Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

jak tam Wieśku w rajchu ? :)

Opublikowano

witam kolegow

pomecze Was jeszcze troche moim "problemem" bo pragne byscie mnie uspokoili :) zebym sie nei martwil

A mianowicie chodzi mi o ta temp. silnika dzisiaj bylo +4 st. przejechalem 15 km i zrobilem tak jak radzil Robert 3 kreski na klimatroniku i po przejechaniu tych 15km temp. silnika nie dobila do 90 na kanale 49 pokazuje 78st a na kanale 51 90 st A i jeszcze jedno nie przekraczalem 2tys. obrotow Ktos pisal ze TDI tak ma ale u mnei w rodzinei maja Golfa z tym silnikiem i ok przejedzie 10 km i ma 90st Bardzo prosze o pomoc i juz nie bede Wam przeszkadzal :)

to będiesz miał czujnik G2/G62(jak dobrze pamiętam) uwalony sam go wymieniałem (tzn Robert i Artur go wymieniłi na Parkingu :naughty:) w V6 u mnie na budzik mało kiedy co doszło do 90" a na VCDS pokazywał że ma 90" [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 15:25_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

wesołych i Radosnych :>

Opublikowano

:hi:

:hi:

jak tam Wieśku w rajchu ? :)

Normalnie, jak zawsze c**jowo :evil:

Opublikowano

Przy uszkodzonym czujniku temp.na liczniku szaleje ,spada i wraca i tak w kółko -ja tak miałem. Paplok podepnij vaga i sprawdź .

Opublikowano

Przy uszkodzonym czujniku temp.na liczniku szaleje ,spada i wraca i tak w kółko -ja tak miałem. Paplok podepnij vaga i sprawdź .

Ty to już wszystko miałeś :tongue4: wymień czujnik który kosztuje 35zł i masz po problemie ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ty to już wszystko miałeś :tongue4: wymień czujnik który kosztuje 35zł i masz po problemie

Ori ponad 100 :D Miałem to samo co Arturoo, tez mi wariował wskaźnik.

Opublikowano

Dokładnie.

Ori g2/62 kusztuje tak jak pisał Daniel ,za 35 pln kupię chetnie ze 100 sztuk i później sprzedam za 90 pln :naughty::slina:

Opublikowano

Dokładnie.

Ori g2/62 kusztuje tak jak pisał Daniel ,za 35 pln kupię chetnie ze 100 sztuk i później sprzedam za 90 pln :naughty::slina:

Spoko, na kiedy chcesz :decayed: w skodzie kosztuje 60zł a ja mam ori 35zł :wink4:

Opublikowano

Nie może być.

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 18:51_________________________________________________Tomek gdyby to kosztowało 35 pln to by nie kasowali mnie 100 ,gdyby te same były w skodzie to też bym o tym wiedział ;) przed zakupem.

Sam z resztą wiesz.

Opublikowano

na vag-u pokazuje ze nie ma bledow ale jak radzicie kupie czujnik temp ale juz w tym roku go wymienialem takze nie wiem czy to bedzie to chyba ze cos jeszcze radzicie ??

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________ORI czujnik kosztuje ~ 120 zł w ASO ( bez zniżek ) tylko takie zakładajcie , inne to loteria :wink4:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________W Skodzie w Rybniku ( ul. Zebrzydowicka kosztuje ~ 50 zł ) kumpel wymienił 3 sztui i każdy pokazywał ~ 80oC , termostat miał nowy ORI ) za moją namową kupił w Magro i wszystko wróciło do ładu :wink4:

_________________________________________________

Przy uszkodzonym czujniku temp.na liczniku szaleje ,spada i wraca i tak w kółko -ja tak miałem. Paplok podepnij vaga i sprawdź .

Trzeba porównać na zimnym i na ciepłym silniku wskazania G2 w [17 Instruments - gr. 003] lub 49 kanał klimatronika z [01 ENGINE - gr. 007]

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

Opublikowano

dobra chlopaki narazie zostawie tak jak jest i zobaczymy bo na vagu bledu mi nie pokazuje i moze tak ma byc ??

Opublikowano

dobra chlopaki narazie zostawie tak jak jest i zobaczymy bo na vagu bledu mi nie pokazuje i moze tak ma byc ??

na vag'u Ci błedu nie pokaże
Opublikowano

dobra chlopaki narazie zostawie tak jak jest i zobaczymy bo na vagu bledu mi nie pokazuje i moze tak ma byc ??

Czujnik jakikolwiek wskaże błąd jeżeli :

- będzie zwarty z masą

- będzie zwarty z plusem

- wskazania będą poza jego ( możliwymi ) granicami ( czyli jeżeli będzie odczytywał np. + 250oC )

- jego obwód będzie przerwany ( będzie wskazywał cały czas np. 0oC )

Jeżeli przekłamuje czyli wskazuje zamiast np. 90oC > 75oC , zamiast 30oC > 95oC itp. to nie będzie błędu zapisanego w ECU :wink4:

Opublikowano

Na klimatroniku w kanale 49 i 51 jakie masz wskazania w czasie jazdy ?

Pokrywaja sie z licznikowymi wskazaniami temp.?

Opublikowano

Na klimatroniku w kanale 49 i 51 jakie masz wskazania w czasie jazdy ?

Pokrywaja sie z licznikowymi wskazaniami temp.?

kanałem 51 się nie przejmuj :wink4:

kanał 49 to G2 :wink4:

G62 to tylko VAG/VCDS

Opublikowano

Mozna sie nie przejmowac ale bedzie wiadomo ,czy to wina termostatu ,czy tego czujnika :wink4:

Opublikowano

Mozna sie nie przejmowac ale bedzie wiadomo ,czy to wina termostatu ,czy tego czujnika :wink4:

Jak to poznasz ???

Oczywiście chodzi mi o kanał 51 :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.