Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dejmien tu jest link ;)

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/lato-8x18-ori-s-line-wzor-ala-rs6-246065/

cena taka bo wiem że zima idzie :kwasny:

jakbys chcial lepsze to na maila

albo na zywo:wink:

Drogie to mosz :decayed:

2tysie to nie dużo :tongue:

Opony 4-5mm to masz na dojechanie w tym roku do zimy:decayed:

jak nie szalejesz i nie robisz 50tys km rocznie to cały przyszły rok i jeszcze następny :decayed:

właśnie Hammer Ty tak chyba z 50w roku strzelisz co :naughty:

Coś koło tego :decayed: prawie co sezon nowe opony kupuję :decayed: ale 4-5mm na deszczowe dni to już trochę mało.

PS. masz graty do odbioru w ASO

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dejmien tu jest link ;)

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/lato-8x18-ori-s-line-wzor-ala-rs6-246065/

cena taka bo wiem że zima idzie :kwasny:

jakbys chcial lepsze to na maila

albo na zywo:wink:

Drogie to mosz :decayed:

2tysie to nie dużo :tongue:

Opony 4-5mm to masz na dojechanie w tym roku do zimy:decayed:

jak nie szalejesz i nie robisz 50tys km rocznie to cały przyszły rok i jeszcze następny :decayed:

właśnie Hammer Ty tak chyba z 50w roku strzelisz co :naughty:

Coś koło tego :decayed: prawie co sezon nowe opony kupuję :decayed: ale 4-5mm na deszczowe dni to już trochę mało.

PS. masz graty do odbioru w ASO

:banan::banan::banan::banan::banan:

Twoje też są? to bym Ci je odebrał :wink:

mi tam wystarczają nawet w deszczowe - wczoraj w kałużach pełna kontrola nie ma żadnego problemu zero aquaplaningu, ale wiadomo że do nowych im brakuje:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

:hi:

co tam Wiesiu w ogole?

jak sezon minal?

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

to znowu ja :decayed:

sprzedam nowego laptopa packard bell

http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaski-bazar-sprzedam-kupie-zamienie-oddam-145308/index33.html

Opublikowano

E tam, znowu z powodu ręki jestem na L4, a na moto coś tam pozjeżdżam.

Opublikowano

:hi:Szukam Panowie motocykla i nic nie ma :facepalm:

Opublikowano
dejmien tu jest link ;)

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/lato-8x18-ori-s-line-wzor-ala-rs6-246065/

cena taka bo wiem że zima idzie :kwasny:

jakbys chcial lepsze to na maila

albo na zywo:wink:

Drogie to mosz :decayed:

2tysie to nie dużo :tongue:

Opony 4-5mm to masz na dojechanie w tym roku do zimy:decayed:

jak nie szalejesz i nie robisz 50tys km rocznie to cały przyszły rok i jeszcze następny :decayed:

właśnie Hammer Ty tak chyba z 50w roku strzelisz co :naughty:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

.

.

.

Oferta - Audi S4 - Nigdy nie używany w sporcie, służy bardziej jako weekendowy samochód do szybkiej jazdy i dawania przyjemnośc(jest moim drugim samo

1.6 :decayed:

Coś jest wysyp ostatnio na otomoto takich zabawek ... dogiego esa też wystawiona za 40 tyś i mocowo podobnie .... :whistling:

Opublikowano

:hi:

no jest w czym wybierać, tylko jak napisałeś nigdy do końca nie wiadomo co w furce siedzi :kwasny:

dlatego wywiad środowiskowy i dobra przyczyna sprzedaży czasem najważniejsza :decayed: bo nigdy nie wiadomo czy sprzedawca się na coś nie natknął i niby na pierwszy rzut oka i buta wszystko ok a klocki robią się później :kwasny:

Opublikowano

:siema:

320c866997e0fa4483a3bbd9d6a1ddce.jpg?1348053542

dziś kino.. :shock3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi::hi:

Opublikowano

helloł :hi:

Opublikowano

koz_d01.jpg

właśnie wróciłem z grzybobrania :wink: cały kibel koźlaków :decayed:

Opublikowano
http://www.kki.pl/zenit/grzyby_spyt/koz_bury/koz_d01.jpg

właśnie wróciłem z grzybobrania :wink: cały kibel koźlaków :decayed:

:thumbup1: to pożyteczny poranek

ja jedyne co zdążyłem dziś zrobić to spałem i jadłem :grin:

Opublikowano
:hi:Szukam Panowie motocykla i nic nie ma :facepalm:

zadzwon do mnie mam cos fajnego do sprzedania :naughty:

Opublikowano
:hi:Szukam Panowie motocykla i nic nie ma :facepalm:

zadzwon do mnie mam cos fajnego do sprzedania :naughty:

Dzwonię dzwonię a Ty nie odbierasz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.