Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Cześć, jestem w desperackiej sytuacji!

Mianowicie mam problem z silnikiem... tak choćby nie pracował jeden cylinder, na wolnych obrotach silnik się trzęsie a jak gazuje to słychać szczał... i powietrze z kolektora się tak jakby cofało.

Umiałby to ktoś z was to zobaczyć albo nie wiem, w jakikolwiek sposób pomóc?

jak zdejmę kable z drugiego cylindra to nic się nie dzieje a jak zdejmę z pierwszego to się dławi. Sprawdze jeszcze czy nie ma przebicia na kablach aczkolwiek sprawdzałem i nic nie widziałem

Brak pomysłów (nie znam się na tym)

jak macie pomyła na to to będę wdzięczny

Miłego

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lapek właśnie zasysa ETKĘ , zobaczymy co warta ( to już będzie czwarta czy piąta jaką mam ) :naughty::wink4:

Robert nowe grafiki są w Touareg rocznik 2011.

Ta ETKA jest jak najbardziej OK :good:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 16:11_________________________________________________

:hi: Cześć, jestem w desperackiej sytuacji!

Mianowicie mam problem z silnikiem... tak choćby nie pracował jeden cylinder, na wolnych obrotach silnik się trzęsie a jak gazuje to słychać szczał... i powietrze z kolektora się tak jakby cofało.

Umiałby to ktoś z was to zobaczyć albo nie wiem, w jakikolwiek sposób pomóc?

jak zdejmę kable z drugiego cylindra to nic się nie dzieje a jak zdejmę z pierwszego to się dławi. Sprawdze jeszcze czy nie ma przebicia na kablach aczkolwiek sprawdzałem i nic nie widziałem

Brak pomysłów (nie znam się na tym)

jak macie pomyła na to to będę wdzięczny

Miłego

A iskra jest na tym cylindrze ?

Podłacz pod komputer i sczytaj błędy.

Opublikowano

Jest. dodam jeszcze ze guma z fajki jest potargana. nie posiadam Kabla ani programu.(trzeba się zaopatrzyć)

jet opcja ze to przebicie na kablach? Bo sądzę ze uszczelka raczej nie gdyż była wymieniana jakieś 3 mieś temu..

Opublikowano

Najpierw świeca i kable, a i sprawdź czy wtryskiwacz wtryskuje paliwo.

Opublikowano

A przede wszystkim przełącz tylko na PB i sprawdź czy też się to dzieje ... wykluczysz tym instalację LPG :wink4:

Opublikowano

ok ale jak sprawdzić wtryski? :0. Na PB jest to samo...

Opublikowano

Odkręć go i zapal musi lać paliwem :gwizdanie:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Andrzeju

Opublikowano

:hi:

Andrzeju

normalnie dzisio sie witosz :shocked::hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

:hi:

Arku

A co niepokorny brakuje Ci czegoś :?:

Opublikowano

nie chce mi się śmiać z postów wyżej :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________Wiesław już dwa razy wymieniałem te j**ane hidy :wallbash: podobno slimy tak mają

Opublikowano

nie chce mi się śmiać z postów wyżej :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________Wiesław już dwa razy wymieniałem te j**ane hidy :wallbash: podobno slimy tak mają

A ło co Ci chodzi, kurna nie wiedziałem ze to taki paździerz, wymieniałeś żarniki czy coś więcej ?

Opublikowano

wymieniam żarniki średnio co miesiąc :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arku

Wiesiek regulatory dlr kupione :wink4:

Wiesław już dwa razy wymieniałem te j**ane hidy :wallbash: podobno slimy tak mają

gówno prawda. mi jakoś chodzą bez zarzutu, u ojca w aucie również :cool1:

Opublikowano

widocznie Arku masz lepsze u mnie jedna drga co nie zmienia faktu że padają na przemian :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Arku

Wiesiek regulatory dlr kupione :wink4:

Arek ale to są z tym dodatkowym przewodem?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:17_________________________________________________

widocznie Arku masz lepsze u mnie jedna drga co nie zmienia faktu że padają na przemian :kwasny:

:mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.