Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No podziwej sie kto tu zawitoł :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Wiesiek nima czasu większość czasu spędzom na grubie i w garażu :gwizdanie:

Opublikowano

Na grubie to rozumia ale czamu w garażu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

moja narazie...dmucha (odpukac) i cale szczescie :)

Logi robione, u Grzeska dmucha ok ;)

farciarz :decayed:

To by znaczyło , że ja też jestem farciarzem :mysli: ... chyba nie :gwizdanie: :decayed:

i ja też :decayed:

No Wiesiek nima czasu większość czasu spędzom na grubie i w garażu :gwizdanie:

co tam w garażu modzisz :?: :cool1:

Opublikowano

Robert czy Vagiem 3.11 poczytam A6 z 2005 roku :?:

C6 ? :no:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 19:57_________________________________________________Może z niektórymi sterownikami sie połączysz ale za dużo nie zdziałasz , możliwe , że błędy ale tylko niektóre zczyasz

Opublikowano

Robert czy Vagiem 3.11 poczytam A6 z 2005 roku :?:

C6 ? :no:

Tak myslałem :confused4:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 19:59_________________________________________________I po pierona uwaliłeś swój kabel :cool1:

Opublikowano

I po pierona uwaliłeś swój kabel :cool1:

Kiedyś gadałeś że mi go naprawisz :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

I po pierona uwaliłeś swój kabel :cool1:

Kiedyś gadałeś że mi go naprawisz :cool1: :gwizdanie:

Spróbujemy jak przynajmniej dobrze wyczyścimy twój komp. :naughty:

Opublikowano

Są 3 procki w tym kablu

Opublikowano

Procek jest jeden i pamięć Flash oraz układ do komunikacji USB. :decayed:

Opublikowano

FTDI ( FT 232B) ... MCP 2515 ... i jakiś Philips TJA 1050

Opublikowano

Przez twoje modzenie uwaliłeś oba i nie wiem czy ruszy ten nowszy bo stary to może być death :przebiegly:

Opublikowano

A z drugiej strony płytki są jeszcze 4 kości ... + tranzystor i inne badziewia

Opublikowano

FTDI jest do USB, jeden to procek z CAN a drugi to kontroler CAN :evil:

Opublikowano

A te 4 z drugiej strony

Opublikowano

Musimy kiedyś posprzątać Twój komputer lub format i wtedy spróbujemy, może sie uda

Opublikowano

Procek to będzie chyba ten :

ATMEL ATMEGA 162V 8AU 0907

Opublikowano

A te 4 z drugiej strony

:no:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:10_________________________________________________

Procek to będzie chyba ten :

ATMEL ATMEGA 162V 8AU 0907

Na 100 % to procek[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:11_________________________________________________Te dwa są do CAN

Opublikowano

Musimy kiedyś posprzątać Twój komputer lub format i wtedy spróbujemy, może sie uda

:good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:12_________________________________________________Jest jeszcze GAL 16V88 ... i dwa małe ( jeden jakiś STC ... )

Opublikowano

No to po wakacjach poświęcimy sobotę lub niedzielę bo to trochę roboty :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.