Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

poważnie 150litrów :wink:

sprinterem maxi jadę :decayed:

Po motonga :shock3:

ni niestety nie :thumbdown:

ni mom kasy jeszcze :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

pier**leni niedzielni kierowcy, lewe lusterko uwalone :doh::facepalm:

a tak po za tym :hi:

o zesz :shock3:

ale dobrze ze tylko tyle :wink:

szukasz obudowy czy kompletne potrzebujesz?

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

pier**leni niedzielni kierowcy, lewe lusterko uwalone :doh::facepalm:

a tak po za tym :hi:

o zesz :shock3:

ale dobrze ze tylko tyle :wink:

szukasz obudowy czy kompletne potrzebujesz?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też odpadam....jestem pod telefonem uziemiony :whistling:

Opublikowano
Ja też odpadam....jestem pod telefonem uziemiony :whistling:

Arturoo w Rybniku mamy juz zasieg :whistling:

:decayed:

mnie też nie będzie:wink:

Opublikowano

Dobre seves :wink::decayed:

Niestety drugia rzecz to to ,że bez transportu jestem więc sam widzisz ,że to jest ciut bardziej skopmlikowane :wink:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Dobre seves :wink::decayed:

Niestety drugia rzecz to to ,że bez transportu jestem więc sam widzisz ,że to jest ciut bardziej skopmlikowane :wink:

Opublikowano
Dobre seves :wink::decayed:

Niestety drugia rzecz to to ,że bez transportu jestem więc sam widzisz ,że to jest ciut bardziej skopmlikowane :wink:

Tak to jest jak się próbuje siły na autobusie :grin::decayed:

Opublikowano

Curvus szkoda ,że kasa na koncie mi sie tak nie dubluje :facepalm:

Opublikowano

Proponuje osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie tej strony zatrudnić w banku na kasie :grin:

Opublikowano
:hi:
poważnie 150litrów :wink:

sprinterem maxi jadę :decayed:

Po motonga :shock3:

ni niestety nie :thumbdown:

ni mom kasy jeszcze :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

pier**leni niedzielni kierowcy, lewe lusterko uwalone :doh::facepalm:

a tak po za tym :hi:

o zesz :shock3:

ale dobrze ze tylko tyle :wink:

szukasz obudowy czy kompletne potrzebujesz?

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

pier**leni niedzielni kierowcy, lewe lusterko uwalone :doh::facepalm:

a tak po za tym :hi:

o zesz :shock3:

ale dobrze ze tylko tyle :wink:

szukasz obudowy czy kompletne potrzebujesz?

obudowa + lusterko, czemu ?

Opublikowano

Witojcie chopy

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

FAK jak sie teraz emoty robi? Kj je kapelusz?

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

FAK jak sie teraz emoty robi? Kj je kapelusz?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

Arturo wiem wiem żartowałem z ym zasięgiem oczywiście :wink:

Badboy bo jak yno obudowy to bys jakies tanie uzywane dorwał a kompletne to zalezy jak trafisz- z anglika nie bedzie pasowała regulacja więc dobrze sprawdź

Cabrio kapelusz najprosciej robisz piszac po prostu : hi : yno bez spacji :wink:

Opublikowano
  • Autor

Badboy mnie tak ostatnio nie wk***iają "niedzielni" kierowcy jak motocykliści, sku*wiele mają się za panów na drodze. w piątek jednego bym nie potrącił bo zachciało mu się wyprzedzać mnie na rondzie z prawej strony:facepalm:

aha, szajka która ostatnio kradła samochody jest już złapana to możecie znów do Careffour'a na zakupy jeździć:whistling:

Opublikowano

wiem seves wiem :wink:

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

Badboy mnie tak ostatnio nie wk***iają "niedzielni" kierowcy jak motocykliści, sku*wiele mają się za panów na drodze. w piątek jednego bym nie potrącił bo zachciało mu się wyprzedzać mnie na rondzie z prawej strony:facepalm:

aha, szajka która ostatnio kradła samochody jest już złapana to możecie znów do Careffour'a na zakupy jeździć:whistling:

niedawno pozmieniali przepisy i jest tak ,że nawet rowerzysta ma więcej od Ciebie praw na drodze.....nie mam nic przeciwko ale niestety nie przestawia się to na to ,że oni uważają na samochody- bo w końcu nas chroni zawsze jakaś blacha ,a ich nic

na osiedlach rowerzyści mają więcej praw od kierowców samochodów ....grunt by tylko z rozwagą wykorzystywali swoje prawo

Opublikowano
Badboy mnie tak ostatnio nie wk***iają "niedzielni" kierowcy jak motocykliści, sku*wiele mają się za panów na drodze. w piątek jednego bym nie potrącił bo zachciało mu się wyprzedzać mnie na rondzie z prawej strony:facepalm:

aha, szajka która ostatnio kradła samochody jest już złapana to możecie znów do Careffour'a na zakupy jeździć:whistling:

:hi:

Tylko idiota wyprzedza z prawej strony na rondzie i w korku, to nie motocyklista tylko palant jak ten co w Wilczej na kole jeździł i tak pojeździł że se nogę urwał.

A szajka skąd była ?

Arek a ty w domu jesteś ?

Opublikowano

co do wyprzedzania/omijania zależy od warunków :wink: czasem łatwiej bezpieczniej i szybciej jest objechać auta z prawej ale wiadomo trzeba to zrobić uważnie i z głową - myślę tu oczywiście o korku kiedy auta stoją :wink: no i bezwzględnie ostrożnie i trzeba użyć w tym celu wydechu żeby nie zrobić tego niepozornie bo wtedy jest bardzo niebezpiecznie :thumbdown:

wiadomo różni są ludzie różni kierowcy więc Arku lepiej nie uogólniać że motocykliści to skur*** :wink:

a co do praw to jest serio chore i nie myślę o rowerzyście ale i o przechodniach :facepalm: bo jeśli stoi przy pasach to ma pierwszeństwo no ja to rozumiem ale nie raz stoją żeby stać i nie chcą przechodzić i to jest serio kretynizm bo z kolei inni walą przed siebie w ogóle nie patrzą czy i jak się samochód zbliża :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

czapa :hi:

Opublikowano
  • Autor
Arek a ty w domu jesteś ?

w AT znowu święto, trzeci długi week w tym miesiącu, a za tydzień znów długi week:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.