Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i pojechali...sorki chłopaki:kwasny:

...wybaczcie:decayed:

Mosz wdupane :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
i pojechali...sorki chłopaki:kwasny:

...wybaczcie:decayed:

Mosz wdupane :decayed:

własnie.........

:decayed:fajno A6 przyjechała

Opublikowano

Ja też dziękuje miło było poznać paru ludzi z klubu :)

Opublikowano

:hi:

i pojechali...sorki chłopaki:kwasny:

...wybaczcie:decayed:

Mosz wdupane :decayed:

własnie.........

:decayed:fajno A6 przyjechała

a to chyba jak już pojechałem :wink:

:decayed::wink:

A tak serio to dzięki Pany za spota :wink:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
i pojechali...sorki chłopaki:kwasny:

...wybaczcie:decayed:

Mosz wdupane :decayed:

własnie.........

:decayed:fajno A6 przyjechała

:hi:

wiem dałem plamę:whistling:,dlatego ja jestem zwolennikiem choćby godzinnej zapowiedzi, choćby "napąknąć" , że "się zjawię":wink:. I niestety wyszło jak wyszło...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie dzięki za zaproszenie wczoraj ale wróciłem w południe z nocki z niemiec, no a potem od razu na nocke do dupencji :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema: z rana

Opublikowano
:hi:

:siema:z rana

:facepalm: następny...jak nie Guru, to tera Ty...biorytm Ci się przestawił:whistling:

:decayed::decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja bym się pisał na jakiegoś spota po powrocie- wracam w tą niedzielę:wink:..

może byśmy już zawczasu zaplanowali żeby komuś 30min przed planowanym wyjazdem na spota cos nie wypadło :grin:

bo skoro ma się plan pojechać na spota to niezapowiedzianych gości się nie wpuszcza :decayed: ew. mozna na spota dojechać z małym opóźnieniem ale jednak dojechać :wink:

dawno się nie widzieliśmy w większym gronie a i czytam że kilku nowych chłopaków "doszło" :thumbup1:

Opublikowano

no wątpię, że chrzestnych byś nie wpuścił:wink: z opóźnieniem, byłbym koło 18.30...yhyy...''klamkę bym pocałował'':decayed:. A pustych przebiegów nie lubię robić:whistling:. Szymek...swoją drogą nowych bym też chciał poznać:decayed:

Opublikowano
no wątpię, że chrzestnych byś nie wpuścił:wink: z opóźnieniem, byłbym koło 18.30...yhyy...''klamkę bym pocałował'':decayed:. A pustych przebiegów nie lubię robić:whistling:. Szymek...swoją drogą nowych bym też chciał poznać:decayed:

wiesz że sobie jaja robię :wink:

prawda jest taka że zawsze każdemu może coś niestety wypaść

Opublikowano
no wątpię, że chrzestnych byś nie wpuścił:wink: z opóźnieniem, byłbym koło 18.30...yhyy...''klamkę bym pocałował'':decayed:. A pustych przebiegów nie lubię robić:whistling:. Szymek...swoją drogą nowych bym też chciał poznać:decayed:

wiesz że sobie jaja robię :wink:

prawda jest taka że zawsze każdemu może coś niestety wypaść

przecież wiem Szymek...:wink:

ale to nie byłby głupi pomysł w tą niedzielę...:wink: ja bym się pisał poznać "nowych" i looknąć nowy nabytek Matek'a:decayed:

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

...który obserwuje wątek:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.