Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Krzysztof jest FV do Ciebie :wink4:

Ale teraz jadę do Katowic :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert jak żeś to znalazł mnie w szukaniu nie wyświetliło :?:

Opublikowano

np. ten ostatni jest dla VW , któreś tam są do Skody ...

Opublikowano

Aaaaaaa :doh1:

Kurde ale tych z literką N nie znajduje :mysli:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: po robocie
Opublikowano

:hi:

No Arek ale ciągniesz kasiure no no :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

póki idzie to się ciągnie bo nie wiadomo co przyszłość przyniesie....

Opublikowano

Suwak nazywaja slizg do fotela :facepalm: :facepalm:

To chyba do mnie :P

Opublikowano

Co zrobisz takie nazwy :naughty:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:12_________________________________________________

póki idzie to się ciągnie bo nie wiadomo co przyszłość przyniesie....

:good:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:13_________________________________________________No to jak wszyscy śpią to ja też idę :hi:

Odezwę się dopiero po 21.08

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Odezwę się dopiero po 21.08

to już za 10 min :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:57_________________________________________________

:hi:

:hi:

Opublikowano

pany mam doła jak widzę cenę franka :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

pany mam doła jak widzę cenę franka :wallbash:

a myślisz że ja hipoteke w jakiej mam walucie :cool1::disgust:

Opublikowano

pany mam doła jak widzę cenę franka :wallbash:

a myślisz że ja hipoteke w jakiej mam walucie :cool1::disgust:

współczucia mam nadzieję że Szwajcaria plajtnie przy tym kursie a wtedy kto wie frank może nawet 1pln kosztować :naughty:
Opublikowano
  • Autor

to by było moje marzenie :rolleyes:

Opublikowano

to by było moje marzenie :rolleyes:

tak bedzie :gwizdanie:
Opublikowano

:bry::hi:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:41_________________________________________________

-068103085E - uszczelniacz wału

-078103113E - zaślepka

-059109119B - pasek zębaty

-N90347402 śrubka

-431955465A - uszczelka

-1J0955964F - wąż w zwoju o dł 5m

-8E0955667 - wąż

-N90303801 oring

-1J0955875C - króciec łączący

-N10098001 opaska metalowa

-113955975B - trójnik

-8H0807199A - blachowkręt z łbem torx

-N90683302 śrubka z podkładką

-8L0807180 - klamra

-3B0863289A94 osłona popielniczki ( na grzane siedzenia tył ) PASSAT

-435881203A - suwak

:wink4:

dzięki Robert [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________

gdyby ktoś chciał posłuchać szarpidrutów:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1761020035

:naughty:

Pokryj faktury za naprawę mojej V'ki to będziesz miał lepszą adrenalinę :kox::naughty:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:13_________________________________________________

pany mam doła jak widzę cenę franka :wallbash:

ja też ;([br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:15_________________________________________________Pany kto by się pisał na jutrzejszy wieczór by podjechać do Książenic z vagiem ,jak będzie klekot poskładany to chciałbym sprawdzić katy wyprzedzenia wtrysku i ewentualne byki :wink4: pokasować

of korz szkło w podzięce dla dobroczyńcy :decayed:

Opublikowano

pisze sie :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.