Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W porządalu ale zapiąłem sobie L4 na to konto :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

o kur :shocked:

a ja bylem pewien ze mu babcia z wnuczkiem nie placa i chce sie ich po prostu ze swojej chalpy pozbyc[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 21:45_________________________________________________

wymiatacz ;)

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 21:50_________________________________________________zbieram sie Pany bo cos za malo spie od kilku dni :rolleyes::tongue4:

Opublikowano

No Pany żałujcie,że Was nie było w Nałężu :tongue4:

Opublikowano

ja tymczasem poszylem fotel :banan:

marny ze mnie krawiec ale wyszlo za***iście, jednak inzynieriowie przemysleli sprawe...

gorzej z plastikami mocujacymi :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

:hi:

No Pany żałujcie,że Was nie było w Nałężu :tongue4:

Nawet wiem dlaczego :naughty:, bo żarcie było, bez tego to nędza a nie spot co nie :gwizdanie:

ja tymczasem poszylem fotel :banan:

marny ze mnie krawiec ale wyszlo za***iście, jednak inzynieriowie przemysleli sprawe...

gorzej z plastikami mocujacymi :kwasny: :kwasny:

Trza było w Elsie obejrzeć to byś plastików nie rozwalił :confused4:

Opublikowano

No Pany żałujcie,że Was nie było w Nałężu :tongue4:

Właśnie :good:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 08:41_________________________________________________

No Pany żałujcie,że Was nie było w Nałężu :tongue4:

Nawet wiem dlaczego :naughty:, bo żarcie było, bez tego to nędza a nie spot co nie :gwizdanie:

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 08:42_________________________________________________ :hi: :hi:

Opublikowano

ja tymczasem poszylem fotel :banan:

marny ze mnie krawiec ale wyszlo za***iście, jednak inzynieriowie przemysleli sprawe...

gorzej z plastikami mocujacymi :kwasny: :kwasny:

Trza było w Elsie obejrzeć to byś plastików nie rozwalił :confused4:

Znalazłem wszystko w Elsie :good:

Mimo to, zaczepy sa za***iście delikatne.

Opublikowano

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

:polew: :polew: :polew:

No to Artur teraz będzie wiedział do czego służy Q i kto tym jeździ :decayed: ...................bauery

Opublikowano

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

Jo wiem że by Ci to pasowało, zaś 40zł więcej w kapsie zostanie co miesiąc :gwizdanie:

Opublikowano

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

Jo wiem że by Ci to pasowało, zaś 40zł więcej w kapsie zostanie co miesiąc :gwizdanie:

A jak :naughty:

Artur był ale po tym filmie zniknął bez odpisania, toś Go załatwił psychicznie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

No Pany żałujcie,że Was nie było w Nałężu :tongue4:

Nawet wiem dlaczego :naughty:, bo żarcie było, bez tego to nędza a nie spot co nie :gwizdanie:

:gwizdanie:

widzę ,że do Ciebie w końcu też doszło

nic na siłę :wink4: ,ja po prostu proponowałem byśmy w kilka osób zajechali

Tomek i Andrzej jeżdżą -zapytajcie ich bo ja mogę nie być obiektywny

Opublikowano

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

Jo wiem że by Ci to pasowało, zaś 40zł więcej w kapsie zostanie co miesiąc :gwizdanie:

A jak :naughty:

Artur był ale po tym filmie zniknął bez odpisania, toś Go załatwił psychicznie :gwizdanie:

Artur mo dzisio stresujący dzień :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

No to Artur teraz będzie wiedział do czego służy Q i kto tym jeździ :decayed: ...................bauery

nie takie rzeczy quatterkiem robiłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:19_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

No Pany żałujcie,że Was nie było w Nałężu :tongue4:

Nawet wiem dlaczego :naughty:, bo żarcie było, bez tego to nędza a nie spot co nie :gwizdanie:

:gwizdanie:

widzę ,że do Ciebie w końcu też doszło

nic na siłę :wink4: ,ja po prostu proponowałem byśmy w kilka osób zajechali

Tomek i Andrzej jeżdżą -zapytajcie ich bo ja mogę nie być obiektywny

Powiem tak ,a mnie to wali w cycki co gdzie i jak

Opublikowano

Coś Wiesiu Ci te L4 nie sluzy ni uja...

Opublikowano

Tak jakbyś zgodł :gwizdanie:

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

Jo wiem że by Ci to pasowało, zaś 40zł więcej w kapsie zostanie co miesiąc :gwizdanie:

A jak :naughty:

Artur był ale po tym filmie zniknął bez odpisania, toś Go załatwił psychicznie :gwizdanie:

Artur mo dzisio stresujący dzień :gwizdanie:

mam nadzieję ,że po południu zadzwonią :wink4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:23_________________________________________________

Coś Wiesiu Ci te L4 nie sluzy ni uja...

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Coś Wiesiu Ci te L4 nie sluzy ni uja...

Służy, służy dobrze mi :decayed:

Opublikowano

To likwidujemy spoty w rybolu :naughty: nie bydziesz musioł 30 km jechać pogodać se z nami

przejechałbyś takie kilometry by H4mm3R'a zobaczyć i se znim pogadać :cool1:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:30_________________________________________________widzisz ,a on jedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.