Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Robimy jakis kulig :P

kulig :blink: ja dziś w krótkich spodenkach po dworze chodziłem

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robimy jakis kulig :P

kulig :blink: ja dziś w krótkich spodenkach po dworze chodziłem

Na wrotkach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobry

Ale się obżarłem :decayed:

Opublikowano

Dobry

Ale się obżarłem :decayed:

Trza umiar mieć :gwizdanie:

Opublikowano

jaki umiar :polew:

Opublikowano

drodzy koledzy mam takie pytanie co myslicie o tym autku??

http://moto.allegro.pl/super-audi-a4-turbo-150km-i2019611828.html

osobiscie jezdze TDI i nie mam pojecia o benzyniakach a co dopiero z gazem a kolega chcialby se kupic i nie umiem mu doradzic

Mało dobrych zdjęć, autko ma nalatane trochę kilosów nie był bym pewny czy tylko tyle :?: :mysli:

Opublikowano

:hi:

przy piwku :)

drodzy koledzy mam takie pytanie co myslicie o tym autku??

http://moto.allegro.pl/super-audi-a4-turbo-150km-i2019611828.html

osobiscie jezdze TDI i nie mam pojecia o benzyniakach a co dopiero z gazem a kolega chcialby se kupic i nie umiem mu doradzic

Mało dobrych zdjęć, autko ma nalatane trochę kilosów nie był bym pewny czy tylko tyle :?: :mysli:

czemu myślisz, że mało...tak normalnie mi się wydaje, jakby to był diesel to mógłbym powiedzieć że mało.

Niby serwisowany w aso...jeśli tak to można obejrzeć po vinie co i jak :mysli:

Opublikowano

:hi:

przy piwku :)

drodzy koledzy mam takie pytanie co myslicie o tym autku??

http://moto.allegro.pl/super-audi-a4-turbo-150km-i2019611828.html

osobiscie jezdze TDI i nie mam pojecia o benzyniakach a co dopiero z gazem a kolega chcialby se kupic i nie umiem mu doradzic

Mało dobrych zdjęć, autko ma nalatane trochę kilosów nie był bym pewny czy tylko tyle :?: :mysli:

czemu myślisz, że mało...tak normalnie mi się wydaje, jakby to był diesel to mógłbym powiedzieć że mało.

Niby serwisowany w aso...jeśli tak to można obejrzeć po vinie co i jak :mysli:

Zgazione auta często mają więcej natrzaskane niż diesle :gwizdanie:

No już widzę jak go serwisował w ASO :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

przy piwku :)

drodzy koledzy mam takie pytanie co myslicie o tym autku??

http://moto.allegro.pl/super-audi-a4-turbo-150km-i2019611828.html

osobiscie jezdze TDI i nie mam pojecia o benzyniakach a co dopiero z gazem a kolega chcialby se kupic i nie umiem mu doradzic

Mało dobrych zdjęć, autko ma nalatane trochę kilosów nie był bym pewny czy tylko tyle :?: :mysli:

czemu myślisz, że mało...tak normalnie mi się wydaje, jakby to był diesel to mógłbym powiedzieć że mało.

Niby serwisowany w aso...jeśli tak to można obejrzeć po vinie co i jak :mysli:

Zgazione auta często mają więcej natrzaskane niż diesle :gwizdanie:

No już widzę jak go serwisował w ASO :przebiegly:

a ten typ instalacji kiedy wprowadzono :?: i kiedy ją założył :?:

no wiesz jak napisał, że serwisował to łatwo sprawdzić, a jak ciu*a to już coś nie tak :wink4:

Opublikowano

drodzy koledzy mam takie pytanie co myslicie o tym autku??

http://moto.allegro.pl/super-audi-a4-turbo-150km-i2019611828.html

osobiscie jezdze TDI i nie mam pojecia o benzyniakach a co dopiero z gazem a kolega chcialby se kupic i nie umiem mu doradzic

jedź ,przejedź się ,poproś Pucka by pojechał z Tobą on ma taką benzynkę ,podepnij kompa i jak będzie się podobać to se kolega zakupi :wink4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 21:42_________________________________________________

Dobry

Ale się obżarłem :decayed:

Trza umiar mieć :gwizdanie:

przyganiał kocioł................ :decayed:

Opublikowano

przyganiał kocioł................ :decayed:

:kox: :gwizdanie: :decayed:

Ja trzymam linię

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

Wróciłem z gór i już jestem przeziębiony :wallbash:

Opublikowano

Arek jakś czas temu pisałem o środku do felg ode mnie, stosowałeś go na mokre czy suche felgi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.