Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież już jest wieczór :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:17_________________________________________________Narta :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teraz to jest popołudnie ,a chyba ........................,że Wy tam macie inną strefę czasową :wink4::decayed:

Opublikowano

No może INA nie produkuje osobiście pasków, ale na pewno ustala normy jakie dany pasek musi spełnić :cool1:

Opublikowano

:gwizdanie:

idź coś przekąś :tongue4::wink4::decayed:

Opublikowano

:hi:

też życzę Wszystkiego Najwspanialszego na ten święta

:)

Opublikowano

:gwizdanie:

idź coś przekąś :tongue4::wink4::decayed:

Już pojedzone i prezenty rozpakowane :tongue4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:58_________________________________________________A tak w ogóle to Wesołych :decayed:

tumblr_lwedsuGyln1qc3ldvo1_500.jpg

Opublikowano

no niezły prezent rozpakowałeś :decayed::naughty:

Opublikowano

spokój mi tu pisałem są Święta !

po .................wrócimy do tematu paska :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:good:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 19:09_________________________________________________Prezenty rozpakowane ... znowu nie było kluczyków do RS5 :disgust:

:decayed:

Opublikowano

spokój mi tu pisałem są Święta !

po .................wrócimy do tematu paska :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Cicho, idz kolegów pooglądać :polew: :polew: :polew:

Smerfy' Wigilia Bożego Narodzenia

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 19:19_________________________________________________

Prezenty rozpakowane ... znowu nie było kluczyków do RS5 :disgust:

:decayed:

curva Robert przykro mi ;( :confused4:

może za rok :wink4::decayed:

Opublikowano

Prezenty rozpakowane ... znowu nie było kluczyków do RS5 :disgust:

:decayed:

curva Robert przykro mi ;( :confused4:

może za rok :wink4::decayed:

Jak się jest niegrzecznym to się ruzgą dostaje a nie RS5 :decayed:

Opublikowano

to Ty mosz rzić sino :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to Ty mosz rzić sino :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ni bo on oszkrabiny dostał :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

to Ty mosz rzić sino :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ni bo on oszkrabiny dostał :gwizdanie:

:decayed:

Sie szupzupa z tego zrobia :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jaka chaja , po prostu wymiana zdań :wink4:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 10:19_________________________________________________

Pany Święta mamy nie gryziemy się :wink4:.

:good:

:good: a jak przy stole, to jeszcze :baseball: poszły by w ruch :polew:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:52_________________________________________________

398453_303491449690217_100000880941648_817430_1794800762_n.jpg ;(

Wesołych świat, fajnych dróg i prostych zakrętów...

łojojojj... ale małe klepanie i będzie jak nówka

...tak jak w pewnym kabarecie...tylko nie pamiętam którym :mysli: ..."szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla :decayed: " ...

a tak szczerze...nie wygląda źle :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:54_________________________________________________a tak wogóle dzień dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam kolegow

pomecze Was jeszcze troche moim "problemem" bo pragne byscie mnie uspokoili :) zebym sie nei martwil

A mianowicie chodzi mi o ta temp. silnika dzisiaj bylo +4 st. przejechalem 15 km i zrobilem tak jak radzil Robert 3 kreski na klimatroniku i po przejechaniu tych 15km temp. silnika nie dobila do 90 na kanale 49 pokazuje 78st a na kanale 51 90 st A i jeszcze jedno nie przekraczalem 2tys. obrotow Ktos pisal ze TDI tak ma ale u mnei w rodzinei maja Golfa z tym silnikiem i ok przejedzie 10 km i ma 90st Bardzo prosze o pomoc i juz nie bede Wam przeszkadzal :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.