Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szlifierka i cienki brzeszczot ... i już masz wyjmaki :naughty:

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:10_________________________________________________

... czyli spac :kox:

Nara

Ja też spadam za chwilkę

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry po weekendzie :P

:hi:

Opublikowano

:hi:

Wiechu coś ostatnio Twoje posty sa mało zrozumiałe, czytasz Ty cały wątek :P ?

A o co Ci chodzi :?:

a mam pytanie do Was...

udalo mi sie wyszarpac z a8 tylnej polki dwa glosniki (bose) i kazdy z nich ma wbudowany wzmacniacz :kox: i sa dwie wtyczki jedna na 2 piny (szary ciemny i miebieski ida do tego wzmacha plytki +MHT-), druga na 5 (zielony i zolty do -EIN+ i szary jasny, czarny, czerwony kolejno SL -UB +UB) i jak to mam podlaczyc :?: do przodu

pomozcie :notworthy:

Tak jak oryginał z przodu nie ma wzmacniacza więc trza go wywalić z tyłem co innego. :wink4:

Opublikowano

Wracając do wężyka wchodzącego w obudowę filtra powietrza chodziło mi oczywiście o nieszczelność, jeśli jest zagięty lub przytkany to będzie miał wpływ na pracę turbiny.

byl przylamany :wink4: wiec chyba to byla przyczyna :decayed:

To Grzesiek a potem Ty:

To jedź

Ja spadam na chatę narka :hi:

Opublikowano

To jedź

Ja spadam na chatę narka :hi:

To było do Badboya, jednak nie czytałeś wątku :gwizdanie:

Opublikowano

Czytałem czytalem :P Tylko po to sie cytuje żeby było jasne ;) Mało ważne :)

Opublikowano

Młody :bicz3: :decayed:

Opublikowano

hahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no jaka wymiana zdan :tongue4:

no normlanie chwile mnie nie bylo :gwizdanie: i Wieska sie tu poucza :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Widzisz, ze starego jeszcze dziada chcą zrobić :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ee bez takich :D nikogo nie pouczam :P

Opublikowano

:gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ee bez takich :D nikogo nie pouczam :P

:decayed:

nie no porzadek musi byc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :kox:

Wiesiek a my kiedy kaj jadymy :D

pogoda nie byla najgorszo i w sobota i niedziela cos posmigalem :naughty:

Opublikowano

Wiesiek[/b] a my kiedy kaj jadymy :D

pogoda nie byla najgorszo i w sobota i niedziela cos posmigalem :naughty

W sobota w domu robota a w niedziela byłem w robocie na II zm, a teraz na wakacje jadę.

Musimy się kiedy ugadać :good:

Opublikowano

:hi: dziś ruszam na pomiar ciśnienia... zobaczymy co się dzieje

osobiście myślę ze problem tkwi w cewce.

jeszcze jedna sprawa została, dotyczy wspomagania

spadają mi obroty jak kręcę... ale z tego co mi wiadomo to przez niski poziom oleju prawdopodobnie

Miłego!

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

Łu zaś padze :wallbash:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 15:50_________________________________________________Robert czy Vagiem 3.11 poczytam A6 z 2005 roku :?:

Opublikowano

125 kucy znów w stajni! Wymienione kable i świece

kable jeszcze oryginalne były, a świece zs nie takie nowe....

niech moc będzie z Wami!

Opublikowano

125 kucy znów w stajni! Wymienione kable i świece

kable jeszcze oryginalne były, a świece zs nie takie nowe....

niech moc będzie z Wami!

No to :good:

Opublikowano
:hi: :hi: ludziska

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.