Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bd73c05d0a3115ba.jpg



Zapraszamy na spot Audi w Rybniku !
miejsce: parking przy małym Tesco (ul.Kotucza 35)
data: 11.08.2016
czas: godz. 18:30

Edytowane przez A-rek

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wreszcie w Rybniku spoty naszego klubu :good:

Brawo dla pomysłodawcy i organizatora pierwszego spota który odbył się wczoraj - AREK :oklaski: :good:

Tyle :audi::a4fan: jeździ w okolicach Rybnika zapraszamy wszystkich !!!

Następny spot z tego co mi wiadomo będzie 31 lipca (sobota) i chcemy zrobić wtedy grilla tylko zastanawiamy się nad miejscem takiego spotkania - czekamy na Wasze pomysły :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzieki wszystkim za przybycie :notworthy:

jak na pierwszy spot mysle, ze nie bylo zle :wink4:

ps: Sztomel czekam na wytlumaczenia dlaczego nie wpadles :chytry::baseball:

Opublikowano

za niedługo nic tylko dziennie jakiś spot będzie..w każdej wsi :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

za niedługo nic tylko dziennie jakiś spot będzie..w każdej wsi :tongue4:

wies Rybnik troche mieszkancow ma to czemu by nie :tongue4:

Opublikowano

za niedługo nic tylko dziennie jakiś spot będzie..w każdej wsi :tongue4:

kazdy wybierze co mu bedzie pasowalo i jak daleko bedzie chcial jezdzic dobra robota Arek oby tak dalej :good:

Opublikowano

wielkie dzieki wszystkim za przybycie :notworthy:

jak na pierwszy spot mysle, ze nie bylo zle :wink4:

ps: Sztomel czekam na wytlumaczenia dlaczego nie wpadles :chytry::baseball:

jak frekwencja na pierwszym spocie ?

Opublikowano
  • Autor
jak frekwencja na pierwszym spocie ?

7 autek

dobra robota Arek oby tak dalej

:notworthy::embarrassed:

mam nadzieje ze kiedys wpadniesz odwiedzic Rybnik :wink4:

Opublikowano
jak frekwencja na pierwszym spocie ?

7 autek

Postaram się was odwiedzić przy najbliższym spocie :) w zasadzie bliżej mam niż do katowic :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Grisza zapraszamy :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:30_________________________________________________zdjecia ze spota w pierwszym poscie :)

Opublikowano

zdjecia ze spota w pierwszym poscie :)

:good:

Myślę , że z każdym spotem autek na tych zdjęciach będzie coraz więcej :wink4:

Opublikowano

Jak na pierwszy spot w Rybniku było :good: i napewno będzie coraz lepiej i coraz więcej autek :naughty: ,nie umiem się doczekać na tego grilla :> robert a tego grilla możemy zrobić w Studzience tak jak mówiliśmy

PS: Dzięki Arek za zaproszenie i miło mi było was wszystkich poznać :hi:

Opublikowano

robert a tego grilla możemy zrobić w Studzience tak jak mówiliśmy

Jak najbardziej :good:

Opublikowano
  • Autor

no Studzienka to dobry pomysla ale zobaczymy jak bedzie z pogoda :gwizdanie:

jak macie jakies zdjecia to wrzucajcie :wink4:

Opublikowano

Było super mam zamiar być na następnym - powód GRILL :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek ma sie rozumiec :drinks: :>

Opublikowano

Arku, niestety nikt nie chciał za mnie przyjść w niedzielę do pracy i nie miałem się z kim zamienić ale na kolejnego spota to już sobie załatwiłem wolne :good:

Opublikowano

:hi: wszystkich

Jak będzie taka możliwość to pojawię się na następnym zlociku - myślę, że uda się Was wspomóc na początku aby ilość autek przekroczyła 15szt. :)

Arku rozkręcaj ten Rybnik - i mam nadzieje, że tak jak my będziemy odwiedzać Was tak i Wy nie będziecie tylko na tyłkach w tym Rybniku siedzieć :)

Opublikowano

Ja również zjawiłem się na pierwszym spocie i było nieźle, miejmy nadzieję że na następnym spocie będzie nas jeszcze więcej :decayed:

Opublikowano

:hi: wszystkich

...

Siema :hi:

Zapraszamy SZEFA regionu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.