Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema seves podaj mi twój nr tel to zadzwonie i sie dogadamy albo ty napis sms 661030744

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

[h=6]Zięć spotyka teściową:

- A mama dzisiaj bez stanika?

Kobieta lekko zasłania ubrany tors rękoma i pyta:

- A ty skąd to, u licha, wiesz..?

A zięciaszek z dumą w głosie:

- Bo się mamusi zmarszczki na twarzy i szyi wygładziły...

[/h]

Opublikowano

:polew:

dasz radę teściowej to powiedzieć przy niedzielym obiadku ?:decayed:

ale byś punktów nałapał :polew::polew::polew:

Opublikowano

yhyy...a w poniedziałek...kotlet z zięcia:decayed::polew:

Opublikowano

do poniedziałku by chyba czekac nawet nie musiał tylko na miejscu ubity :decayed:

Opublikowano
:hi: z roboty :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ----------

:hi:

Zięć spotyka teściową:

- A mama dzisiaj bez stanika?

Kobieta lekko zasłania ubrany tors rękoma i pyta:

- A ty skąd to, u licha, wiesz..?

A zięciaszek z dumą w głosie:

- Bo się mamusi zmarszczki na twarzy i szyi wygładziły...

:grin::grin::grin::grin::grin:

dobre :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:slina::slina::slina::slina::slina: piękne są

tylko mi do stroju ten repsol nie pasuje :tongue:

w ogołe przed chwilą jeździłem nową toyotą gt86 :kox:

takie maleńkie coupe 2.0 boxer 200km

myślałem że małe i lekkie to pojedzie ale w sumie delikatnie jakoś bez szału to szło :decayed:

za to fajnie przyjemnie.. tył napęd to esp mi się 2 razy włączyło :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:polew:

dasz radę teściowej to powiedzieć przy niedzielym obiadku ?:decayed:

ale byś punktów nałapał :polew::polew::polew:

:hi:

Arturoo ja tam akurat teściową mam lajtową :decayed: ale mogłoby ją to zagrzać choć dowcip jest dobry :grin: A Ty spróbujesz :naughty:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

do poniedziałku by chyba czekac nawet nie musiał tylko na miejscu ubity :decayed:

...i tu chyba masz rację :polew: śmieszno by mi już mogło nie być :grin:

Opublikowano

:slina::slina::slina::slina::slina: piękne są

tylko mi do stroju ten repsol nie pasuje :tongue:

w ogołe przed chwilą jeździłem nową toyotą gt86 :kox:

takie maleńkie coupe 2.0 boxer 200km

myślałem że małe i lekkie to pojedzie ale w sumie delikatnie jakoś bez szału to szło :decayed:

za to fajnie przyjemnie.. tył napęd to esp mi się 2 razy włączyło :grin:

kto se taką zabawkę sprawił ?

Opublikowano
:polew:

dasz radę teściowej to powiedzieć przy niedzielym obiadku ?:decayed:

ale byś punktów nałapał :polew::polew::polew:

:hi:

Arturoo ja tam akurat teściową mam lajtową :decayed: ale mogłoby ją to zagrzać choć dowcip jest dobry :grin: A Ty spróbujesz :naughty:

nie odważę się :wink:

Opublikowano

:slina::slina::slina::slina::slina: piękne są

tylko mi do stroju ten repsol nie pasuje :tongue:

w ogołe przed chwilą jeździłem nową toyotą gt86 :kox:

takie maleńkie coupe 2.0 boxer 200km

myślałem że małe i lekkie to pojedzie ale w sumie delikatnie jakoś bez szału to szło :decayed:

za to fajnie przyjemnie.. tył napęd to esp mi się 2 razy włączyło :grin:

kto se taką zabawkę sprawił ?

Kupujemy avensis do firny i przedstawiciel przyjechal tym gt;)

Autko przesliczne i niesamowicie sie trzyma asfaltu:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.