Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na dobry humorek

?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=137a7d746501dc8f&attid=0.10&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P9ltUEf--XgXW22vqNEfI_6&sadet=1338584178001&sads=IUvNNEc8iKrGZD2__pM2Erew6sk

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

poległem

?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=137a7d746501dc8f&attid=0.9&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P9ltUEf--XgXW22vqNEfI_6&sadet=1338584251085&sads=_TXOR26KVNE7dW4NNuSK_GEmFoI

:decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja widzę :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=137a7d746501dc8f&attid=0.10&disp=thd&zw

?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=137a7d746501dc8f&attid=0.9&disp=thd&zw

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

teraz ??

Opublikowano
ja widzę :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=137a7d746501dc8f&attid=0.10&disp=thd&zw

https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=137a7d746501dc8f&attid=0.9&disp=thd&zw

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

teraz ??

tez nic bo zapewne ze swej poczty dajesz a my do niej dostępu nie mamy :wink:

Opublikowano

doooobraaanoc ;)

'trzeba iść wstać bo rano trzeba wstaććć'

Opublikowano

to ujowo :decayed:

Opublikowano

budzik 6:15 i chce sie żyć ;) Ale jutro Kraków i po kilkudniowej Brennej chce sie żyć :D Trzy tyg wakacji mam jeszcze ;)

Opublikowano

moment

Opublikowano
Z flagami jeżdżą Robert i badboy ,no bo jak by inaczej:facepalm:

chyba Cię porysowało :doh:

jak już to bym de zarzucił hehe no proszę jaką zakamuflowaną opcję niemiecką tu mamy :decayed:

jeden szwab stał w raciborzu, na czas MŚ w RPA, z niemieckimi flagami, to mu go kamieniami obrzucali:facepalm::decayed:

swoją drogą to my chyba ślązacy mamy taką mentalność że flagi bleee, bo w de jak były u nich MŚ to każdy jeden z flagą jeździł

Opublikowano
3270f21cbdc706117b92532.jpg
Opublikowano

suchar..

żona do męża : włóż od tyłu

mąż: żółw.

a propo mentalnosci seves, to trzeba pomyslec nad tym. Teraz jest promo na tyskie, warke itd i dorzucaja te flagi. A na święta narodowe ni chvja ludzie nie wywieszają. I gdzie tu patriotyzm się pytam, się

Opublikowano

53638a759ce39984fb30bb5.jpg

bd7f38a2375eae6bf36a089.jpg

f565c29ba6ceb79a05bcfa0.jpg

:decayed:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Witam z rana :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Krzychu masz strasznie stonowany awatar :decayed:

Opublikowano

Garfild je w porządku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.