Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Ciebie wezmę jako zakładnika :gwizdanie:

A jednak masz coś wspólnego z tą mafią :mysli: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

toż to pali(profilowo) mniej niż moje, :wink4:,no dobra będzie zrzuta :tongue4: :>

Opublikowano

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:19_________________________________________________

Chyba chciałeś napisać przewieziesz :naughty: :>

Mam nadzieję że wszystkim da się karnąć takim wozem (może to być jedyna okazja w życiu jazdy takim wozidłem) :gwizdanie: :naughty: Tylko trzeba będzie zrobić zrzutę na paliwo :gwizdanie: :cool1:

A Ciebie wezmę jako zakładnika :gwizdanie: "pod zastaw"... albo zamiast tej zrzuty :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

toż to pali(profilowo) mniej niż moje, :wink4:,no dobra będzie zrzuta :tongue4: :>

zalejemy za 20 złoty :PB98: na Neste i będzie :good:

Opublikowano

A Ciebie wezmę jako zakładnika :gwizdanie:

A jednak masz coś wspólnego z tą mafią :mysli: :gwizdanie:

Tak, jednoosobowa :naughty: Nie martw się... źle Ci nie będzie :wink4:

Poświęciłbyś się dla drużyny

Opublikowano

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:19_________________________________________________

Chyba chciałeś napisać przewieziesz :naughty: :>

Mam nadzieję że wszystkim da się karnąć takim wozem (może to być jedyna okazja w życiu jazdy takim wozidłem) :gwizdanie: :naughty: Tylko trzeba będzie zrobić zrzutę na paliwo :gwizdanie: :cool1:

A Ciebie wezmę jako zakładnika :gwizdanie: "pod zastaw"... albo zamiast tej zrzuty :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Na moje to go lubi :>

Opublikowano

Na moje to go lubi :>

Mnie wszyscy lubią :gwizdanie: :embarrassed: ... wręcz nie da się mnie nie lubić :wstydliwy:

Opublikowano

:>

Opublikowano
:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

... źle Ci nie będzie :wink4:

Farciarz :kox: :>

Opublikowano

Mnie wszyscy lubią :gwizdanie: :embarrassed: ... wręcz nie da się mnie nie lubić :wstydliwy

Wrodzona skromność nie pozwala Ci się chwalić, Co

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wilma a teraz w zimie jeździsz na alufelgach czy stalówkach :mysli:

:naughty:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:30_________________________________________________

Wrodzona skromność nie pozwala Ci się chwalić, Co

No nie mogę , wiecie przecież :rolleyes:

Opublikowano

Mnie wszyscy lubią :gwizdanie: :embarrassed: ... wręcz nie da się mnie nie lubić :wstydliwy

Wrodzona skromność nie pozwala Ci się chwalić, Co

:polew: :polew: :polew:

on ma tą samą przypadłość co siemian :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wilma[/b] a teraz w zimie jeździsz na alufelgach czy stalówkach :mysli:

Na sankach

Opublikowano

on ma tą samą przypadłość co siemian :polew: :polew: :polew:

:foch::bag:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:32_________________________________________________

Na sankach

Taaa.. na dupolocie :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Wilma a teraz w zimie jeździsz na alufelgach czy stalówkach :mysli:

:naughty:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:30_________________________________________________

Wrodzona skromność nie pozwala Ci się chwalić, Co

No nie mogę , wiecie przecież :rolleyes:

Stalówkach :cool1:

Jesteś niezwykle skromny młody człowieku :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:36_________________________________________________

... źle Ci nie będzie :wink4:

Farciarz :kox: :>

Jemu i tak się nie spodoba... ciężko trafić w tak wyrafinowany gust :decayed:

Opublikowano

No no

Opublikowano

Stalówkach :cool1:

:thumbdown:

Chcemy zobaczyć te alu ;(

Jesteś niezwykle skromny młody człowieku :wink4:

Młody :mysli: Czyli musisz być starsza :naughty:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:41_________________________________________________

No no

Co no no :mysli:

Opublikowano

Stalówkach :cool1:

:thumbdown:

Chcemy zobaczyć te alu ;(

Jak się dasz porwać jako zakładnik, to się pomyśli :gwizdanie:

Opublikowano

Jak się dasz porwać jako zakładnik, to się pomyśli :gwizdanie:

Nie :jaaaaa: ... zabierzesz sobie Badboy'a :naughty:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:44_________________________________________________A na letnich to jakie masz fele ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.