Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to po wakacjach poświęcimy sobotę lub niedzielę bo to trochę roboty :naughty:

Spoko :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W sumie budowa nas nie interesuje musimy go tylko na nowo zapisać no i żeby go nie kasowało.

Przypuszczalnie to dwa rożne Vagi mieszają lub pozostałości po nich. :mysli:

Opublikowano

W sumie budowa nas nie interesuje musimy go tylko na nowo zapisać no i żeby go nie kasowało.

Przypuszczalnie to dwa rożne Vagi mieszają lub pozostałości po nich. :mysli:

Po tej procedurze która jest na forum kabel działa ale przy łączeniu się z autem zaraz go uwala

Opublikowano
  • Autor

ja też miałbym lapka do formatu :gwizdanie:

Opublikowano

ja też miałbym lapka do formatu :gwizdanie:

Mój od nowości czyli od 3 lat nie miał :rolleyes: ale jeszcze daje rady

Opublikowano
  • Autor

ja też miałbym lapka do formatu :gwizdanie:

Mój od nowości czyli od 3 lat nie miał :rolleyes: ale jeszcze daje rady

mój pierwszego formata miał po 4 latach ale teraz przydałby mu się drugi format :>

Opublikowano

Panowie opanować się ,damy temu rady :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:35_________________________________________________Zróbcie tak, poprzenoście rzeczy potrzebne na druga partycję to wtedy tylko będziemy się bawić w formacik i szukanie sterowników :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie proponuj abyśmy w trójke przy temu usiedli bo ja mam słabą głowe :embarrassed:

a swoją drogą, mam takie "graciarstwo" w domu, jest to coś warte albo chociarz przydatne :?:

fd3a259073f5b90bm.jpg[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:37_________________________________________________

Zróbcie tak, poprzenoście rzeczy potrzebne na druga partycję to wtedy tylko będziemy się bawić w formacik i szukanie sterowników

ja już mam zrobione :wink4:

Opublikowano

tylko nie proponuj abyśmy w trójke przy temu usiedli bo ja mam słabą głowe :embarrassed:

:gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie proponuj abyśmy w trójke przy temu usiedli bo ja mam słabą głowe :embarrassed:

:gwizdanie: :kox:

Robert ja słyszałem jak wy trenujecie :gwizdanie:

Opublikowano

Przecież mowie formacik, a tobie Arku resecik :gwizdanie:

To ze zdjęcia to raczej do kosza

Opublikowano

tylko nie proponuj abyśmy w trójke przy temu usiedli bo ja mam słabą głowe :embarrassed:

:gwizdanie: :kox:

Robert ja słyszałem jak wy trenujecie :gwizdanie:

Potrenujesz z nami :naughty: 3x0.7 ... damy rady :kox:

Opublikowano

tylko nie proponuj abyśmy w trójke przy temu usiedli bo ja mam słabą głowe :embarrassed:

:gwizdanie: :kox:

Robert ja słyszałem jak wy trenujecie :gwizdanie:

Potrenujesz z nami :naughty: 3x0.7 ... damy rady :kox:

Robert no wiesz :embarrassed::cicho:

Opublikowano

Robert no wiesz :embarrassed:

Co za mało ? :mysli:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie proponuj abyśmy w trójke przy temu usiedli bo ja mam słabą głowe :embarrassed:

:gwizdanie: :kox:

Robert ja słyszałem jak wy trenujecie :gwizdanie:

Potrenujesz z nami :naughty: 3x0.7 ... damy rady :kox:

a następny dzień :sick3:

To ze zdjęcia to raczej do kosza

nawet chłodzenie do niczego się nie nadaje :confused4: może komuś coś się przyda :?:

Opublikowano

Chłodzenie może tak :naughty:

Opublikowano

a następny dzień :sick3:

Na następny dzień delirka :kox:

Opublikowano

a następny dzień :sick3:

Na następny dzień delirka :kox:

Ale jest koks ja trzepie cały dzień i co trza sie napic to przestanie :lol1:

Opublikowano

Arku a jak tu pisalem ze pilnie potrzebuje takie chlodzenie to sie nie odezwales :P [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:58_________________________________________________Jak masz zbedne to po taniu wezme takie chlodzenie :D[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:59_________________________________________________i co to za ram? sdram, ddr czy ddr2?

Opublikowano

To SDRAM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.