Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi: Zdrowych Wesołych Swiąt Koledzy i kolerzanki i oczywiscie :audi::quattro: pod chinką :wink4::decayed:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

Zdrowych Pogodnych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla was i waszych rodzin.

Ja zbijam pomału w góry do dziadków :naughty:

Opublikowano

:hi:

Zdrowych ,pogodnych ,spędzonych w rodzinnym gronie Świąt :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie Zdrowych i Wesołych Świat Bożego Narodzenia :decayed:

Opublikowano

Ja wam również życzę udanych świąt i pysznego karpia :>

Opublikowano

:bry::hi:

I JA PANOWIE I PANIE ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

audimerryfuckingchristm.jpg

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 12:23_________________________________________________

A tak ogolnie to mam takie pytanie: Czy to dobrze ze silnik osiaga 90 st po przejechaniu ok 18km przy wlaczonym ogrzewaniu na 22 st. przy temp.zewnetrznej -5st bo nie wiem czy termostat czy co?? A i jak temp silnika osiagnie te 90 st. to pozniej trzyma

Wyłącz "AUTO" na klimatroniku i miej cały czas siłę nawiewu na 3-4 kreski ( na 20-22oC ) , dopiero jak będzie 90oC możesz włączyć "AUTO" :wink4:

Sprawdź czy szybciej się zagrzeje , termostat masz ok jak osiąga i później już trzyma 90oC

Opublikowano

Ja całkowicie wyłączam klimatronik jak wskazówka drgnie przy 50C a później to już moment i jest 90C ;)

Opublikowano

Panowie podziękowania dla tych co byli wczoraj na spocie w Gliwicach :notworthy:

Opublikowano

Rober pytałeś ostatnio z czego pasek mi założyli i tak jak pisałem z INA

Opublikowano

Rober pytałeś ostatnio z czego pasek mi założyli i tak jak pisałem z INA

Pasek z INA :mysli:

Na 20000% INA nie produkuje pasków :cool1:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 15:30_________________________________________________Napinacz zapewne tak ale nie pasek :wink4:

Opublikowano

Wesołych i spokojnych Panie i Panowie

Opublikowano

Rober pytałeś ostatnio z czego pasek mi założyli i tak jak pisałem z INA

Pasek z INA :mysli:

Na 20000% INA nie produkuje pasków :cool1:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 15:30_________________________________________________Napinacz zapewne tak ale nie pasek :wink4:

Produkuje :gwizdanie: http://allegro.pl/rozrzad-ina-pompa-audi-a3-ii-2-0-tdi-bkd-azv-i1972006292.html

Opublikowano

:hi:

Ja również życze Wam Wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt :!:

Opublikowano

Robert dzieki za odpowiedz zobacze jak beda mrozy czy cos sie zmieni

Wszystkim tez zycze Wesolych Radosnych Swiat

Opublikowano

Ale na 10000000% pasek nie jest INA tylko innej firmy :cool1:

Pompa jest Ruvill'e więc może tam być wszystko ( Ruvill'e nie produkuje m.in pomp wody , łożysk itp. tylko wsadza w swoje pudełka części innych firm , np. Fag , Koyo , FŁT Kraśnik ... ) , pasek będzie albo Gates , albo Conti albo Dayco albo ...

Opublikowano

Ale na 10000000% pasek nie jest INA tylko innej firmy :cool1:

Pompa jest Ruvill'e więc może tam być wszystko ( Ruvill'e nie produkuje m.in pomp wody , łożysk itp. tylko wsadza w swoje pudełka części innych firm , np. Fag , Koyo , FŁT Kraśnik ... ) , pasek będzie albo Gates , albo Conti albo Dayco albo ...

Jest na nim logo INA :cool1:

Opublikowano

Jest na nim logo INA :cool1

Tylko logo, producent inny :naughty:

Jeszcze raz Zdrowych i Wesołych, trza siadać powoli do stołu :good:

Opublikowano

spokój mi tu pisałem są Święta !

po .................wrócimy do tematu paska :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:00_________________________________________________ja do stołu dopiero wieczorkiem :confused4: bo na razie to na karpia zarabiam w sjz :wink4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.