Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

witam kolegow

pomecze Was jeszcze troche moim "problemem" bo pragne byscie mnie uspokoili :) zebym sie nei martwil

A mianowicie chodzi mi o ta temp. silnika dzisiaj bylo +4 st. przejechalem 15 km i zrobilem tak jak radzil Robert 3 kreski na klimatroniku i po przejechaniu tych 15km temp. silnika nie dobila do 90 na kanale 49 pokazuje 78st a na kanale 51 90 st A i jeszcze jedno nie przekraczalem 2tys. obrotow Ktos pisal ze TDI tak ma ale u mnei w rodzinei maja Golfa z tym silnikiem i ok przejedzie 10 km i ma 90st Bardzo prosze o pomoc i juz nie bede Wam przeszkadzal :)

to będiesz miał czujnik G2/G62(jak dobrze pamiętam) uwalony sam go wymieniałem (tzn Robert i Artur go wymieniłi na Parkingu :naughty:) w V6 u mnie na budzik mało kiedy co doszło do 90" a na VCDS pokazywał że ma 90" [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 15:25_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

wesołych i Radosnych :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uszkodzonym czujniku temp.na liczniku szaleje ,spada i wraca i tak w kółko -ja tak miałem. Paplok podepnij vaga i sprawdź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uszkodzonym czujniku temp.na liczniku szaleje ,spada i wraca i tak w kółko -ja tak miałem. Paplok podepnij vaga i sprawdź .

Ty to już wszystko miałeś :tongue4: wymień czujnik który kosztuje 35zł i masz po problemie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to już wszystko miałeś :tongue4: wymień czujnik który kosztuje 35zł i masz po problemie

Ori ponad 100 :D Miałem to samo co Arturoo, tez mi wariował wskaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ori g2/62 kusztuje tak jak pisał Daniel ,za 35 pln kupię chetnie ze 100 sztuk i później sprzedam za 90 pln :naughty::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ori g2/62 kusztuje tak jak pisał Daniel ,za 35 pln kupię chetnie ze 100 sztuk i później sprzedam za 90 pln :naughty::slina:

Spoko, na kiedy chcesz :decayed: w skodzie kosztuje 60zł a ja mam ori 35zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być.

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 18:51_________________________________________________Tomek gdyby to kosztowało 35 pln to by nie kasowali mnie 100 ,gdyby te same były w skodzie to też bym o tym wiedział ;) przed zakupem.

Sam z resztą wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________ORI czujnik kosztuje ~ 120 zł w ASO ( bez zniżek ) tylko takie zakładajcie , inne to loteria :wink4:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________W Skodzie w Rybniku ( ul. Zebrzydowicka kosztuje ~ 50 zł ) kumpel wymienił 3 sztui i każdy pokazywał ~ 80oC , termostat miał nowy ORI ) za moją namową kupił w Magro i wszystko wróciło do ładu :wink4:

_________________________________________________

Przy uszkodzonym czujniku temp.na liczniku szaleje ,spada i wraca i tak w kółko -ja tak miałem. Paplok podepnij vaga i sprawdź .

Trzeba porównać na zimnym i na ciepłym silniku wskazania G2 w [17 Instruments - gr. 003] lub 49 kanał klimatronika z [01 ENGINE - gr. 007]

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopaki narazie zostawie tak jak jest i zobaczymy bo na vagu bledu mi nie pokazuje i moze tak ma byc ??

na vag'u Ci błedu nie pokaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopaki narazie zostawie tak jak jest i zobaczymy bo na vagu bledu mi nie pokazuje i moze tak ma byc ??

Czujnik jakikolwiek wskaże błąd jeżeli :

- będzie zwarty z masą

- będzie zwarty z plusem

- wskazania będą poza jego ( możliwymi ) granicami ( czyli jeżeli będzie odczytywał np. + 250oC )

- jego obwód będzie przerwany ( będzie wskazywał cały czas np. 0oC )

Jeżeli przekłamuje czyli wskazuje zamiast np. 90oC > 75oC , zamiast 30oC > 95oC itp. to nie będzie błędu zapisanego w ECU :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klimatroniku w kanale 49 i 51 jakie masz wskazania w czasie jazdy ?

Pokrywaja sie z licznikowymi wskazaniami temp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klimatroniku w kanale 49 i 51 jakie masz wskazania w czasie jazdy ?

Pokrywaja sie z licznikowymi wskazaniami temp.?

kanałem 51 się nie przejmuj :wink4:

kanał 49 to G2 :wink4:

G62 to tylko VAG/VCDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie nie przejmowac ale bedzie wiadomo ,czy to wina termostatu ,czy tego czujnika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie nie przejmowac ale bedzie wiadomo ,czy to wina termostatu ,czy tego czujnika :wink4:

Jak to poznasz ???

Oczywiście chodzi mi o kanał 51 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...