Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja narazie...dmucha (odpukac) i cale szczescie :)

Logi robione, u Grzeska dmucha ok ;)

farciarz :decayed:

To by znaczyło , że ja też jestem farciarzem :mysli: ... chyba nie :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: dobry jestes :naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:28_________________________________________________moze Ty mi robercie odpowiesz na moje pytanie powyzej :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

:polew: dobry jestes :naughty:

Kto :?: :jaaaaa:

:evil2:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Qrcze chcialbym je miecpodlaczone bo w a8 miodzio graly :slina:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Qrcze chcialbym je miecpodlaczone bo w a8 miodzio graly :slina:

Kup A8 :cool1: :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

i ciekawe kaj bych parkowol pod grubom :mysli::decayed:

Opublikowano

Te Twoje miałeś bez wzmacniacza ? Ja w [b5] miałem też ze wzmacniaczem :mysli:

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:33_________________________________________________

i ciekawe kaj bych parkowol pod grubom :mysli::decayed:

Jak to gdzie , tam gdzie ja :cool1: czyli w miejscu dla VIPów :gwizdanie: :cool1:

:przebiegly::naughty:

Opublikowano

tak przednie bez i podlaczony do przednich jest ten piszczek i calosc do radia, a tylne tez sa bez, ale podlaczone sa do tylnego ze suba ORI ze wzmakiem[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:35_________________________________________________taa...miejsce dla VIPow tak jak kumple tam stal i koles z MDR naje**ny jak kopacza skasowal pare furek :confused4::wallbash:

Opublikowano

tak przednie bez i podlaczony do przednich jest ten piszczek i calosc do radia, a tylne tez sa bez, ale podlaczone sa do tylnego ze suba ORI ze wzmakiem

No ja miałem sedana może przez to różnice , w avancie jest subwoofer a w sedanie chyba nie :mysli: A8 jednak zalicza się do sedanów :cool1:

Opublikowano

tak przednie bez i podlaczony do przednich jest ten piszczek i calosc do radia, a tylne tez sa bez, ale podlaczone sa do tylnego ze suba ORI ze wzmakiem

No ja miałem sedana może przez to różnice , w avancie jest subwoofer a w sedanie chyba nie :mysli: A8 jednak zalicza się do sedanów :cool1:

skadze...COUPE :kox::polew:

Opublikowano

Ale na serio , w tym może "diabeł pogrzebany" :mysli: Miałem sedana i głośniki w tylnej półce były ze wzmacniaczem

Opublikowano

a co sie stanie jak moc ze wzmaka podlaczy sie do nastepnego wzmaka :?:

Opublikowano

a co sie stanie jak moc ze wzmaka podlaczy sie do nastepnego wzmaka :?:

nie wiem ale według mnie może paść końcówka mocy w tym "drugim" , może się mylę nie wiem :mysli:

Opublikowano

hm...a moze wiesz, ktore kolory kabelkow z radia sa od sygnalu do wzmacniacza, bo moze bym sie pod nie podpial i dodatkowe dwa bym mial, czyli zamiast 7 mialbym 9 :kox:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:47_________________________________________________ :wallbash: ta tylko kto ma kluczyki do radia aby je wyjac :(

Opublikowano

wyjmiaki sobie zrób , nic prostszego :cool1:

Opublikowano

tzn :mysli: :?: moze proste ale jak to wyglada[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:52_________________________________________________poszukalem na allegro ale czy musza byc takie same ??

Opublikowano
:notworthy: tez takie udalo mi sie poszukac ale czy musza byc identyko
Opublikowano

http://www.majsterkownia.pl/product-pol-117-Wyjmaki-do-radia-Vw-Audi-Mercedes-Benz-Becker-4-szt-KS-Tools.html

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:02_________________________________________________http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=wyjmaki

samemu można sobie poradzić np. cienkim pilnikiem do paznokci , radio bez problemu wyłazi

Opublikowano

no to jutro moja zonka bedzie bez pilniczkow :decayed:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________a na tej samej stronie to looknalem :)[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________no nic ide pelnic obowiazek malzenski :naughty: czyli spac :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.