Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema::hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

No widzę,że piszecie o tej sobocie a zero konkretów :tongue4: zbieracie się kaj przed tym SCP ?

no właśnie kto chętny na summer carsy :naughty:

1. dejmien

2. seves

dejmien możemy razem pojechać - próbuję zebrać chętnych tak żeby wszyscy razem pojechali - może Hammer da się namówić i pojedziemy na 3 autka na żory tam weźmiemy resztę i all na 3stawy :wink:

wyjazd pewnie ok. 9:00 z SR może 9:15 - 9:30 ze świerklan z parkingu przy A1 :wink:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

No widzę,że piszecie o tej sobocie a zero konkretów :tongue4: zbieracie się kaj przed tym SCP ?

no właśnie kto chętny na summer carsy :naughty:

1. dejmien

2. seves

dejmien możemy razem pojechać - próbuję zebrać chętnych tak żeby wszyscy razem pojechali - może Hammer da się namówić i pojedziemy na 3 autka na żory tam weźmiemy resztę i all na 3stawy :wink:

wyjazd pewnie ok. 9:00 z SR może 9:15 - 9:30 ze świerklan z parkingu przy A1 :wink:

szkoda że mnie nie ma chętnie bym się wybrał :wink:

Opublikowano

no właśnie kto chętny na summer carsy

1. dejmien

2. seves

3. Łatysz

tylko ja jadę już o 7.00 ;p bo muszę zebrać ludzi i prosto na 3 stawy :D o której wy tam będziecie ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

szkoda że mnie nie ma chętnie bym się wybrał :wink:

no szkoda synku bo Twój karaktere też nadaje indywidualności naszej grupie :decayed:

no właśnie kto chętny na summer carsy

1. dejmien

2. seves

3. Łatysz

tylko ja jadę już o 7.00 ;p bo muszę zebrać ludzi i prosto na 3 stawy :D o której wy tam będziecie ?

my planujemy dojechać na 9:45 na 3stawy - tam po go sportem zbiera się ekipa gliwicko-katowcka + "goście" :wink:

także dobrze byłoby wyjechać ze świerklan z parkingu przy wjezdzie na A1 ok. 9:15 - po drodze może uda nam się dolecieć do chłopaków gliwickich i razem byśmy wpadli na 3stawy :wink:

Opublikowano
:hi:

szkoda że mnie nie ma chętnie bym się wybrał :wink:

no szkoda synku bo Twój karaktere też nadaje indywidualności naszej grupie :decayed:

no właśnie kto chętny na summer carsy

1. dejmien

2. seves

3. Łatysz

tylko ja jadę już o 7.00 ;p bo muszę zebrać ludzi i prosto na 3 stawy :D o której wy tam będziecie ?

my planujemy dojechać na 9:45 na 3stawy - tam po go sportem zbiera się ekipa gliwicko-katowcka + "goście" :wink:

także dobrze byłoby wyjechać ze świerklan z parkingu przy wjezdzie na A1 ok. 9:15 - po drodze może uda nam się dolecieć do chłopaków gliwickich i razem byśmy wpadli na 3stawy :wink:

:hi:No i wreszcie coś konkretnego :wink: Seves to ja jestem za :banan:dej eno znać to się zgadamy gdzieś na centrum SR i jadymy na te Żory pozbierać resztę i ruszamy :a4fan:

Opublikowano
:hi:

planujemy dojechać na 9:45 na 3stawy - tam po go sportem zbiera się ekipa gliwicko-katowcka + "goście" :wink:

także dobrze byłoby wyjechać ze świerklan z parkingu przy wjezdzie na A1 ok. 9:15 - po drodze może uda nam się dolecieć do chłopaków gliwickich i razem byśmy wpadli na 3stawy :wink:

:hi:No i wreszcie coś konkretnego :wink: Seves to ja jestem za :banan:dej eno znać to się zgadamy gdzieś na centrum SR i jadymy na te Żory pozbierać resztę i ruszamy :a4fan:

ja nie wiem jeszcze czy będę wyjeżdzał z centrum SR czy z niedobczyc ale mozemy sie na spokojnie umowic od razu w świerklanach chyba że wolisz jakos inaczej jechac ;)

z zor nie wiem czy bedzie ktos chetny - na razie siedza cicho :wink:

więc pojedziemy A1 na gliwice a z gliwic chlopaki wyjezdzaja o 9:30 - zdzwonie sie z nimi na A1 i na A4 jedni na drugich zaczekają :wink: taki jest plan ale co z tego wyjdzie się okaże w praniu :decayed:

Opublikowano
:hi:

planujemy dojechać na 9:45 na 3stawy - tam po go sportem zbiera się ekipa gliwicko-katowcka + "goście" :wink:

także dobrze byłoby wyjechać ze świerklan z parkingu przy wjezdzie na A1 ok. 9:15 - po drodze może uda nam się dolecieć do chłopaków gliwickich i razem byśmy wpadli na 3stawy :wink:

:hi:No i wreszcie coś konkretnego :wink: Seves to ja jestem za :banan:dej eno znać to się zgadamy gdzieś na centrum SR i jadymy na te Żory pozbierać resztę i ruszamy :a4fan:

ja nie wiem jeszcze czy będę wyjeżdzał z centrum SR czy z niedobczyc ale mozemy sie na spokojnie umowic od razu w świerklanach chyba że wolisz jakos inaczej jechac ;)

z zor nie wiem czy bedzie ktos chetny - na razie siedza cicho :wink:

więc pojedziemy A1 na gliwice a z gliwic chlopaki wyjezdzaja o 9:30 - zdzwonie sie z nimi na A1 i na A4 jedni na drugich zaczekają :wink: taki jest plan ale co z tego wyjdzie się okaże w praniu :decayed:

No to spoko :wink: umówimy się gdzieś na świerklanach i jedziemy tak jak mówisz.Póki co jada do roboty na południe a nie chce mi się fciul :kwasny: jeszcze ta pogoda ehhh...to miłego dnia Seves 3maj się a cha i jakby co się zmieniło to pisz narka:thumbup1:

Opublikowano

ok dejmien :wink:

dzieki i wzajemnie milej roboty :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Beret :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.