Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wy dwaj to nic nie napiszecie do euro, jak 22 aktorów bydzie lotać za balem, to bydziecie mieli godki. :whistling:

Opublikowano
Wy dwaj to nic nie napiszecie do euro, jak 22 aktorów bydzie lotać za balem, to bydziecie mieli godki. :whistling:

a co to je euro ?

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

:whistling:

Opublikowano

Hammer :polew::polew: I to na podtlenek :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Hammer :polew::polew: I to na podtlenek :naughty:

a co? takie to śmieszne?

Opublikowano
Hammer :polew::polew: I to na podtlenek :naughty:

a co? takie to śmieszne?

A to naprawdę Twoje?

Nie no nic eko samochód, myślałem że Hammer sobie jaja robi i ramkę przerobił :whistling:

Opublikowano

:hi:

Czyżby Arek auto sprzedał i kupił coś innego w podobnym kolorze :eusathink::decayed:

http://img62.imageshack.us/img62/699/20120509075.jpg

To jest od Pucka i razem z Sevesem jeżdżą:whistling:

Ale ło co chodzi :shock3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Wy dwaj to nic nie napiszecie do euro, jak 22 aktorów bydzie lotać za balem, to bydziecie mieli godki. :whistling:

Jeszcze 8 dni :slina::slina::slina:

Opublikowano

Jeszcze 8 dni :slina::slina::slina:

No i wtedy już będzie można normalnie jeździć po rybolu bo większość mamlasów będzie biła żony w zwaiązku z niepowodzeniami ich ulubionych zespołów, no i można wtedy fajną mężatkę wychaczyć, bo co bidulka nie będzie z wariatem w chacie siedzieć i se na miasto pójdzie z zapasem wolnego czasu ,bo po meczu stary się i tak napierdoli. :naughty::whistling::decayed::wink:

Badboy po co ty za granice wyjeżdżasz, ty mosz wykupiono winieta na rybol ? :decayed:

Opublikowano

Jeszcze 8 dni :slina::slina::slina:

No i wtedy już będzie można normalnie jeździć po rybolu bo większość mamlasów będzie biła żony w zwaiązku z niepowodzeniami ich ulubionych zespołów, no i można wtedy fajną mężatkę wychaczyć, bo co bidulka nie będzie z wariatem w chacie siedzieć i se na miasto pójdzie z zapasem wolnego czasu ,bo po meczu stary się i tak napierdoli. :naughty::whistling::decayed::wink:

Badboy po co ty za granice wyjeżdżasz, ty mosz wykupiono winieta na rybol ? :decayed:

wyjeżdżam za granicę żeby móc kupić winietę na rybol :decayed:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

antyfussbalowy Wiesław :whistling:

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

kaj żeś mnie zaś widział ?

Opublikowano

Witojcie ;)

Opublikowano

ahoj

Opublikowano

kaj żeś mnie zaś widział ?

Na rondzie obok Lukoil, ślepcu, Ty to se przyjeżdżosz pojeździć w korkach ? :naughty:

Opublikowano

kaj żeś mnie zaś widział ?

Na rondzie obok Lukoil, ślepcu, Ty to se przyjeżdżosz pojeździć w korkach ? :naughty:

to trombnij, mignij, pokiwej albo wyskocz z auta następny roz :wink: z uczelni grzecznie wracałem :P

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

ale te nieroby przyspieszenia doznali na wodzisławskiej z racji euro, a potem zaś za pół roku będa poprawiać :doh:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

jutro kolos a mi sie jakoś po prostu nie chce :decayed: co tam noc długa :naughty:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

jakby ich tu zwabić.....:whistling:

560239_344321452300635_297978563601591_825255_1250869533_n.jpg

:naughty:

Opublikowano
:decayed: jo by po życii każdo klepnył i by za mną poleciały :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.