Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co rowy Ci się nie podobają :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ni ma baby na forum to gupoty we łbie :rolleyes:

Opublikowano

kto ma kumpla co robi 2.5 ?

Interesuje mnie jakie kupić części do wymiany góry silnika (firma!) ,jak dane części danej firmy wygladają po przebiegu np10k ,50k, 100k !

Czy faktycznie warto brać regenerowane od Świątka z Bydgoszczy lub ori z aso ?

O częściach z modeliny no name za 1k nie gadamy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arek tyś to był dzisiaj w Niewiadomiu ?

raczej nie :no:

Arek tyś to był dzisiaj w Niewiadomiu ?

Arek jest w Wien, musi zarobić na kołyska chopie.

następny zakup to nosidełko :>

Opublikowano

ani luloki Ci sie tez nie podobaja :decayed:

Opublikowano

ani luloki Ci sie tez nie podobaja :decayed:

no raczej :cool1:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________
Cytat: wiesiek3d Dzisiaj o 20:48

Cytat: robert. Dzisiaj o 20:25

Arek tyś to był dzisiaj w Niewiadomiu ?

Arek jest w Wien, musi zarobić na kołyska chopie.

następny zakup to nosidełko

kup se recaro :good:
Opublikowano
  • Autor
kup se recaro

fotelik będzie Recaro, nosidełko będzie z Tako :wink4:

Opublikowano

ani luloki Ci sie tez nie podobaja :decayed:

:mysli:

Opublikowano

ani luloki Ci sie tez nie podobaja :decayed:

:mysli:

zastanawiasz się ??????????? :blink:

Opublikowano

Żeby bi :przebiegly:

Opublikowano

Arek tyś to był dzisiaj w Niewiadomiu ?

raczej nie :no:

Bardzo podobna A4 dziś przemknęła mi z naprzeciwka w Niewiadomiu :wink4:

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 21:31_________________________________________________

kto ma kumpla co robi 2.5 ?

Interesuje mnie jakie kupić części do wymiany góry silnika (firma!) ,jak dane części danej firmy wygladają po przebiegu np10k ,50k, 100k !

Czy faktycznie warto brać regenerowane od Świątka z Bydgoszczy lub ori z aso ?

O częściach z modeliny no name za 1k nie gadamy :wink4:

Jedź pogadać do Sopy :gwizdanie:

Opublikowano

Robert w tej Etce aktualizują się ceny, wczoraj dodałem nowe, mi co prawda nie działa aktualizacja online ale u Arka pociągnęło wszystko, jak wrócę z wakacji to synek przywiezie mojego lapka to tam się tym zajmę.

Opublikowano

Robert w tej Etce aktualizują się ceny wczoraj dodałem nowe, mi co prawda nie działa aktualizacja online ale u Arka pociągnęło wszystko, jak wrócę z wakacji to synek przywiezie mojego lapka to tam się tym zajmę.

To możemy kiedy i u mnie spróbować :przebiegly::wink4:

Opublikowano

podjadę pogadam

pogadałbym też z kimś kto też taką V-ką jeździ i jest po wymianie "góry"

opinie są różne na temat różnych marek niestety :confused4: ,nawet na ori graty ludzie narzekają

Opublikowano

kto ma kumpla co robi 2.5 ?

Interesuje mnie jakie kupić części do wymiany góry silnika (firma!) ,jak dane części danej firmy wygladają po przebiegu np10k ,50k, 100k !

Czy faktycznie warto brać regenerowane od Świątka z Bydgoszczy lub ori z aso ?

O częściach z modeliny no name za 1k nie gadamy :wink4:

Jedź pogadać do Sopy :gwizdanie:

I co mu powie? dasz Pan 8tyś to zrobimy :gwizdanie:

Opublikowano

To możemy kiedy i u mnie spróbować :przebiegly::wink4:

No problem, wydaje mi się ze jest najlepsza z dostępnych które miałem :evil:

Opublikowano

I co mu powie? dasz Pan 8tyś to zrobimy :gwizdanie:

Tobie na pewno tak powie, trzeba z Januszem pogadać "jak z człowiekiem" :wink4:

Opublikowano

I co mu powie? dasz Pan 8tyś to zrobimy :gwizdanie:

Tobie na pewno tak powie, trzeba z Januszem pogadać "jak z człowiekiem" :wink4:

Akurat mnie tam lepiej znają niż Artura :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 22:00_________________________________________________

Zapodaj jakieś linki do zassania tej ETKI :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.