Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:shocked:

o klawiaturze laserowej słyszałem ale z hologramem chyba przesadzili :kox:

:tongue4:

Kurde Synki ale się dym zrobił na tych Żorskich :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

wiesz...ja śledzę oba wątki :wink4:

ojj...blant...na rybnickich gliniarzy nie ma co liczyć...oni sami sobie mandaty wlepiają :wallbash: a wiem, bo kumpel tam robi i powiedział, że jedna wielka paranoja :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja chce w scrabble'a grać :rolleyes:

Spadam :hi:

Później tu zajrzę :wink4:

:good:

dobry mąż :naughty:

a bawi Was jeszcze scrable rozbierane? :gwizdanie:

bo w zwykłe chyba nie grocie :cool1:

:tongue4:

:hi:

i jak robert. dupsko już nabrało swoich naturalnych kolorów :decayed:

:polew: :polew: jakie tu pytania lecą :kox:

Arturoo jak robisz jutro, bo może Cię wykorzystam

to dopiero jazda :kox:

:hi:

Ale mam dziś przejebany dzień nie dość że miałem kolizje dzisiaj nie z mojej winy bo koleś omijał mnie i mi otarł tył samochodu i wezwalem policje bo koles mnie oskarażał że to moja wina to dzwonie pewny po pały przyjechali i wywnioskowali że to moja wina i w dodatku dostałem mandat 300zł + 6 pkt karnych po prostu bajka :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: j**ane kundle :!:

2011_12_19_19_24_14.jpg

2011_12_19_19_24_21.jpg

o uuuurrrrrrwaaaaa Blant nie zazdroszcze :confused4:

tym bardziej że Cie wydymali ;(

masakra - kumpel tak miał kiedyś kobieta dzwoniła na pały ale na komórkę nie 112 i się okazało że wprawdzie policjant ale jej kolega przyjechał bo coś jak jeden stał z nim to drugi z laską poszli na bok i potem to już było że jego wina z d*py się wzięła :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:19_________________________________________________

Spadam narka :hi:

ja też spadam bo nie śpie od 0:30....

:hi:

ja też się zbieram

wpadne później :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz...ja śledzę oba wątki :wink4:

ojj...blant...na rybnickich gliniarzy nie ma co liczyć...oni sami sobie mandaty wlepiają :wallbash: a wiem, bo kumpel tam robi i powiedział, że jedna wielka paranoja :confused4:

no właśnie sie dowiedziałem myslalem że mnie rozjebi# jak widziałem ich jak oceniali i myśleli kto jest winny i tak wywnioskowali że sam sobie wezwałem mandat :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że 300 to kolejne ~130 za lampę + ~300 lakiernik :wallbash:

no i to mnie najbardziej boli :kwasny: w dodatku po zniżkach z OC :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już normalnie 3 piwo pije taka jest sprawiedliwość w Polsce :angry:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:28_________________________________________________lece trzymajta się

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już normalnie 3 piwo pije taka jest sprawiedliwość w Polsce :angry:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:28_________________________________________________lece trzymajta się

:hi:

mam prawa lampe ze swojego, oddam za 50.

tez mialem kolizje i tez mi wjebali 300 i 6 pkt [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:32_________________________________________________

-10% :confused4:

w zaleznosci od ubezpieczalni, nie kazda bierze tylko -10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Danieluuu... :tongue4: przeważnie -10 :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:38_________________________________________________Daniellllllll...i co masz jakieś lampionki na celowniku :przebiegly: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ale mam dziś przejebany dzień nie dość że miałem kolizje dzisiaj nie z mojej winy bo koleś omijał mnie i mi otarł tył samochodu i wezwalem policje bo koles mnie oskarażał że to moja wina to dzwonie pewny po pały przyjechali i wywnioskowali że to moja wina i w dodatku dostałem mandat 300zł + 6 pkt karnych po prostu bajka :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: j**ane kundle :!:

2011_12_19_19_24_14.jpg

2011_12_19_19_24_21.jpg

A to kutafony :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kiedyś miałem spotkanie ale z swd gliniarzami...kolesia wina zaraz po wypadku, ale koleś sprawę do sadu skierował a ewidentnie jego wina była :wallbash: . Potem w sądzie 1 i 2 rozprawa jego wina i tu nagle na trzeciej współwina :blink:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:45_________________________________________________hmm... :mysli: teraz to co napisałem, to może nie wina policjantów tylko sądów...bynajmniej w moim wypadku :confused4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:50_________________________________________________ja w polskie prawo nie wierzę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel współczuje :blink: ciekawe jak ta sytuacja wyglądała że ciebie za winnego uznali, trzeba było nie przyjmować mandatu i do sądu iść

Kurde Synki ale się dym zrobił na tych Żorskich :rolleyes:

mnie to je..ie, ktoś chce na siłe jakiś dym zrobić ale nie mam zamiaru wogóle w to wchodzić..... nie mam już 5 lat aby się w przedszkole bawić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel współczuje :blink: ciekawe jak ta sytuacja wyglądała że ciebie za winnego uznali, trzeba było nie przyjmować mandatu i do sądu iść

Kurde Synki ale się dym zrobił na tych Żorskich :rolleyes:

mnie to je..ie, ktoś chce na siłe jakiś dym zrobić ale nie mam zamiaru wogóle w to wchodzić..... nie mam już 5 lat aby się w przedszkole bawić....

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kiedyś napisałem...normalnie było wielkie oburzenie, że np. mi było zimno i że miejscówa ciemna i parę osób się podpisało pod tym a potem..."my źli i nie dobrzy, bo zimno i ciemno". I zeście napisali i "odwołali" spoty.

no właśnie...przedszkole :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________a logo...to poprostu chcemy se własne "zrobić" i nikogo bynajmniej ja uważam, że Daniel nie obraził :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kiedyś napisałem...normalnie było wielkie oburzenie, że np. mi było zimno i że miejscówa ciemna i parę osób się podpisało pod tym a potem..."my źli i nie dobrzy, bo zimno i ciemno". I zeście napisali i "odwołali" spoty.

no właśnie...przedszkole :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________a logo...to poprostu chcemy se własne "zrobić" i nikogo bynajmniej ja uważam, że Daniel nie obraził :gwizdanie:

nie życzę sobie aby cokolwiek jeszcze na ten temat było tu pisane, KONIEC..... KROPKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec roku jest i trzeba je..ać, firma sama się nie poprowadzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...