Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daniel papiery związane z tym vw mam w aucie, w poniedzialek Ci stary dam znac bo nawet nie ma czym sie tam dostac do poniedzialku

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko spoko, ja dopiero po wyslaniu przczytalem jakie problemy wynikly. Jaki orientacyjny koszt tego remontu Cie czeka??

Opublikowano

Arturku ja chetnie ale dyzur :)

niedobrze

ostatnia nadzieja w zimnej Coli ,że nie zagrzeje sie w szklaneczce za szybko :decayed:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 21:49_________________________________________________5 poszło już ile jeszcze zależy od ceny za jaką kupię głowicę

żeby było śmieszniej za nówkę aso sobie życzy ...........

prawię 10 :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

porąbało ich :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a nie myslales czy by nie zmienic na 1.9 od razu?

też to chciałem zaproponować :gwizdanie:

swap to koszty

nie takie duże :wink4:

silnik

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1-9-tdi-110km-silnik-avg-mozna-odpalic-i1735271629.html

http://moto.allegro.pl/silnik-kompletny-1-9tdi-130km-awx-vw-audi-skoda-i1752178365.html

http://moto.allegro.pl/silnik-audi-a6-2-5tdi-2-5tdi-180km-bau-i1740474120.html

koszt swap'a jakieś 500-1000 zł minus to co mógłbyś odzyskać po sprzedaży swojego silnika na części

poza tym kto by mi się czegoś takiego podjął ?

znam kilka takich osób :wink4:

Opublikowano

.................dajesz :naughty: kto z okolicy zrobi komplet :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:01_________________________________________________pytanie tylko co się kupi i w jakim stanie Arku :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Lelek z Gorzyc, Sebastian z Popielowa, Sajmon z Dębieńska :wink4:

pytanie tylko co się kupi i w jakim stanie Arku

niektóre silniki są jeszcze w aucie i idzie je odpalić i sprawdzić ale wiadomo że gdyby się go już miało "na zewnątrz" to warto wymienić pare rzeczy (rozrząd, olej, filtry, idt)

Opublikowano

znasz koszty robocizny za swapa ,ja nigdy się nawet nie próbowałem orientować :no:

Opublikowano
  • Autor

mogę się ich zapytać o dokładne koszta :wink4:

Opublikowano

tylko wiesz mjestem na tym etapie ,że teraz sie wycofywać przy kosztach ,które poniosłem to byłyby już jaja z mojej strony[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________chyba ,że znajdę chętnego na mój motorek w dobrych pieniądzach :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:12_________________________________________________a z tym nie będzie taka chopa siupa jak znam życie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tylko wiesz mjestem na tym etapie ,że teraz sie wycofywać przy kosztach ,które poniosłem to byłyby już jaja z mojej strony

no teraz to już byłoby szkoda więc oby nic więcej ci nie wyskoczyło :gwizdanie:

Opublikowano

oby :wink4:

Opublikowano

Ja uważam że już za późno, i dobranoc bo nabity jetem :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Ja uważam że już za późno, i dobranoc bo nabity jetem :confused4:

zaś Komandosy poszły w ruch :gwizdanie:

Opublikowano

Ja uważam że już za późno, i dobranoc bo nabity jetem :confused4:

zaś Komandosy poszły w ruch :gwizdanie:

:mysli: nie normalny alkohol :gwizdanie:

Opublikowano

ide w kimę :hi: ,mam ostatnio dość atrakcji :hi:

Opublikowano

Arek jak chcesz to nie ma sprawy, ale tylko do wtorku :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:32_________________________________________________

ide w kimę :hi: ,mam ostatnio dość atrakcji :hi:

Narka :hi:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:33_________________________________________________Ja też spadam narta Panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor

ide w kimę :hi: ,mam ostatnio dość atrakcji :hi:

wyśpij się :hi:

Arek jak chcesz to nie ma sprawy, ale tylko do wtorku :gwizdanie:

:?:

Opublikowano

:hi:

Z rana

Arek jak chcesz to nie ma sprawy, ale tylko do wtorku :gwizdanie:

:?:

Chodziło mi o ETKę, ale dzisiaj mam II zm :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Z rana

Arek jak chcesz to nie ma sprawy, ale tylko do wtorku :gwizdanie:

:?:

Chodziło mi o ETKę, ale dzisiaj mam II zm :kwasny:

:hi:

zgadamy się po twoim urlopie :wink4:

Opublikowano

Jasne :decayed:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 09:19_________________________________________________Arek dobra cena za fure :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.