Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: doberek :)

Mam pytanko odnośnie opon zimowych...doradźcie jakie kupić najlepiej,jaka firma ...może znacie jakąś stronę na której są przystępne ceny a może wiecie gdzie najlepiej zajechać do jakiegoś serwisu kupić i przy okazji wymienić.Może ktoś z was ma do sprzedania ? Potrzebuje 4 szt. 225/45/17 ? Z góry dzięki miłej niedzieli wszystkim :good:

Wyniki testu ADAC opon zimowych na rok 2011/2012 w rozmiarze 225/45 R17

1. Michelin Alpin A4

2. Bridgestone Blizzak LM-32

3. Dunlop SP Winter Sport 4D

4. Goodyear UltraGrip Performance 2

5. Uniroyal MS Plus 66

6. Toyo Snowprox S953

7. Continental WinterContact TS 830 P

8. Nokian WR D3

9. Pirelli W 240 Sottozero Serie II

10. Nexen Winguard Sport

oooooo jakie profi zestawienie :decayed:

:good:

Kto da więcej w łape ten lepiej wypadnie w testach :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27.0

Jeszcze raz dziękuję :)

A tak w ogóle to :bry:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::hi:

:> bry Bert :hi:

Hammer sprzedajesz popielniczki/popielniczka? :decayed:

No mam dwie na sprzedaż, a nawet w sumie trzy :wink4:

jak tam jeszcze nic nie pilowales to chyba wiem jak to naprawic :gwizdanie:

Nic z tym nie robiłem :wink4:

podrzuc to kiedys to to na miejscu Ci sprobuje zrobic :P

znaczy wiadomo.. zalezy co jest rozwalone... ale jak ze starosci to to zrobie chyba ze ktos by juz cos kopal i probowal naprawic :P

To może dziś wpadna jak z Żor pojada :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

:hi:

Pospane i dalej malować :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Pospane i dalej malować :wallbash:

Ty sie Synku tam zarobisz :gwizdanie:

dychnij se na jaki d*py pozaglondej :evil:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Pospane i dalej malować :wallbash:

Ty sie Synku tam zarobisz :gwizdanie:

dychnij se na jaki d*py pozaglondej :evil:

:decayed:

Hmmm Szymek :cicho: zostawiymy to na wiosna :wstydliwy: jak na motungach wyjadymy :evil:

Mosz może jaki zdjęcia abo film z tego wesela co my byli, może by się co wyciyło :przebiegly:

Reszta zaś śpi :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

wielkie dzieki wszystkim za przybycie :notworthy:

jak na pierwszy spot mysle, ze nie bylo zle :wink4:

ps: Sztomel czekam na wytlumaczenia dlaczego nie wpadles :chytry::baseball:

bo nie jeżdzę A4 tylko golfem Mk4 a to chyba jest zasadnicza różnica.

Tomek przecież to żaden problem :cool1:

Opublikowano

To jest d*pa do oglądania :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Fergie :kox:

Opublikowano

Fergie :kox:

Zajebioza i to dojrzała :naughty: [br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 18:48_________________________________________________Spadam do roboty narka :hi:

Opublikowano
  • Autor

Pretor ty szukasz B6 prawda :?:

mam coś dla ciebie :naughty:

389391_281576325208680_104434632922851_920294_119579225_n.jpg[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 19:46_________________________________________________prototypy Audi na 2015 rok

94397541.jpg

51625151.jpg

Opublikowano

:hi:

Dzięki Arek :good: . Daj namiary na to pierwsze, jutro po to jadę :decayed: .

Opublikowano

:hi:

Dzięki Arek :good: . Daj namiary na to pierwsze, jutro po to jadę :decayed: .

:hi: za***iste to pierwsze ja też chcę będziemy się targować :naughty:
Opublikowano

:hi:

Dzięki Arek :good: . Daj namiary na to pierwsze, jutro po to jadę :decayed: .

Tak w ciemno bez vag'owania ,bez sprawdzania historii po vin'ie :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

:hi:

Pospane i dalej malować :wallbash:

Ty sie Synku tam zarobisz :gwizdanie:

dychnij se na jaki d*py pozaglondej :evil:

:decayed:

Hmmm Szymek :cicho: zostawiymy to na wiosna :wstydliwy: jak na motungach wyjadymy :evil:

Mosz może jaki zdjęcia abo film z tego wesela co my byli, może by się co wyciyło :przebiegly:

Reszta zaś śpi :cool1:

mom jakies foty :kox:

chcesz ta jak Cie Pani mloda w usta calowala? :naughty:

zajebisto ni :decayed:

poszukom i Ci przesla- dej mi maila na PW :naughty:

Fergie :kox:

Zajebioza i to dojrzała :naughty: [br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 18:48_________________________________________________Spadam do roboty narka :hi:

fergie masakra jest :slina:

:hi:

Dzięki Arek :good: . Daj namiary na to pierwsze, jutro po to jadę :decayed: .

:hi: za***iste to pierwsze ja też chcę będziemy się targować :naughty:

fura koks i skóra jest :shocked:

a tak serio to podobnie musiało moje b7 wygladac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.