Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry dzień :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy wiecie kto stworzyl kobiete? - 4 fachowcow

1-stolarz-zrobil nogi ktore ciagle rozkladaja sie na boki

2-hydraulik-spierdolil bo cieknie co miesiac

3-slusarz-zrobil zamek do ktorego pasuja wszystkie klucze

4-architekt ten to dopiero zawalil robote zaprojektowal plac zabaw tuz obok szamba

:naughty::kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Wam

Seves wczoraj dopiero dowiedziałem się dlaczego nie hamuje się w skręcie :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 10:10_________________________________________________

Czy wiecie kto stworzyl kobiete? - 4 fachowcow

1-stolarz-zrobil nogi ktore ciagle rozkladaja sie na boki

2-hydraulik-spierdolil bo cieknie co miesiac

3-slusarz-zrobil zamek do ktorego pasuja wszystkie klucze

4-architekt ten to dopiero zawalil robote zaprojektowal plac zabaw tuz obok szamba

:naughty::kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Pkt pierwszy jest najważniejszy ,nie :naughty:

Opublikowano

Widziałem taki gadżet ze 3 lata temu na Car Show

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Artur i jak tam autko :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

Wam

Seves wczoraj dopiero dowiedziałem się dlaczego nie hamuje się w skręcie :decayed:[br]

hehe :naughty:

ale Tys to Wiesiek musiol wiedziec predzej :decayed:

a jak nie wiedziec to czuc :tongue4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 11:39_________________________________________________

:hi:

Artur no slyszalem ze fura teraz nie do poznania :decayed:

a szczerze to mialem tylko przeciek o naprawie .. mam nadz ze wszystko cacy i spokojnie zajedziecie :wink4: bo podobno nikt wolno nie pojedzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale Tys to Wiesiek musiol wiedziec predzej :decayed:

Czytałem na forum ale nie wiedziałem o co chodzi, ale już wiem :cool1:

Opublikowano

ale Tys to Wiesiek musiol wiedziec predzej :decayed:

Czytałem na forum ale nie wiedziałem o co chodzi, ale już wiem :cool1:

a o co chodzi z tym hamowaniem ? :hi: :hi:
Opublikowano

No i do domciu, jeszcze tylko niedziela na II zm i free. :naughty:

Opublikowano

:bry::hi:

Artur G12 ja kupowałem w ASO , koncentrat 1,5 litra coś kolo 40 zł , 3 litry z niego zrobisz na -36oC , na pewno mają na miejscu :wink4:

Opublikowano

I zaś padze :thumbdown:

Opublikowano

I zaś padze :thumbdown:

to chyba u wos u mie niy :tongue4:

wogule :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek masz dostać regulator z 2 niebieskimi, 1 brązowym ,1 czerwonym ,1 czarnym,1 pomarańczowym przewodem.

przypilnuje :good:

Dostanę gdzieś koncentrat G12 ?

w Skodzie na ul.Wodzisławskiej dostaniesz taniej niż w Magro :wink4:

aha, katy wywal u tłumikarza jak masz możliwość :)

:hi:Diman

Wiesiek kajś to pędził :cool1:

Opublikowano

w Skodzie na ul.Wodzisławskiej dostaniesz taniej niż w Magro :wink4:

Nie zapominaj , że Artur ma "chody" w Magro :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w Skodzie na ul.Wodzisławskiej dostaniesz taniej niż w Magro :wink4:

Nie zapominaj , że Artur ma "chody" w Magro :wink4:

a Arek ma "chody" w Margo :wink4:

Opublikowano

Nie zapominaj , że Artur ma "chody" w Magro :wink4:

:gwizdanie:

a Arek ma "chody" w Margo :wink4:

:good:

:polew: :polew: :polew:

A pomykałem Arku po fryzurę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A pomykałem Arku po fryzurę :naughty:

ja jutro :decayed: byłeś u Mirelli :?:

Opublikowano

Nie ja jeżdżę obok nissana do Bożeny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.