Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...który obserwuje wątek:naughty:

zawiesił się albo.. zasnął :tongue:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To puki co pakujemy sie na SG dziś :wink:

Opublikowano
To póki co pakujemy sie na SG dziś :wink:

pozdrówcie chłopaków ode mnie ;)

Opublikowano

dawaj ....co będziesz w domu robił ........ :wink:

Opublikowano

:hi:siema pany jak ktos jest zainteresowany to wbijac :naughty:

Największy zlot motocyklowy na Śląsku!

Już 18 sierpnia do Parku Śląskiego zawitają przy dźwiękach prawdziwej, rockowej muzyki tysiące maszyn!

W programie od godz. 12:00 m.in.

-wystawy motocykli w Kapeluszu i Szkieletorze

-pokazy stuntu motocyklowego

-pokazy ratownictwa medycznego

-liczne konkursy z nagrodami

-parada motocykli ulicami Chorzowa (godz. 15:00)

oraz to na co najbardziej czekamy- koncerty!

15:00- Animators

16:30- Debris of blues

18:00- Clock Machine

19:30- ŚCIGANI

21:00- ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

18 sierpnia, sobota, Duża Łąka w Parku Śląskim. Wstęp wolny!

Opublikowano
dawaj ....co będziesz w domu robił ........ :wink:

Arturoo nie zdąże :doh:

1100km mam :grin:

Opublikowano

eee, co mnie tu obgadujecie :grin:

grzesiek, ja chciałem te fotki pocykać ale wyszła lipa bo siostra wzięła aparat do siebie a co jestem u mojej to zapominam i tak w koło macieju:kwasny: bedziesz jutro na festynie na Chcach? Jak robisz teraz?

i nie Matek'a tylko Matka, Mateusza, Matiego, Mata, jak tam kto chce :grin:

odmieniowywać czeba:kox:

Opublikowano
dawaj ....co będziesz w domu robił ........ :wink:

Arturoo nie zdąże :doh:

1100km mam :grin:

Nie rób scen , wiem ,że bex jeździ :naughty:

Opublikowano
dawaj ....co będziesz w domu robił ........ :wink:

Arturoo nie zdąże :doh:

1100km mam :grin:

Nie rób scen , wiem ,że bex jeździ :naughty:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

dawaj ....co będziesz w domu robił ........ :wink:

Arturoo nie zdąże :doh:

1100km mam :grin:

Nie rób scen , wiem ,że bex jeździ :naughty:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

eee, co mnie tu obgadujecie :grin:

grzesiek, ja chciałem te fotki pocykać ale wyszła lipa bo siostra wzięła aparat do siebie a co jestem u mojej to zapominam i tak w koło macieju:kwasny: bedziesz jutro na festynie na Chcach? Jak robisz teraz?

i nie Matek'a tylko Matka, Mateusza, Matiego, Mata, jak tam kto chce :grin:

odmieniowywać czeba:kox:

Ty to umisz odmienowywać, miołeś dwójków jak mrówków w szkole.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Ty to umisz odmienowywać, miołeś dwójków jak mrówków w szkole.

i tu sie mylisz drogi panie, co jak co ale z polskiego byłem i jestem dobry :wink: ale dobry pojazd/ironia zawsze mile widziana, w każdym razie

WKOŃCU WEEKEND!! :kox:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Mateusz korba se przełóż...:decayed: a tak serio napisałem specjalnie Matek'a, bo nie wiedziałem czy to masz "polski" czy "obcy" pseudonim:wink:. Dlatego wolałem abyś mnie poprawił, teraz bynajmniej wiem, że to zdrobnienie imienia a nie np. jakieś imię bohatera z kreskówki:wink:.

Po niedzieli czyli jutro mam na 12, a kończący tydzień miałem na 17.30. Na festynie byłem na 17.30, 550m p.p.m:decayed::facepalm:

Opublikowano

A ja byłem nową furą pod grubą po 23 :wink: a dziś Audiola ma sesje :kox:

a co do odmieniania, to spoko, ja to żartobliwie napisałem a tu jakieś spiny wyszły haha :wink: Jak mnie to czekanie na przyjęcie na grube wpienia to to sie w pale nie mieści:facepalm: Byle do 31

Opublikowano
A ja byłem nową furą pod grubą po 23 :wink: a dziś Audiola ma sesje :kox:

a co do odmieniania, to spoko, ja to żartobliwie napisałem a tu jakieś spiny wyszły haha :wink: Jak mnie to czekanie na przyjęcie na grube wpienia to to sie w pale nie mieści:facepalm: Byle do 31

spoko domyśliłem się, ale "od razu" z ripostowałem, żeby nie było:decayed:.

Ja od 19 (te jazdy w weekengy:facepalm:) do 21 obeszłem rejon z ciekawości bo dawno tam nie byłem:wink:...a do 21 do 0.30 pilnowałem pompy, bo niby jakieś szopki odwalała...:mysli: mogłem się prędzej stracić, ale nie chciało mi się dupać takich hektarów:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.