Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A widzisz Wilmo :naughty: :gwizdanie

:polew: :polew: :polew: :polew:

Chamy jedne :no:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wątpię :cool1:

Artur :good:

:tongue4:

:wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:12_________________________________________________

Sprawdzałeś już go wcześniej w tej kwestii? :cool1: :gwizdanie:

nie musiałem ,on jest ze śląska :gwizdanie: :cool1:

I taka z Wami robota :wallbash:

A widzisz Wilmo :naughty: :gwizdanie

:polew: :polew: :polew: :polew:

Chamy jedne :no:

Widzisz jacy oni mili ;(

Opublikowano

oj mili ,mili

Opublikowano

oj mili ,mili

A to mniemanie o sobie... to już w ogóle... wychwalać pod niebiosa :decayed:

Opublikowano

To przyznaj się Wilma ile to masz lat :cool1:

Opublikowano

To przyznaj się Wilma ile to masz lat :cool1:

Dowiesz się w swoim czasie :decayed:

Jedno jest pewne... jak już mówiłam... 50tki nie osiągnęłam jeszcze :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:24_________________________________________________Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce :gwizdanie:

Opublikowano

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce :gwizdanie:

Boi się Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce :gwizdanie:

Boi się Ciebie :gwizdanie:

I kto to mówi :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce :gwizdanie:

Boi się Ciebie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:28_________________________________________________

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce

bo ja wstydliwy jestem :embarrassed:

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:28_________________________________________________

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce

bo ja wstydliwy jestem :embarrassed:

Kto w to uwierzy? :cool1::naughty:

Opublikowano

powinni wszyscy - bo czemu tu nie wierzyć :)

Opublikowano

powinni wszyscy - bo czemu tu nie wierzyć :)

Fioletowe posady... to nie mają osoby wstydliwe... tak mi się wydaje... a już na pewno nie osoby, które mają aż tyle postów za sobą :wink4:

Opublikowano

Fioletowe posady... to nie mają osoby wstydliwe... tak mi się wydaje... a już na pewno nie osoby, które mają aż tyle postów za sobą :wink4:

Miron po prostu taki sobie licznik ustawił , 1 wysłany post a na licznik wskakuje od razu 10 :naughty:

Opublikowano

Fioletowe posady... to nie mają osoby wstydliwe... tak mi się wydaje... a już na pewno nie osoby, które mają aż tyle postów za sobą :wink4:

Miron po prostu taki sobie licznik ustawił , 1 wysłany post a na licznik wskakuje od razu 10 :naughty:

Szczwana bestia się znaczy :naughty:

Opublikowano

Szczwana bestia się znaczy :naughty:

Noo.. :naughty:

Opublikowano

Szczwana bestia się znaczy :naughty:

A jak :gwizdanie:

Opublikowano

O dziwo sam zainteresowany milczy w tej sprawie :naughty:

Opublikowano

O dziwo sam zainteresowany milczy w tej sprawie :naughty:

Wiadomo :naughty:

Opublikowano

O dziwo sam zainteresowany milczy w tej sprawie :naughty:

bo teraz to już całkiem się w sobie zamknąłem :embarrassed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:46_________________________________________________tak naprawdę to postów mam 51 :confused4:

3000 mi dali na wejściu - żebym się zalogował :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.