Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siema dzisiaj się dowiedziałem, że mam wyjebane górne wahacze i to po 35tyś przebiegu brawo FEBI :wallbash: :wallbash: :wallbash: kaj kupić ori lema nie podrabianego przez żółtków :?:

takie rzeczy tylko w Erze czyt. T-Mobile :tongue4:

very ku*** funny :tongue4:

no .... Wiesiek cos ostatnio zmieniol napewno Ci cos powie :)

nie chca MS-ów :no4: :no4: :no4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Arek Ty jedzisz z nami do Sękatej :?:

ciężko mi się określić, takie mam plany ale co z tego wujdzie to się okaże w sobotę[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 20:59_________________________________________________

ej 26 to je sobota nie niedziela :bicz3: w końcu kiedy

a skąd pomysł że spot jest w niedziele :?:

Opublikowano
a skąd pomysł że spot jest w niedziele
pewnie z podpisu o spotach 26(niedziela) :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
a skąd pomysł że spot jest w niedziele
pewnie z podpisu o spotach 26(niedziela) :gwizdanie:

:wallbash:

co to za inteligent zmienia pierwszy post :cool1:

ps: nie idzie wcześniej napisać do mnie pw że jest mała pomyłka w pierwszym poście :disgust:

Opublikowano
a skąd pomysł że spot jest w niedziele
pewnie z podpisu o spotach 26(niedziela) :gwizdanie:

:wallbash:

co to za inteligent zmienia pierwszy post :cool1:

ps: nie idzie wcześniej napisać do mnie pw że jest mała pomyłka w pierwszym poście :disgust:

:polew: :polew: :polew: jak idzie jak nie ma nóg :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

dlaczego w tej Austrii robią promocje na tego typu produkty :wallbash: a potem człowiek się uzależnia....

jim-beam-white-label-248-big.jpg

Opublikowano

dlaczego w tej Austrii robią promocje na tego typu produkty :wallbash: a potem człowiek się uzależnia....

jim-beam-white-label-248-big.jpg

Przywieź spożytkujemy w sobotę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam jedną w torbie na święta ale jutro mogę wziąść drugą :naughty:

Opublikowano

dlaczego w tej Austrii robią promocje na tego typu produkty :wallbash: a potem człowiek się uzależnia....

jim-beam-white-label-248-big.jpg

poslij mi pw po ile maja w AU bo mi po DE Yny 1l zostoł :decayed:
Opublikowano

mam jedną w torbie na święta ale jutro mogę wziąść drugą :naughty:

A po ile jest 0,7 :?:

Opublikowano

mam jedną w torbie na święta ale jutro mogę wziąść drugą :naughty:

A po ile jest 0,7 :?:

nieopłaca se
Opublikowano

Ida mom robota :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

w tej chwili 0,7 za ~40 zł

Opublikowano

Dobranoc :hi::evil:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:58_________________________________________________

...kaj kupić ori lema nie podrabianego przez żółtków :?:

Ja kupiłem ~ 2 lata temu w IC i były na pewno ori LMO ale ... wiesz jak jest :przebiegly:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

:hi: siema dzisiaj się dowiedziałem, że mam wyjebane górne wahacze i to po 35tyś przebiegu brawo FEBI :wallbash: :wallbash: :wallbash: kaj kupić ori lema nie podrabianego przez żółtków :?:

może przez te 35 k pojeździłeś więcej po gorszych drogach ,może amorki są już nie najmłodsze ,a poza tym 35k to i tak dobry wynik biorąc pod uwagę ,że zawieszenie "czwórek" projektowano pod drogi typu "stół" :wink4:

Opublikowano

:hi:

no wg mnie...swoja droga jak na MS to naprawde dobry wynik .... stosunek jakosci do ceny :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.