Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Seves mosz już jakiś moto ?

Kuna miałeś do mnie oddzwonić.:whistling:

ni mom :thumbdown:

nie znacie kogos w usa? kto moglby mi pomoc sciagnac moto? znaczy no w skrócie załatwiłby wszystko:decayed:

mam pare moto na oku

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobry :hi: No ja też byłem w ubiegłym roku,ale niestety nie swoim autem,ale tak jak mówisz problem był straszny z wjazdem lepiej było wyjechać tzn. szybciej :cool: i jakoś sprawniej to szło,w takim razie czekam na dogadanie sprawy,myślę,że fajnie będzie ruszyć z Rybnika na kilka samochodzików :cheesy:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

...a co do moto to mam znajomego który sprowadza motory,ale nie z usa tylko z Włoch i nawet ceny ma spoko no i co najważniejsze nie ma bubli i sam też zajmuje się naprawami :tongue4:

Opublikowano
Dobry :hi: No ja też byłem w ubiegłym roku,ale niestety nie swoim autem,ale tak jak mówisz problem był straszny z wjazdem lepiej było wyjechać tzn. szybciej :cool: i jakoś sprawniej to szło,w takim razie czekam na dogadanie sprawy,myślę,że fajnie będzie ruszyć z Rybnika na kilka samochodzików :cheesy:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

...a co do moto to mam znajomego który sprowadza motory,ale nie z usa tylko z Włoch i nawet ceny ma spoko no i co najważniejsze nie ma bubli i sam też zajmuje się naprawami :tongue4:

Dzięki za info:wink: to za kilka mcy mam nadz ze będę gotowy pytać o szczegóły :decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dobry :hi: No ja też byłem w ubiegłym roku,ale niestety nie swoim autem,ale tak jak mówisz problem był straszny z wjazdem lepiej było wyjechać tzn. szybciej :cool: i jakoś sprawniej to szło,w takim razie czekam na dogadanie sprawy,myślę,że fajnie będzie ruszyć z Rybnika na kilka samochodzików :cheesy:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

...a co do moto to mam znajomego który sprowadza motory,ale nie z usa tylko z Włoch i nawet ceny ma spoko no i co najważniejsze nie ma bubli i sam też zajmuje się naprawami :tongue4:

Dzięki za info:wink: to za kilka mcy mam nadz ze będę gotowy pytać o szczegóły :decayed:

:hi:

:hi: Jasne jak coś to śmiało pisz,pozdrawiam:wink:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-0QViCgCngw

Opublikowano
Dobry :hi: No ja też byłem w ubiegłym roku,ale niestety nie swoim autem,ale tak jak mówisz problem był straszny z wjazdem lepiej było wyjechać tzn. szybciej :cool: i jakoś sprawniej to szło,w takim razie czekam na dogadanie sprawy,myślę,że fajnie będzie ruszyć z Rybnika na kilka samochodzików :cheesy:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

...a co do moto to mam znajomego który sprowadza motory,ale nie z usa tylko z Włoch i nawet ceny ma spoko no i co najważniejsze nie ma bubli i sam też zajmuje się naprawami :tongue4:

Dzięki za info:wink: to za kilka mcy mam nadz ze będę gotowy pytać o szczegóły :decayed:

:hi:

:hi: Jasne jak coś to śmiało pisz,pozdrawiam:wink:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-0QViCgCngw

ale zapierlalał :polew:

:hi::hi:

Opublikowano

:hi:

...a co do moto to mam znajomego który sprowadza motory,ale nie z usa tylko z Włoch i nawet ceny ma spoko no i co najważniejsze nie ma bubli i sam też zajmuje się naprawami :tongue4:

Dawaj namiary kto to i gdzie ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

po robocie :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Kuna grile pomalowane wczoraj :wink:

efekty w moim wątku- wg mnie super wyszło- pomalowane idealnie (Andrzej Srb mi to malował :tongue:)

a jak chcesz na żywo oblookać to się zgadamy :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

...a co do moto to mam znajomego który sprowadza motory,ale nie z usa tylko z Włoch i nawet ceny ma spoko no i co najważniejsze nie ma bubli i sam też zajmuje się naprawami :tongue4:

Dawaj namiary kto to i gdzie ?

Wiesiek nie mam do niego numeru telefonu,ale gość mieszka na Połomi przed Mszaną łatwo jest do niego trafić bo mieszka przy głównej drodze,jak będziesz potrzebował zajechać i pogadać to daj znać powiem jak do niego trafić :wink:

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

:hi: doberek

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.