Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Seves

Wczoraj kumpel wyciągnął mnie na moto i wieczorem oglądali my zamek w Mosznej :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek i jak tam sie jezdzilo wczoraj :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 11:57_________________________________________________

:hi:

Seves

Wczoraj kumpel wyciągnął mnie na moto i wieczorem oglądali my zamek w Mosznej :cool1:

za***iście :good:

no wlasnie cos zech wyczytol wczesniej :P

hehe wypas :good:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 11:58_________________________________________________jechaliscie tak jak my na kedzierzyn?

jak tam droga w ogole wyglado? jo tam nigdy nie byl :no:

Opublikowano

Mieli my jechac na Kędzierzyn ale z powodu braku zupy polecieli my z Rud na Racibórz i potem dalej na Krapkowice, z powrotem A4 do domciu już w ciemności :disgust:

Opublikowano

nooo jo nie lubia po ciemku na moto jezdzic :kwasny:

autem co innego.. ale na moto lepiej jak jest sucho i jasno :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 12:07_________________________________________________jakiej zupy? :decayed:

:mysli:

Opublikowano

jakiej zupy? :decayed:

:mysli:

Do silniczka :decayed:

Po naszym ostatnim zapierdalaniu trochę jej ubyło

Opublikowano

jakiej zupy? :decayed:

:mysli:

Do silniczka :decayed:

Po naszym ostatnim zapierdalaniu trochę jej ubyło

no na pewno :decayed:

jo jeszcze nie tankowol wiec nie wiem :P ale na pewno ubylo :gwizdanie:

Opublikowano

Oj ubyło :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No i 50 baniek poszło sie jebać :( wygrały 2 osoby ,może ktoś z was ? :naughty::cool1:

:>

Opublikowano

Ja nie ,dalej b5'tką trza bedzie latac :wink4:

Opublikowano

jo trefił 1 [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 13:48_________________________________________________liczba oczywiście :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spamerzy nie wybierzemy sie ekipa do Bielska na spota ? Robia gril z pieczeniem ziemniaczkow :kox:

Opublikowano

Spamerzy nie wybierzemy sie ekipa do Bielska na spota ? Robia gril z pieczeniem ziemniaczkow :kox:

v6 jako fojerka bydzie robic ? :kox:
Opublikowano

Bierzemy kielbachy,musztardke ,bulki ,kilka ziemniakow ,sol,maselko i bedzie kolacyjka jak ta lala :slina:

Zobaczycie co to jest organizacja :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 14:14_________________________________________________

Spamerzy nie wybierzemy sie ekipa do Bielska na spota ? Robia gril z pieczeniem ziemniaczkow :kox:

v6 jako fojerka bydzie robic ? :kox:

:?: :mysli: co to :?:

Opublikowano

Bierzemy kielbachy,musztardke ,bulki ,kilka ziemniakow ,sol,maselko i bedzie kolacyjka jak ta lala :slina:

Zobaczycie co to jest organizacja :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 14:14_________________________________________________

Spamerzy nie wybierzemy sie ekipa do Bielska na spota ? Robia gril z pieczeniem ziemniaczkow :kox:

v6 jako fojerka bydzie robic ? :kox:

:?: :mysli: co to :?:

fojerka - ogień , ognisko,

bo dziś do Wojtka auto oddowosz :wink4: i jak bydzie tragedia (mom nadzeja że niebydzie) to byś silnik do ogniska wciepoł - kumasz czaczę :tongue4::decayed::wink4:

Opublikowano

auto już oddałem :gwizdanie:

jutro będę wiedział co tam jest :wink4:

nie spamuj tylko pisz czy byś jechał :tongue4:

Opublikowano

auto już oddałem :gwizdanie:

jutro będę wiedział co tam jest :wink4:

nie spamuj tylko pisz czy byś jechał :tongue4:

trzabyło pryndzy pisac teraz som doma siedza i se wyrwać za bardzo nie umia :( o kiere ognisko ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.