Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wieslaw ,Ty sie juz powtarzasz jak ja :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiu masz rację - naszych też należało by zlikwidować, toż to darmozjady i nic nie robią... :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Jadę złożyć podpis na liście w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Rybniku, może uda się darmozjadów wy***ać.:naughty:

gdzie to trzeba podjechać?

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

obstawisz się na następnym i może zapomnimy coś obiecywał:baseball:

:decayed:

Opublikowano
Wiesiu masz rację - naszych też należało by zlikwidować, toż to darmozjady i nic nie robią... :facepalm:

Kuna skończ pier**lić, po co komu SM, nie lepiej zrobić jak jest w Żorach.:wink:

Piszę tylko o darmozjadach z SM, toż to odpowiednik ORMO, zresztą nie możesz tego pamiętać tata Cię w worku jeszcze nosił :grin:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

Arek podpiszę za Ciebie :naughty:, a Robert się doczeka :whistling:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Arek podpiszę za Ciebie :naughty:, a Robert się doczeka :whistling:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Wieslaw ,Ty sie juz powtarzasz jak ja :decayed:

Nie będę edytował postów z powodu zjebanego forum, juz pisałem że gorszego forum nie ma w necie:facepalm:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Wieslaw ,Ty sie juz powtarzasz jak ja :decayed:

Nie będę edytował postów z powodu zjebanego forum, juz pisałem że gorszego forum nie ma w necie:facepalm:

Opublikowano

Wiesiu ale ja się zgadzam z Tobą. To nie była ironia z mojej strony tylko poparcie tej słusznej inicjatywy wywalenia tych buraków :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Macie może jakieś sprawdzony zakład gdzie można wyprać fotele z auta?

Opublikowano
Wiesiu ale ja się zgadzam z Tobą. To nie była ironia z mojej strony tylko poparcie tej słusznej inicjatywy wywalenia tych buraków :wink:

:hi:

sorry że nie zrozumiałem odpowiedzi

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

:hi:

Macie może jakieś sprawdzony zakład gdzie można wyprać fotele z auta?

Gadaj z Robertem

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

:hi:

Macie może jakieś sprawdzony zakład gdzie można wyprać fotele z auta?

Gadaj z Robertem

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ciao :hi:

Opublikowano
ciao :hi:

Widziałem Cie gamoniu wczoraj:decayed:

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

Dzień dobry :hi:.

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Dzień dobry :hi:.

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Dzień dobry :hi:..

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Dzień dobry :hi:..

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Dzień dobry :hi:...

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Dzień dobry :hi:...

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Dzień dobry :hi:....

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

Dzień dobry :hi:....

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

Dzień dobry :hi:.....

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

Dzień dobry :hi:.....

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

:decayed:

Opublikowano

Witojcie :hi:

Opublikowano
ciao :hi:

Widziałem Cie gamoniu wczoraj:decayed:

przed rondem :naughty:

Opublikowano

Ja też widziałem BadBoya wczoraj :grin::decayed:

Opublikowano
Ja też widziałem BadBoya wczoraj :grin::decayed:

tyś to na tym cb dupcył ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.