Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

piec rozebrany, gruz wyciepany po robocie na dzis :decayed:

grzegorz daj mi znac jak robisz bo chciałbym pogadac :wink: chyba, ze jakis spot sie szykuje :naughty:

Opublikowano

urwa znow jestem chory.. od tygodnia mnie gardlo boli i coraz gorzej :kwasny:

a juz u laryngologa bylem ze czesto na gardlo choruje i... wszystko ok :decayed:

wk_urwia mnie to juz bo klimy w ogole juz nie wlaczam a efekty te same :facepalm:

Opublikowano

powoli się zbieram na weselicho...delegacja:decayed::facepalm: więc niech siła wątroby i trzustki będzie ze mną:decayed:

Matek...na 23 robię następny tydzień:wink:

Opublikowano

:hi:

seves może by to trza przepłukać .... ??????:naughty::eusathink:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

:decayed:

Opublikowano

Witam,

Mamy w Rybniku jakiegoś konkretnego mechanika od audi ? albo osobę która się zna na rzeczy i mogła by osłuchać moją furę i co nie co poradzić ?

Opublikowano
Witam,

Mamy w Rybniku jakiegoś konkretnego mechanika od audi ? albo osobę która się zna na rzeczy i mogła by osłuchać moją furę i co nie co poradzić ?

Magro :decayed:

Opublikowano

Może jak bym zarabiał 2 tyś więcej bym się zdecydował na magro:)

Opublikowano
Może jak bym zarabiał 2 tyś więcej bym się zdecydował na magro:)

kabel kup lub jak masz sprawdź błędy / zrób logi, wklej na forum chłopaki napewno pomogą i wyłapia nieprawidłowości

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

:hi:

Opublikowano
Witam,

Mamy w Rybniku jakiegoś konkretnego mechanika od audi ? albo osobę która się zna na rzeczy i mogła by osłuchać moją furę i co nie co poradzić ?

Magro :decayed:

ciekawe ,czy Andrzej to potwierdzi :decayed:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Może jak bym zarabiał 2 tyś więcej bym się zdecydował na magro:)

kabel kup lub jak masz sprawdź błędy / zrób logi, wklej na forum chłopaki napewno pomogą i wyłapia nieprawidłowości

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

:hi:

stary handlyrz :decayed:

:wink:

Opublikowano
Może jak bym zarabiał 2 tyś więcej bym się zdecydował na magro:)

Zależy co trapi Twoje woźidło. Nic konkretnego nie napisał.

Opublikowano

co też miał napisać jak nie wie.....:wink:

powiedzcie mi kiedy jaki spot będzie w SR organizowany ..??

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
co też miał napisać jak nie wie.....:wink:

powiedzcie mi kiedy jaki spot będzie w SR organizowany ..??

trza PKB podtrzymać:decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi:

co też miał napisać jak nie wie.....:wink:

powiedzcie mi kiedy jaki spot będzie w SR organizowany ..??

trza PKB podtrzymać:decayed:

:hi:

ja :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ogólnie co się dzieje a wiele rzeczy ... wspomaganie co na pewno wiem - buczy, Kontrolka airbag świeci. Puszczam gaz słyszę terkotanie po prawej stronie, Puszczam sprzęgło słychać zgrzytnięcie (tylko na końcówce sprzęgła bieg 1 i wsteczny - jak auto już sie powoli toczy) no i RNS nie czyta mi DVD żeby było śmieszniej CD zwykłe czyta.

Zamówiłem wczoraj kabel i jak na złość Airbag już się nie zapala. Poszukuje jakiegoś kompetentnej osoby która coś poradzi i podejmie się napraw.

Edit: Może ktoś się po prostu zna na rzeczy i che pomóc zawsze można się spotkać wypić pare piwek i pogadać na tropiące moje auto tematy. W końcu też jestem człowiekiem :D

Pozdrawiam

Adam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.