Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki i Wam też wszystkiego Najlepszego, ja też wczoraj 9:kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzięki i Wam też wszystkiego Najlepszego, ja też wczoraj 9:kox:

hehehe najlepszego Wiesiek :decayed:

Opublikowano

:shock3:

tela geburstagów :shock3:

Synki to po kolei:

Arku, Wieśku i Andrzeju naj naj najlepszego :hi:

kobitki żeby Was dalej słuchały :tongue:

dzieci dalej rosły jak na drożdzach (tak tak te Twoi Badboy też niech rośnie yno lepij jak się na mama podo :grin: )

najlepszego :drinks:

Opublikowano

Także dołączam się do życzeń :wink::drinks:

A teraz idę w kimono, bo jutro znowu od rana załatwianie :decayed:

A właśnie dzwonił do mnie agent jak samochód zarejestruje na ojca to za pełne ac zapłacę 1200zł a jak na siebie to 2500zł :facepalm:

Opublikowano
Także dołączam się do życzeń :wink::drinks:

A teraz idę w kimono, bo jutro znowu od rana załatwianie :decayed:

A właśnie dzwonił do mnie agent jak samochód zarejestruje na ojca to za pełne ac zapłacę 1200zł a jak na siebie to 2500zł :facepalm:

no to musisz nad tatusiem popracować bo on chyba ma świadomość że jak coś się przydarzy to jemu zniżki też polecą :decayed:

Opublikowano

Najlepszego

Arek

Wiesiek

Badboy

spóźnione szczere :wink::wink:

Opublikowano

:hi:

i najlepszego wszystkim solenizantom :wink: spóźnione, ale jak najbardziej szczere:wink:

Opublikowano

:hi:

dołączam się do życzeń :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk: Pany :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

dołączam się do życzeń :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk: Pany :decayed:

jakby tak zrobili imprezkę :whistling::eusathink:to .................................................................

najdrożej wyjdą paluszki :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Także dołączam się do życzeń :wink::drinks:

A teraz idę w kimono, bo jutro znowu od rana załatwianie :decayed:

A właśnie dzwonił do mnie agent jak samochód zarejestruje na ojca to za pełne ac zapłacę 1200zł a jak na siebie to 2500zł :facepalm:

no to musisz nad tatusiem popracować bo on chyba ma świadomość że jak coś się przydarzy to jemu zniżki też polecą :decayed:

Będę uważał :decayed:

Po za tym :hi:

Auto już w zarejestrowane, i odebrane od mechanika. Mechanicznie igła :whistling:

PS: Łyknoł bym jedną ramkę klubową, nie ma ktoś na zbyciu?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Także dołączam się do życzeń :wink::drinks:

A teraz idę w kimono, bo jutro znowu od rana załatwianie :decayed:

A właśnie dzwonił do mnie agent jak samochód zarejestruje na ojca to za pełne ac zapłacę 1200zł a jak na siebie to 2500zł :facepalm:

no to musisz nad tatusiem popracować bo on chyba ma świadomość że jak coś się przydarzy to jemu zniżki też polecą :decayed:

Będę uważał :decayed:

Po za tym :hi:

Auto już w zarejestrowane, i odebrane od mechanika. Mechanicznie igła :whistling:

PS: Łyknoł bym jedną ramkę klubową, nie ma ktoś na zbyciu?

ile dajesz, bo mam jedną:decayed:

Opublikowano
Także dołączam się do życzeń :wink::drinks:

A teraz idę w kimono, bo jutro znowu od rana załatwianie :decayed:

A właśnie dzwonił do mnie agent jak samochód zarejestruje na ojca to za pełne ac zapłacę 1200zł a jak na siebie to 2500zł :facepalm:

no to musisz nad tatusiem popracować bo on chyba ma świadomość że jak coś się przydarzy to jemu zniżki też polecą :decayed:

Będę uważał :decayed:

Po za tym :hi:

Auto już w zarejestrowane, i odebrane od mechanika. Mechanicznie igła :whistling:

PS: Łyknoł bym jedną ramkę klubową, nie ma ktoś na zbyciu?

ile dajesz, bo mam jedną:decayed:

2 razy

:polew::polew: nie mogłem się oprzeć :grin:

Opublikowano
:polew: po zatwiedzeniu tego posta...przeszła mi myśl że ktoś to inaczej zrozumie:polew::decayed:
Opublikowano

masakra jak na katowickich :polew:

Opublikowano

gejnią zajechało, tylko nie wiem czy Grzegorz wytrzyma dwa razy:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.