Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 'rozluznienie' klasyka kina chwałowickiego

Chwałowice!!:brawo: Chwałowice!!:brawo: Chwałowice!!:brawo:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
i niechaj słowa ' pacz co Ci zrobia teraz, łeb Ci upier..dola do stusa' staną się głównym mottem tego forum :naughty:

a zainteresowanym polecam całą kolekcje filmów Planton Studio

ja, wiym, koniowi to pier..dol.. koń mo wielko łeb to Cie wysłucho :wink:

A mosz konia, bo jo ni :wink:

Opublikowano

jo mom...115 prawie jak żywe:decayed:

Opublikowano

[quote name=H4mm3R;2911349

A mosz konia' date=' bo jo ni :wink:[/quote]

:polew: dobra, ida sie uczyc bo juz mi je^Bie na dekiel :wink:

Opublikowano

A mosz konia, bo jo ni :wink:

:polew: dobra, ida sie uczyc bo juz mi je^Bie na dekiel :wink:

Za wielki chyc dzisio :decayed:

Opublikowano

oj...grzoło dziś grzoło, aż mi szkuty na klacie zaparowały:decayed:

Opublikowano

idealna pogoda na browar w plenerze :wink:

Opublikowano
idealna pogoda na browar w plenerze :wink:
mondrze prawi polyjcie mu sam:decayed:
Opublikowano

Jeszcze szkoły nie skończył a już by browara walił :whistling:

Opublikowano

wieczny student.. :whistling:

Opublikowano
wieczny student.. :whistling:
z innej beczki nawiązując do filmu...zaje_bisty:polew:
Opublikowano

Szkoda Chorwatów :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Takie kuźwa Greki i Pepiki w 1/4 a Chorwatów nie ma :kwasny:

Opublikowano
Wszystko byle nie Hiszpania..

NIEMCY NA MISTRZA :naughty:

Dokładnie Tak! Wszystko byle nie Hiszpania.

Auf geht's Deutschland :naughty:

Jakby nie było 3/4 składu to FCB :decayed:

Espania :oklasky: Espania :oklasky: Espania :oklasky:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

:polew::polew::polew::polew: cała prawda , Krecik wyrypał Reksia :grin:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

NIEMCY NA MISTRZA :naughty:

:facepalm:

Żebyś się jeszcze nie ździwił jak im Grecy wjebją :grin:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

http://img.myepicwall.com/i/2012/06/a5b02cb00684f0eadb6197ab09cec4b0.jpg?1338822544

:decayed:

Wiem , że to troszkę nieaktualny skład ... ale :facepalm::grin:

:facepalm::facepalm::facepalm: -> tyle odnośnie Twojego sezonowego kibicowania, a pytałem jak długo avatary wiatrakowe jeszcze pozostaną, a tu d*p hiszpania :facepalm:

tylko każdy z tych murzynów, turasów czy polaków gada perfekt po niemiecku... i wszystko co mają zawdzięczają w pełni niemcom- że dali im takie możliwości wyszkolenia i mają możliwość walczyć i liczyć się w każdych mistrzostwach.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

panowie wytłumaczy mi ktoś czemu polscy komentatorzy iw studiu pier**lili że włosi przechodzą przy stanie 0:0 Hiszpania - Chorwacja i 1:0 Włochy -Irlandia ?

podczas gdy grupa wyglądała następująco:

hiszpania 5:1 5pkt

chorwacja 4:2 5pkt

Włochy 3:2 5pkt

???

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

spoko już wiem :wink:

Opublikowano

A po uja mam mieć avatary z wiatrakami jak już ich nie ma :doh:

Kuźwa , żeby Greki wjeba_ły szwabom :slina:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

panowie wytłumaczy mi ktoś czemu polscy komentatorzy iw studiu pier**lili że włosi przechodzą przy stanie 0:0 Hiszpania - Chorwacja i 1:0 Włochy -Irlandia ?

podczas gdy grupa wyglądała następująco:

hiszpania 5:1 5pkt

chorwacja 4:2 5pkt

Włochy 3:2 5pkt

???

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

spoko już wiem :wink:

No to powiedz bo ja do tej pory tego nie kapuję , tym bardziej , że Chorwacja jest wyżej od Italii w rankingu

Opublikowano
A po uja mam mieć avatary z wiatrakami jak już ich nie ma :doh:

Kuźwa , żeby Greki wjeba_ły szwabom :slina:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

panowie wytłumaczy mi ktoś czemu polscy komentatorzy iw studiu pier**lili że włosi przechodzą przy stanie 0:0 Hiszpania - Chorwacja i 1:0 Włochy -Irlandia ?

podczas gdy grupa wyglądała następująco:

hiszpania 5:1 5pkt

chorwacja 4:2 5pkt

Włochy 3:2 5pkt

???

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

spoko już wiem :wink:

No to powiedz bo ja do tej pory tego nie kapuję , tym bardziej , że Chorwacja jest wyżej od Italii w rankingu

nie bo kibicujesz grecji w spotkaniu z naszymi :decayed:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

niby dlatego że włosi strzelili w spotkaniu z hiszpanią gola a chorwaci nie.

Opublikowano

Tak samo nie kapuję jak Holandia miała wyjść z grupy wygrywając 2 bramkami z Portugalią ( mieli by 3 punkty i bramki 3:3 tak samo jak Dania z którą wdupili , ranking się liczy wtedy czy jednak bezpośredni pojedynek ?) :eusathink:

Opublikowano
A po uja mam mieć avatary z wiatrakami jak już ich nie ma :doh:

Kuźwa , żeby Greki wjeba_ły szwabom :slina:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

panowie wytłumaczy mi ktoś czemu polscy komentatorzy iw studiu pier**lili że włosi przechodzą przy stanie 0:0 Hiszpania - Chorwacja i 1:0 Włochy -Irlandia ?

podczas gdy grupa wyglądała następująco:

hiszpania 5:1 5pkt

chorwacja 4:2 5pkt

Włochy 3:2 5pkt

???

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

spoko już wiem :wink:

No to powiedz bo ja do tej pory tego nie kapuję , tym bardziej , że Chorwacja jest wyżej od Italii w rankingu

żeby hiszpania wjebała jak najszybciej , ciekawe jaki avatar potem Ci zostanie:facepalm:

Opublikowano

Jakby tak było :

Dania 3 pkt 3:3

Holandia 3 pkt 3:3

NL-DK 0:1

NL 2 gole strzelone Portugalii

Dania 2 gole strzelone Portugalii

ranking ?

???

Opublikowano
Tak samo nie kapuję jak Holandia miała wyjść z grupy wygrywając 2 bramkami z Portugalią ( mieli by 3 punkty i bramki 3:3 tak samo jak Dania z którą wdupili , ranking się liczy wtedy czy jednak bezpośredni pojedynek ?) :eusathink:

później wytłumacz takiemu że niemcy będą mistrzami europy jak on takich prostych zasad nie kapuje :facepalm:

:polew:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Euro 2012. Co decyduje o awansie z grupy. Zasady Euro 2012. euro,EURO 2012,POLSKA CZECHY, ZASADY EURO 2012, ZASADY WYJŚCIA Z GRUPY,ZASADY EURO,REGULAMIN EURO - Gwizdek24.pl

Opublikowano

żeby hiszpania wjebała jak najszybciej , ciekawe jaki avatar potem Ci zostanie:facepalm:

Teraz , jak nie ma KNVB , Hiszpanów już nikt nie zatrzyma :naughty:

Co do avataru to szukam fajnego od Greków :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.