Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze 8 dni :slina::slina::slina:

No i wtedy już będzie można normalnie jeździć po rybolu bo większość mamlasów będzie biła żony w zwaiązku z niepowodzeniami ich ulubionych zespołów, no i można wtedy fajną mężatkę wychaczyć, bo co bidulka nie będzie z wariatem w chacie siedzieć i se na miasto pójdzie z zapasem wolnego czasu ,bo po meczu stary się i tak napierdoli. :naughty::whistling::decayed::wink:

Jak to dobrze , że moja też na to będzie patrzeć :naughty::decayed:

i będzie większym kibolem ode mnie :wink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze 8 dni :slina::slina::slina:

No i wtedy już będzie można normalnie jeździć po rybolu bo większość mamlasów będzie biła żony w zwaiązku z niepowodzeniami ich ulubionych zespołów, no i można wtedy fajną mężatkę wychaczyć, bo co bidulka nie będzie z wariatem w chacie siedzieć i se na miasto pójdzie z zapasem wolnego czasu ,bo po meczu stary się i tak napierdoli. :naughty::whistling::decayed::wink:

Jak to dobrze , że moja też na to będzie patrzeć :naughty::decayed:

i będzie większym kibolem ode mnie :wink:

trzeba Basia poinformować o niecnych zamiarach Wieśka :whistling:

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

robert wieprzku różowy żyjesz jeszcze ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

i cisza :doh:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

żodyn nie chce podrzistać, to nie pozostaje mi nic innego jak spadać do dziobania :kwasny:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jeszcze 8 dni :slina::slina::slina:

No i wtedy już będzie można normalnie jeździć po rybolu bo większość mamlasów będzie biła żony w zwaiązku z niepowodzeniami ich ulubionych zespołów, no i można wtedy fajną mężatkę wychaczyć, bo co bidulka nie będzie z wariatem w chacie siedzieć i se na miasto pójdzie z zapasem wolnego czasu ,bo po meczu stary się i tak napierdoli. :naughty::whistling::decayed::wink:

Jak to dobrze , że moja też na to będzie patrzeć :naughty::decayed:

i będzie większym kibolem ode mnie :wink:

:hi:

Ta ta ta ta, srata srata, tak piszesz bo sie o nia boisz:naughty:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

VAG COM 11.10, VCDS 11.10

Opublikowano

Ale tu cisza ostatnio panuje :decayed:

Opublikowano

Poczekaj tylko te pokopańce zaczną latać po łące jak barany to zaraz będzie dyskusja, a szczególnie dwóch najbardziej małomównych ostatnim czasem :whistling:

Opublikowano

:hi:

Ta ta ta ta, srata srata, tak piszesz bo sie o nia boisz:naughty:

Na serio :cool1: ... na imprezy typu Euro , MŚ , faza pucharowa LM ogląda , dodatkowo jeszcze ręczna , siatka itp. :naughty::wink:

Opublikowano

nic tak nie wkurza jak te oflagowane autka :/

Opublikowano

To jest nic.....dzisiaj już nie szło dostać flagi niemiec :thumbdown::facepalm:

:polew:

Opublikowano

1imjdd.jpg

być tu mądry i pisz wiersze haha ;) dobrą wiochą są też te nakładeczki w barwach Polski na lusterka

Opublikowano

Arturoo ja mam dwie flagi niemieckie :naughty:

Opublikowano
Arturoo ja mam dwie flagi niemieckie :naughty:

:decayed::banan:

Opublikowano

Ale obawiam się że jak je zawieszę to będę miał więcej wgniotek na a4 :polew:

Opublikowano

luzik ......nie takie rzeczy robią :wink::decayed:

Opublikowano

Z flagami jeżdżą Robert i badboy ,no bo jak by inaczej:facepalm:

Opublikowano
Z flagami jeżdżą Robert i badboy ,no bo jak by inaczej:facepalm:

Jak już to jeżdżę z Holenderską :cool1:

Już ostatnio na MŚ chciałem zapodać flagę DE jak z nimi grała nasza reprezentacja ... ciekawe jak daleko bym zajechał :eusathink::decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.