Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arku

Wiesiek regulatory dlr kupione :wink4:

Arek ale to są z tym dodatkowym przewodem?

nie mam pojęcia, to są te z aukcji którą Artur mi podrzucił

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobranoc panowie muszę o 4 wstać bo do wrocka śmigam :hi:

Opublikowano

nie mam pojęcia, to są te z aukcji którą Artur mi podrzucił

Oby to były do Audi bo inaczej :kwasny:

A pisałeś do niego że do naszych niuni to ma być ?

dobranoc panowie muszę o 4 wstać bo do wrocka śmigam :hi:

:hi:

Szerokiej drogi, a po co Ty do tego Wrocka jeździsz ?

Opublikowano

:bry::hi:

Wiesiek dzięki :notworthy::good:

Opublikowano

Jak co to Arek pisz do gościa żeby wysłał właściwe :cool1:

Opublikowano

A u mnie jeden żarnik na niebiesko zaczął świecić :kwasny: trzeba będzie oba naraz wymienić

Opublikowano

:hi: Spam od spota nadrobiony ,czas na szychta :hi: :>

Toś se tu prziszoł yno spam poczytać :naughty:

Wiesiek dzięki :notworthy::good:

No problem :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek dzięki :notworthy::good:

No problem :gwizdanie:

Będę musiał się obstawić :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak co to Arek pisz do gościa żeby wysłał właściwe :cool1:

napisałem :wink4:

Opublikowano

Będę musiał się obstawić :gwizdanie: :naughty:

NIE :gwizdanie: od tego są kumple żeby pomagać

napisałem :wink4:

No to OK :good:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________Dobranoc :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

Dobranoc :)

Opublikowano

Będę musiał się obstawić :gwizdanie: :naughty:

NIE :gwizdanie: od tego są kumple żeby pomagać

Dokładnie :good:

Spadam spać

Narka :hi:

Opublikowano

:hi: na wieczór

Arek masz dostać regulator z 2 niebieskimi, 1 brązowym ,1 czerwonym ,1 czarnym,1 pomarańczowym przewodem.

Moje wozidełko ma nowe przewody podciśnienia , wałki , hydraulikę ,jutro dostanie jeszcze Motula ,nowe filtry i ryjek na przód i powinien chodzić.

Nagaru wszędzie gdzie tylko możliwe starałem się usunąć - w miarę dojścia,zastanawiam się na wypieprzeniem katalizatorów :mysli:.

Dostanę gdzieś koncentrat G12 ?

Jutro jeszcze płyn do chłodnicy,do wspomagania i jazda w końcu.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 23:57_________________________________________________Luzu na wirniku delikatny poprzeczny ledwo wyczułwalny poprzeczny ,wzdłużnego nie dało rady wyczuć - jedna dobra informacja :gwizdanie:.

:wallbash: znowu byłyby zaje.iste wakacje za naprawę :confused4:.

Opublikowano

Katy wywal, to juz jednak ponad 200 tysi a po co 2x rozbierac. G12 oryginal czy febi styknie?

Opublikowano

Jak cos to prawie 300k[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 00:38_________________________________________________Koncentrat rozrobie g12 :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 00:39_________________________________________________Gdzie wywalac ,u kogo to zrobic ?

Opublikowano

:hi:

G12 kupisz bez problemu, a kat wywal u gościa od tłumików bo musi wspawać rurkę do obudowy kata.

No toś się chłopie wykosztował :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.