Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale to mo chyba napęd na przodek jak trafic co?
no niestety :disgust: ale ma dobry ręczny :naughty:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: nareszcie śnieg :naughty: bedzie dryft

w tym roku tego śniegu mamy pod dostatkiem :naughty:

:decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 13:53_________________________________________________

w tym roku tego śniegu mamy pod dostatkiem :naughty:

I jak dla mnie "tyle co jest" wystarczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:bry::hi:

:hi:

jak tam zdrowie :?:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 13:53_________________________________________________

w tym roku tego śniegu mamy pod dostatkiem :naughty:

I jak dla mnie "tyle co jest" wystarczy :decayed:

Wychodzi na to ,że tylko u nas nie padał biały puszek :disgust:

Opublikowano
  • Autor

w tym roku tego śniegu mamy pod dostatkiem :naughty:

I jak dla mnie "tyle co jest" wystarczy :decayed:

a co, nadal na letnich jeździsz :decayed:

Opublikowano

Arturoo przecież padał :decayed: Widocznie spałeś :polew:

Opublikowano

No ze 3h po nocce spałem ale o 11 jak wstałem były czarne drogi :thumbdown:

Opublikowano

No czarne były ale padało tak koło 9-10 :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No czarne były ale padało tak koło 9-10 :decayed:

I co znowu na zaspę wjechałeś :decayed::polew:

Opublikowano

Nie było kiedy, pierniczona grypa mnie złapała na sylwestra i od 2 dni nie mogę nawet gadać tak mam gardło zawalone :wallbash: Więc sylwester zapowiada się pod kołdrą i herbatką zamiast alkoholu (antybiotyk) :disgust:

Opublikowano

Nic nie mówili w radiu ,że pod Gwarkiem Audi wisi na zaspie :decayed:

Opublikowano

Oj tam, chciałem udowodnić że moje audi to allroad :decayed:

Opublikowano

:wink4:

Opublikowano

jak tam zdrowie :?:

Wszystko ok :wink4:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 18:01_________________________________________________

w tym roku tego śniegu mamy pod dostatkiem :naughty:

I jak dla mnie "tyle co jest" wystarczy :decayed:

a co, nadal na letnich jeździsz :decayed:

Zestaw zimowy już chyba o miesiąca mam zapodany :wink4: ... po prostu jakoś nie przepadam za śniegiem

Opublikowano

Jak wszystko będzie okej to na wiosnę zagościu u mnie:

http://otomoto.pl/honda-cbr-1000-rr-1000rr-sc57-repsol-M2515136.html

:evil: :evil: :evil: :evil:

piękne są :slina::good:

też myśle nad taką tylko w "cywilnym" malowaniu :tongue4: albo r1..

Kuna długo już śmigasz? :decayed:

jak tam zdrowie :?:

Wszystko ok :wink4:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 18:01_________________________________________________

w tym roku tego śniegu mamy pod dostatkiem :naughty:

I jak dla mnie "tyle co jest" wystarczy :decayed:

a co, nadal na letnich jeździsz :decayed:

Zestaw zimowy już chyba o miesiąca mam zapodany :wink4: ... po prostu jakoś nie przepadam za śniegiem

mi śnieg nie przeszkadza tylko teraz w sumie drugi rok furę mam na zewnątrz i jak pada to trza odśnieżać i drapać :rolleyes:

Opublikowano

mi śnieg nie przeszkadza tylko teraz w sumie drugi rok furę mam na zewnątrz i jak pada to trza odśnieżać i drapać :rolleyes:

Może źle to napisałem , śnieg sam w sobie mi jakoś tam super nie przeszkadza ale wkurza mnie jak spadnie a na drugi dzień się wszystko roztopi i jest wszędzie syf :kwasny:

Opublikowano

A to to nie tylko Ciebie denerwuje :wink4:.

Po takim opadzie i szybkim roztopie to u nas jest bajzel taki ,że się :sick3: chce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.