Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Blant głupio tak pisać ale teraz już mało kto po prostu włącza kradzioną komórkę:kwasny: raczej się jej pozbywa gdzieś szybko - miejmy nadzięję że sprzeda np allegro wtedy można wyśledzić sprzedawcę. Jak bratu ukradli to policjant powiedział że "specjaliści" wywożą do Czech i jest kaplica :kwasny:

no ale miejmy nadzieje że to tępy złodziej bo kit tam z komórką chodzi mi tylko o tego kolesia :)

no ja rozumiem tym bardziej że to ktoś z Twojej roboty prawdopodobnie :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 :kox:

wczoraj wpadł na spota do Żor - mieszka w Rybniku :kox: fura jest po prostu koks do kwadratu niesamowita niesamowitość:decayed:

także dobrz byłoby pomyśleć już nad jakimś spotem bo pogoda coraz częściej dopisuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Blant głupio tak pisać ale teraz już mało kto po prostu włącza kradzioną komórkę:kwasny: raczej się jej pozbywa gdzieś szybko - miejmy nadzięję że sprzeda np allegro wtedy można wyśledzić sprzedawcę. Jak bratu ukradli to policjant powiedział że "specjaliści" wywożą do Czech i jest kaplica :kwasny:

no ale miejmy nadzieje że to tępy złodziej bo kit tam z komórką chodzi mi tylko o tego kolesia :)

no ja rozumiem tym bardziej że to ktoś z Twojej roboty prawdopodobnie :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 :kox:

wczoraj wpadł na spota do Żor - mieszka w Rybniku :kox: fura jest po prostu koks do kwadratu niesamowita niesamowitość:decayed:

także dobrz byłoby pomyśleć już nad jakimś spotem bo pogoda coraz częściej dopisuje :wink:

no napewno jest z roboty i właśnie o to mi chodzi żeby sie dowiedziec kto to jest i wtedy juz jest przegrany na kopalni

a co do spota to możemy sie ugadać w niedziele bo podobno ma byc fajna pogoda i zrobiło by się jakiegos grilla czy ognicho to juz potem kwestia gustu :P

to jak w niedziele wszystkim pasuje ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja już w DE

mam pisać w pierwszym poście że spot jest w tą niedziele?

a co jest wogóle z forum że znikają obrazki z podpisów i w naszym pierwszym poście:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 :kox:

ciekawe kto to?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja już w DE

mam pisać w pierwszym poście że spot jest w tą niedziele?

a co jest wogóle z forum że znikają obrazki z podpisów i w naszym pierwszym poście:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 :kox:

ciekawe kto to?:whistling:

:hi:

Znikają bo te forum do nadal jest zjebane po przeprowadzce :facepalm:

No kto to, zaś twój kumpel :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dawno mnie nie bylo :) a jak przychodze to mam takie pytanko czy umial by ktos zalatwic wegiel z chwalowic a mianowicie potrzebuje tylko 5 ton :)

chodzi Ci o książkę czy przywóz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Paplok, szkoda ze predzej nie dałes znać, mój bym Ci oddał:wink: a teraz juz po ptokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Ja na 99% też bym się pisał na jutro :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dawno mnie nie bylo :) a jak przychodze to mam takie pytanko czy umial by ktos zalatwic wegiel z chwalowic a mianowicie potrzebuje tylko 5 ton :)

chodzi Ci o książkę czy przywóz ?

witam chodzi mi o ksiazeczke

postaram się coś dowiedzieć na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam gorącą prośbę czy ktoś z was miał by chwile czasu żeby podjechać do mnie do domu z komputerem i zdiagnozować moją brykę? Wczoraj coś chyba rozerwało przy turbo no i dosyć ostro szarpie mi budą na jałowym. Jak by ktoś miał czas bardzo bym był wdzięczny. Mogę zaoferować dobre piwo, flaszkę lub kasę jak kto woli.

Proszę o pomoc:( Podaje tel 502 443 604

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...