Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeeee tam

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eeeee tam

kaj ?
Opublikowano
  • Autor

Cześć prezes :hi:

:hi: V-ce :decayed:

widziałem 7 na żywca robi niesamowite wrażenie jak dla mnie number one

ja miałem załatwioną jazde próbną "siódemką" ale prezes zabrał sobie autko na weekend i mi odwołali jazde ;( ale jeszcze któryś week to nadrobie

Opublikowano

pojeździło by się taką kobyłą najlepszą jaką prowadziłem była A8 z 2008 :rolleyes:

Opublikowano

No to bujajcie w obłokach ja idę spać, bo dopiero co skończyłem kosić trawę i wyjebany jestem jak koń po westernie ;(

Narka Panowie :hi:

Opublikowano

No to bujajcie w obłokach ja idę spać, bo dopiero co skończyłem kosić trawę i wyjebany jestem jak koń po westernie ;(

Narka Panowie :hi:

wyśpij się :hi:
Opublikowano
  • Autor

No to bujajcie w obłokach

:decayed:

Opublikowano
:hi: jo tu zostaja u nas 18' to je extremum, tu na lajcie na 20 mozna se toczyc :naughty::wink4:
Opublikowano

:hi: z wieczora [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 00:22_________________________________________________skopiowałem to co poszło na bielskie :gwizdanie: :wink4:

autko już u mechanika rozebrane :confused4:

doszły 2 paski na rozrządzie,napinacz,wisko,pompa oleju, olej +filtr+ "odma"

wałki z lewej w opłakanym stanie ,2 podkładki zaworów zmielone leżały przy wałku :blink: ,2 gary nie pracowały normalnie na pewno :confused4::no:

wymieniam dodatkowo wszystkie wężyki z przewodów paliwowych(powrotne) + sparciałe nadające się do wymiany i jeszcze tylko jutro i będę wiedział co jeszcze na fakturę dla księgowej pójdzie :disgust:

przewód od gruchy do turbawki też wymieniany będzie bo był uszkodzony ,zobaczymy ,czy po wymianie będzie dobrze podciśnienie wymuszało pracę łopatek w turbo

ciekaw jestem jak to będzie teraz jeździło :mysli: ...................może będzie :evil::slina: oby :wink4:

Opublikowano

:hi: z wieczora [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 00:22_________________________________________________skopiowałem to co poszło na bielskie :gwizdanie: :wink4:

autko już u mechanika rozebrane :confused4:

doszły 2 paski na rozrządzie,napinacz,wisko,pompa oleju, olej +filtr+ "odma"

wałki z lewej w opłakanym stanie ,2 podkładki zaworów zmielone leżały przy wałku :blink: ,2 gary nie pracowały normalnie na pewno :confused4::no:

wymieniam dodatkowo wszystkie wężyki z przewodów paliwowych(powrotne) + sparciałe nadające się do wymiany i jeszcze tylko jutro i będę wiedział co jeszcze na fakturę dla księgowej pójdzie :disgust:

przewód od gruchy do turbawki też wymieniany będzie bo był uszkodzony ,zobaczymy ,czy po wymianie będzie dobrze podciśnienie wymuszało pracę łopatek w turbo

ciekaw jestem jak to będzie teraz jeździło :mysli: ...................może będzie :evil::slina: oby :wink4:

jak bydzie szatan, to jo moje BAU puszczom do żyda a 2,7bi szukom :P (chyba że odrzyje :gwizdanie: :gwizdanie: )

tos zrobił inwestycja na 5lat :wink4:

Opublikowano

:hi:

jak bydzie szatan, to jo moje BAU puszczom do żyda a 2,7bi szukom :P (chyba że odrzyje :gwizdanie: :gwizdanie: )

tos zrobił inwestycja na 5lat :wink4:

zobaczymy jak to będzie sę zachowywało :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Następnym razem Cie pier**la i nie przywitom sie z Tobą :gwizdanie:

Opublikowano
:buahaha: :buahaha: :buahaha:
Opublikowano

Spadam na chatę narka

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 13:27_________________________________________________Ben Thomas' B5 Wagon

:slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 14:52_________________________________________________

:hi:

za moc kapeluszów mosz doma, że tak co chwila nimi machosz :decayed:

Następnym razem Cie pier**la i nie przywitom sie z Tobą :gwizdanie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Wiesiek :oklaski: :good:

Lapek właśnie zasysa ETKĘ , zobaczymy co warta ( to już będzie czwarta czy piąta jaką mam ) :naughty::wink4:

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 14:54_________________________________________________

Ben Thomas' B5 Wagon

:slina: :slina: :slina: :slina:

Widziałem to już kiedyś ... piękna jest , cudowny kolor :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.