Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany potrzebowałbym 100L ropy :naughty:

ale dobrej jakości

nie wie ktoś coś?

Opublikowano

Statoil ....Orlen ......kurna nie wiem skąd byś mógł dostać tak deficytowy towar :decayed:

Chcesz bex'a przegonić do Zakopca na bogatszej mieszance :kox:

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Statoil ....Orlen ......kurna nie wiem skąd byś mógł dostać tak deficytowy towar :decayed:

Chcesz bex'a przegonić do Zakopca na bogatszej mieszance :kox:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
Statoil ....Orlen ......kurna nie wiem skąd byś mógł dostać tak deficytowy towar :decayed:

Chcesz bex'a przegonić do Zakopca na bogatszej mieszance :kox:

:polew::polew::polew::polew:

ba nawet ze 150litrów potrzebuję jakby ktoś coś słyszał :wink:

do hiszpani jadę w przyszłym tygodniu i paliwo się przyda :decayed:

Opublikowano
Statoil ....Orlen ......kurna nie wiem skąd byś mógł dostać tak deficytowy towar :decayed:

Chcesz bex'a przegonić do Zakopca na bogatszej mieszance :kox:

jednak wziął sobie do serca moją ostatnią uwagę :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Statoil ....Orlen ......kurna nie wiem skąd byś mógł dostać tak deficytowy towar :decayed:

Chcesz bex'a przegonić do Zakopca na bogatszej mieszance :kox:

jednak wziął sobie do serca moją ostatnią uwagę :decayed:

hmmmm ja? :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Statoil ....Orlen ......kurna nie wiem skąd byś mógł dostać tak deficytowy towar :decayed:

Chcesz bex'a przegonić do Zakopca na bogatszej mieszance :kox:

:polew::polew::polew::polew:

ba nawet ze 150litrów potrzebuję jakby ktoś coś słyszał :wink:

do hiszpani jadę w przyszłym tygodniu i paliwo się przyda :decayed:

A Ty co z cysterna pojedziesz ?:whistling:

Opublikowano

poważnie 150litrów :wink:

sprinterem maxi jadę :decayed:

Opublikowano

Szukam kogoś kto podłączyłby mi CB-radio pod stacyjkę i zamontował mi je pod kierownicę robił już ktoś coś takiego? :decayed:

Opublikowano
Szukam kogoś kto podłączyłby mi CB-radio pod stacyjkę i zamontował mi je pod kierownicę robił już ktoś coś takiego? :decayed:

Na forum jest wiele tematów na temat CB, poczytaj to się dowiesz jakie miejsce najlepsze no i jak podłączyć.

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

poważnie 150litrów :wink:

sprinterem maxi jadę :decayed:

Po motonga :shock3:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

poważnie 150litrów :wink:

sprinterem maxi jadę :decayed:

Po motonga :shock3:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

j**ane duble:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

j**ane duble:facepalm:

Opublikowano
Szukam kogoś kto podłączyłby mi CB-radio pod stacyjkę i zamontował mi je pod kierownicę robił już ktoś coś takiego? :decayed:

Ja to rezałem z Arturem :decayed:

Opublikowano
Szukam kogoś kto podłączyłby mi CB-radio pod stacyjkę i zamontował mi je pod kierownicę robił już ktoś coś takiego? :decayed:

Ja to rezałem z Arturem :decayed:

Artur bo jest taki biznes :whistling::decayed:

Opublikowano

Dzisiaj odpada :wink: bo już nie dam rady :whistling:

Opublikowano

w przyszłym tygodniu nie śpieszy mi się :wink:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:34 ----------

:hi:

Arturo podobno tak będziesz przerabiał swoją a4 czy to prawda?

Tuning po japońsku - video w cda.pl

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

:hi:

Arturo podobno tak będziesz przerabiał swoją a4 czy to prawda?

Tuning po japońsku - video w cda.pl

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

:hi:

Arturo podobno tak będziesz przerabiał swoją a4 czy to prawda?

Tuning po japońsku - video w cda.pl

Opublikowano

:hi:

Kuna walnął tripla:shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.