorku wieczór/środy rano mamy czas bo lecę na Italię :wink4:

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________

Dla was

moja ulubiona muza

:good::decayed:

A to moja luba :jerk: :jerk: :jerk::banan1: :banan1: :banan1:

Opublikowano

niezły mix :travolta:

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 00:44_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

Pretor ile sobie życzysz za czyszczenie turbulum w BLB :rolleyes: jak dla mnie :gwizdanie:

No właśnie - dlaczego, skoro nie masz z tym problemu ?

Aha i jedno pytanie - możesz sobie ściągnąć pełną wersję dla VCDS'a bo masz tylko wersję demo ! Ostatnio się przekonałem jak logowałem auto radka77 - zero grupy 000 zarówno w MB jak i BS i zero grup w BS a w przyszłości Ci się te grupy przydają - to tak na marginesie bo ja wcale nie mam VCDS'a ale dla mojego wraka nie jest potrzebny :)

Pozdrawiam również wszystkich Rybniczan i kolegów z okolic !

Arek, ostatnio mnie kusił kolega z forum A3 by sobie coś wypożyczyć z Magro i pojechać na blachary w stronę Mikołowa ale po co zamawiać A7 by załapać grzyba jak i bez tego można też załapać :)

Opublikowano
:hi: bry synki
Opublikowano

:hi: :hi:

:hi: po maratonie :kox: :kox: :kox:

Spoko, się zamówi tylko Robert się odezwie :wink4:

Jedna pucha biera na pewno :good: , yno czekaj , zaatakuję alll4auto jakby to wyglądało :wink4:

A to czemu z all4auto?

Robert chca jeszcze kupić gąbka polersko http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/akcesoria/polerowanie/3m-perfect-it-iii-gabka-polerska-zolta-150mm.html

i użyć ją maszynowo z M. SwirlX. Myśla że jest to podobne co 3M żółty korek. Bo mom w paru miejscach matowe powierzchnie po polerce... [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 14:32_________________________________________________Robert a co piszą o tym? http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/finish-kare-425-extra-slick-final-body-shine-917ml.html

Robert co myślisz ? Bo maszynę do polerowania już mam :naughty:

Pretor ile sobie życzysz za czyszczenie turbulum w BLB :rolleyes: jak dla mnie :gwizdanie:

No właśnie - dlaczego, skoro nie masz z tym problemu ?

Aha i jedno pytanie - możesz sobie ściągnąć pełną wersję dla VCDS'a bo masz tylko wersję demo ! Ostatnio się przekonałem jak logowałem auto radka77 - zero grupy 000 zarówno w MB jak i BS i zero grup w BS a w przyszłości Ci się te grupy przydają - to tak na marginesie bo ja wcale nie mam VCDS'a ale dla mojego wraka nie jest potrzebny :)

Ledwie rano w pon. i już zjeba :gwizdanie:

Arek, ostatnio mnie kusił kolega z forum A3 by sobie coś wypożyczyć z Magro i pojechać na blachary w stronę Mikołowa ale po co zamawiać A7 by załapać grzyba jak i bez tego można też załapać :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry: :bry: :bry::hi: :hi: :hi::radocha: :radocha: :radocha:

Witejcie mamlasy od wczoraj wieczora już w domu :przebiegly:

I już Was strach oblecioł co :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry: :bry: :bry::hi: :hi: :hi::radocha: :radocha: :radocha:

Witejcie mamlasy od wczoraj wieczora już w domu :przebiegly:

I już Was strach oblecioł co :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

czamu :tongue4: tyś je nieszkodliwy przeca :tongue4::polew: za rączka i do baru :evil:
Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano

czamu :tongue4: tyś je nieszkodliwy przeca :tongue4::polew: za rączka i do baru

No a jak :naughty:

Opublikowano

:bry::hi:

Robert chca jeszcze kupić gąbka polersko http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/akcesoria/polerowanie/3m-perfect-it-iii-gabka-polerska-zolta-150mm.html

i użyć ją maszynowo z M. SwirlX. Myśla że jest to podobne co 3M żółty korek. Bo mom w paru miejscach matowe powierzchnie po polerce... [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 14:32_________________________________________________Robert a co piszą o tym? http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/finish-kare-425-extra-slick-final-body-shine-917ml.html

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Robert co myślisz ? Bo maszynę do polerowania już mam :naughty:

FK#425 to b.dobry QD ale są lepsze ... ten spisuje się dobrze na sealant'ach ( woski syntetyczne ) , jakbyś go zapodał na wosk naturalny to go tym QD zmyjesz ... ja mam Pro Detailer od Chemical Guys ( zawiera carnaubę ) :wink4: Tego Pro Deatiler'a można kupić galonowe opakowanie za 190 zł

Co do polerki to M. SwirlX jest słabszy od żółtego 3M , ja chcę kupić Menzernę i raczej w tą stronę z polerka idź , co do gąbek to polecane właśnie do Menzerny są pady Flexipads

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/akcesoria/polerowanie/pady-polerskie-1/menzerna-135mm-compounding-pad.html

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/akcesoria/polerowanie/pady-polerskie-1/menzerna-135mm-finishing-pad.html

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/akcesoria/polerowanie/pady-polerskie-1/menzerna-135mm-polishing-pad.html

...

tu są nawet tańsze

http://www.all4auto.pl/flexipads-135x35-mm-gabka-polerska-pomaranczowa-polishing-p-858.html ...

Skąd masz maszynkę , tą od tego kumpla czy kupiłeś ?

Opublikowano

potrzebuje filc do wiertarki bo musze szybe wypolerowac. gdzie takie cos tanio dostane?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.