Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze chwilka

:kox:

I co :gwizdanie:

No dawaj :paker:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to dawaj :silacz:

:decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:39_________________________________________________

Jeszcze chwilka

:kox:

I co :gwizdanie:

No dawaj :paker:

starszy jesteś to idziesz pierwszy :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed:

Jakoś słabo :gwizdanie:

Opublikowano

No to znowu żarcia w rybolu na spocie nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

starszy jesteś to idziesz pierwszy :gwizdanie:

Wiesiek , Wiesiek , Wiesiek ... :yeah:

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:42_________________________________________________

No to znowu żarcia w rybolu na spocie nie będzie :gwizdanie:

Znowu żarcie :gwizdanie:

Zaraz się zacznie :kox::naughty:

Opublikowano

No to znowu żarcia w rybolu na spocie nie będzie :gwizdanie:

to była groźba karalna :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I o to chodzi :tongue4:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:43_________________________________________________

No to znowu żarcia w rybolu na spocie nie będzie :gwizdanie:

to była groźba karalna :polew: :polew: :polew: :polew:

No nie wiem :naughty:

Opublikowano

A teraz tak serio co myślicie o mojej propozycji którą niedawno przedstawiłem na temat zimowych spotów ?

Opublikowano

Ale choć Szymonowi troszkę spamu napisaliśmy w wątku ( zyskał też rozgłos na forum ) :gwizdanie: :decayed:

no dokladnie Synki jeszcze roz dzieki bardzo :P

:notworthy:

Robert no ja Ci sie moge o galaxy S spytac.. czy kumpel go chce jeszcze sprzedac :wink4:

To zapytaj się , ale na pewno będzie drogi :kwasny:

sorry synki ale jo dalij spam nadrabiom :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Tyś je 20 lot za murzynami jeszcze :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:02_________________________________________________

3 godziny mnie nie było i 4 strony musiałem też nadrobić :naughty:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:00_________________________________________________się ostatnio rozkręcili :gwizdanie:

Coraz chłodniej na dworze to i spam leci coraz szybciej :naughty:

no czuc od razu ze wieczory dluzsze bo to je masakra ... sie jeszcze nie wkur-wiom ale spam czytom a w miedzyczasie nowy spam rosnie :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

no trochę tego było klepnięte jak przyjechałem więc się seves'owi nie dziwię ,ze ma tyle zaległości do nadrobienia

Arturo ja tu przed chwila dopiero z soboty konczylem bo do tej pory nie bylo czasu sie za to profesjonalnie zabrac :decayed:

Arturoo

a jak tam fura w ogole? jezdzisz juz? dobrze zrozumialem ze jeszcze na jakies czesci czekasz :embarrassed:

Opublikowano

pier..le będę jeździł na BB tam zawsze jest :gwizdanie:

:foch:

Opublikowano

Np. parking ( bodajże nr.1 ) w Rybniku i bliskość Plazy , Focus'a itp. :naughty:

Opublikowano

A teraz tak serio co myślicie o mojej propozycji którą niedawno przedstawiłem na temat zimowych spotów ?

Co i gdzie bo pamięć nawala :tongue4:

Opublikowano

Arturoo

a jak tam fura w ogole? jezdzisz juz? dobrze zrozumialem ze jeszcze na jakies czesci czekasz :embarrassed:

jeżdżę ,czekam na sprężynki zaworowe,jak przyjdą to do Wojtusia wracam i rozbieranie od nowa :gwizdanie:

Opublikowano

no czuc od razu ze wieczory dluzsze bo to je masakra ... sie jeszcze nie wkur-wiom ale spam czytom a w miedzyczasie nowy spam rosnie :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

Pier-dol spam , dawaj LIVE :cool1::wink4:

Opublikowano

A teraz tak serio co myślicie o mojej propozycji którą niedawno przedstawiłem na temat zimowych spotów ?

nie pamiętam też :embarrassed:

Opublikowano

A teraz tak serio co myślicie o mojej propozycji którą niedawno przedstawiłem na temat zimowych spotów ?

Co i gdzie bo pamięć nawala :tongue4:

Np. parking ( bodajże nr.1 ) w Rybniku i bliskość Plazy , Focus'a itp. :naughty:

:cool1:

Opublikowano

Np. parking ( bodajże nr.1 ) w Rybniku i bliskość Plazy , Focus'a itp. :naughty:

Myślę żeby wypróbować parking proponowany przez Arka,wydaje mi się że tam też jest w pobliżu jakaś knajpka :wink4:

Opublikowano

Ew. parking koło kąpieliska "Ruda" i bliskość Carrefur'a

Opublikowano

żarcie jest :?:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:49_________________________________________________żarcie jest :?:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no czuc od razu ze wieczory dluzsze bo to je masakra ... sie jeszcze nie wkur-wiom ale spam czytom a w miedzyczasie nowy spam rosnie :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

Pier-dol spam , dawaj LIVE :cool1::wink4:

no az mi sie kurw same przeklenstwa cisna ale jest...

victoria hahaha dalem rade :kox:

ida spac :rolleyes:

zartowalem posiedza chwila live :naughty:

yno ida do kibla bo mie jus cisnie fest :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.