Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

350 ;p[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:17_________________________________________________tylko zlozyc wsjo zeby dzialalo potrwa kilka dobrych dni :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ładniee... :decayed:

Opublikowano

350 ;p

No to :good:

Ale zapewne trzeba też MCE zmienić jak chcesz elektryczne szyby z tyłu ?

Opublikowano

ee tam mnie tam 2 ele stynkom :gwizdanie:

Opublikowano

hahah a co to MCE?:D

Opublikowano

ee tam mnie tam 2 ele stynkom :gwizdanie:

Dokładnie , z tyłu i tak nikt u mnie nie jeździ :gwizdanie:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:20_________________________________________________

hahah a co to MCE?:D

A co odpowiada w [b5] m.in. za elektryczne szyby ? W [b6] moduł komfortu ( MCE też jest ) ale w [b5] ? :mysli:

Opublikowano

zeby mi potem tylko cykali gora,dol,gora,dol i non stop bych tyn knefel miol wcisniety...wiesniaki jedne :decayed:

Opublikowano

mozna zablokowac przeciez z pozycji najwazniejszego w aucie, haaa

Opublikowano

A co odpowiada w [b5] m.in. za elektryczne szyby ? W [b6] moduł komfortu ( MCE też jest ) ale w [b5] ? :mysli:

Ponawiam pytanie :cool1:

Opublikowano

u mnie tera wazne je aby fisa wyrezac...no glownie jedna osoba sie tym bydzie zajmowala, jo raczy byda tych chlopok do bicio :bicz3: :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________

mozna zablokowac przeciez z pozycji najwazniejszego w aucie, haaa

wiym,tyn co swiyci na zielono :wallbash: w aucie co mo czerwono-biole podswietlani :blink:

Opublikowano

A co odpowiada w [b5] m.in. za elektryczne szyby ? W [b6] moduł komfortu ( MCE też jest ) ale w [b5] ? :mysli:

Ponawiam pytanie :cool1:

wystarczy wpiac kable i hula panie :kox:

Opublikowano

łaa...na krotko mowisz...i gasnica pod reka :polew:

Opublikowano

wystarczy wpiac kable i hula panie :kox:

Ale pod co ?

Opublikowano

jak to po co...plus z aku, masa do ramy i hula :decayed::polew:

Opublikowano

u mnie tera wazne je aby fisa wyrezac...no glownie jedna osoba sie tym bydzie zajmowala, jo raczy byda tych chlopok do bicio :bicz3: :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________

mozna zablokowac przeciez z pozycji najwazniejszego w aucie, haaa

wiym,tyn co swiyci na zielono :wallbash: w aucie co mo czerwono-biole podswietlani :blink:

wyreza sie na bialo

Opublikowano

jak to po co...plus z aku, masa do ramy i hula :decayed::polew:

No jakby nie było tak też można :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

no mysla Arielu, zeb ydzie bioly :wink4: ...bo tyn zielony knefel w audi to totalne nieporozumiyni :wallbash:

Opublikowano

no prad masz juz w pstryczku od przednich

Opublikowano

Pany tak z innej beczki , oglądał kto z Was jakiś fajny filmik ostatnio ? Teraz mam dużo wolnego czasu i bym obejrzał jakiego dobrego horrora czy thrillera :rolleyes:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:36_________________________________________________

no prad masz juz w pstryczku od przednich

Aaaa czyli tak na byle jak to będziesz robił ( tzw. "na sztywno" ) :rolleyes:

Opublikowano

Pany tak z innej beczki , oglądał kto z Was jakiś fajny filmik ostatnio ? Teraz mam dużo wolnego czasu i bym obejrzał jakiego dobrego horrora czy thrillera

:mysli: co jo to zech ostatnio lookol :?: musza se przipomniec

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.