Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

seves nimom pytań :decayed: :decayed: :decayed:

PS. w sprawie felg byda w pon. dzwonić, dziś mi się nie chciało :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

seves nimom pytań :decayed: :decayed: :decayed:

PS. w sprawie felg byda w pon. dzwonić, dziś mi się nie chciało :gwizdanie:

ok :notworthy:

jak bydą jak my godali to z 6kompletów wezna :wink4:

:tongue4:

Opublikowano

seves powiadasz 12 tys za r6- kurde szkoda ze nie r1 :mysli:

Opublikowano

seves powiadasz 12 tys za r6- kurde szkoda ze nie r1 :mysli:

no szkoda i dlatego tylko jak mnie będzie stać żeby dołożyć to będę sprzedawał :tongue4:

moja jest jeszcze na gaźniku 2002 ;) a chcę r1 ok.2006 a to ponad 20trzeba wyłożyć :rolleyes:

Opublikowano

cbr 1000rr repsol też tak z 19-21 trzeba dać :decayed:

Opublikowano

Panowie bo ida spać ale Hond to Honda

Opublikowano

dobry :hi:

Panowie bo ida spać ale Hond to Honda

:good:

zgadza się dlatego 2opcje jakie biore to właśnie cbr 1000rr albo r1 ale malowanie hondy mi jakoś nie podchodzą :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:slina: mo ktoś pożyczyc deska na weekend ?

jednak postanowione.. naucza sie tego sportu :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie wiem jakie są Twoje pobudki ale dobrze robisz :decayed: garnąc się do tej dyscypliny :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 10:22_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

na sprzedaż mój rower szosowy najwyższy model MERIDA SCULTURA EVO 909

fotki na email jeśli któs jest zainteresowany :hi:

tanio :decayed:

cena do negocjacji - mogę dołożyć pedały buty opony gratis :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=244092.msg2930635#msg2930635

Opublikowano

twój rower jest tyle wart co mój samochód :decayed::polew:

Opublikowano

Kuna zapytaj lakiego ile w tym momencie mam rowerów w domu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

są 2razy tyle warte co mój samochód :rolleyes:

:slina: mo ktoś pożyczyc deska na weekend ?

jednak postanowione.. naucza sie tego sportu :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie wiem jakie są Twoje pobudki ale dobrze robisz :decayed: garnąc się do tej dyscypliny :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 10:22_________________________________________________ :hi:

Arturo pobudki są jasne...

Gooooołe Duuuupy

:decayed:

Opublikowano

Seves nie pisz tego publicznie bo jeszcze ktoś Ci wjazd na chate zrobi :decayed:

A to jakoś inaczej się jeździ takim rowerem? :mysli:

Opublikowano

:hi:

:good:

zgadza się dlatego 2opcje jakie biore to właśnie cbr 1000rr albo r1 ale malowanie hondy mi jakoś nie podchodzą :tongue4:

Seves bierz Hondę, R1 fajna i dobrze jeździ, ale poczytaj opinie o CBR, niby średniak we wszystkich dyscyplinach, ale w końcowej ocenie i tak zawsze wychodzi na prowadzenie. :gwizdanie:

Zawsze piszą w testach, najlepiej się prowadzi, najbardziej przewidywalna itd. itp. ,a malowanie :mysli: przyzwyczaisz się :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 12:44_________________________________________________

Kuna zapytaj lakiego ile w tym momencie mam rowerów w domu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

są 2razy tyle warte co mój samochód :rolleyes:

:slina: mo ktoś pożyczyc deska na weekend ?

jednak postanowione.. naucza sie tego sportu :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie wiem jakie są Twoje pobudki ale dobrze robisz :decayed: garnąc się do tej dyscypliny :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 10:22_________________________________________________ :hi:

Arturo pobudki są jasne...

Gooooołe Duuuupy

:decayed:

Bo Laki co kurs z roboty to wozi rowery :decayed:

Pewnie jak by nie gołe biczesss to byś na parapet nie wlazł :kox:

Opublikowano

Seves nie pisz tego publicznie bo jeszcze ktoś Ci wjazd na chate zrobi :decayed:

A to jakoś inaczej się jeździ takim rowerem? :mysli:

inaczej :P

przepaść jest.. dużo lżej dużo szybciej .. 2najważniejsze sprawy- waga i sztywność znaczy jak Ci się łatwo pojedzie pod górkę i ile siły z ruchów przekażesz na poruszanie sie w przód :wink4:

Wiesiek wiem wiem ale mam kumpli z którymi jeździmy i 2ma i cbr rr i 2 r1 i nie ma różnicy tak w awaryjności jak i jeździe tzn nikt nie narzeka :decayed: także mi jest w takim wypadku obojętne, więc decyduje wzrok i kolor.. ja jakoś jeśli chodzi o moto to zawsze kolor niebieski żeby mi do skory pasował :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 13:03_________________________________________________kurde Wiesiek masz jakięs programy że te reklamy na forum mnie tak nie wqrwiały... masakra jest... klnę jak chu

Opublikowano

kurde Wiesiek masz jakięs programy że te reklamy na forum mnie tak nie wqrwiały... masakra jest... klnę jak chu

Jakie reklamy :?: :mysli: ja nic nie mam.

Pomaluj CBR na niebiesko i będzie :good:

Opublikowano

kurde Wiesiek masz jakięs programy że te reklamy na forum mnie tak nie wqrwiały... masakra jest... klnę jak chu

Jakie reklamy :?: :mysli: ja nic nie mam.

Pomaluj CBR na niebiesko i będzie :good:

jeden kumpel ma granatową i średnio wygląda.... fakt pomaluje se po mojemu :good: :good: :good: :good: :good:

:decayed:

na forum moto :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.