Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek, wierzymy, że się postarasz, ale to nie oznacza, że reszta ma tak milczeć i Ty także... :przebiegly:

uciekli wszyscy no :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek, wierzymy, że się postarasz, ale to nie oznacza, że reszta ma tak milczeć i Ty także... :przebiegly:

uciekli wszyscy no :mysli:

Chyba jednak oni też się mnie boją :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba jednak oni też się mnie boją :gwizdanie:

Za dużo wiesz a my za mało :gwizdanie:

Opublikowano

dziewczyno co Ty masz z tym baniem się Ciebie?

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________Tacy strachliwi nie jesteśmy- już pisałem :!:

Opublikowano

dziewczyno co Ty masz z tym baniem się Ciebie?

może rzeczywiście mamy się bać :mysli:

:kox:

Opublikowano

e tam-to tylko babka

Opublikowano

dziewczyno co Ty masz z tym baniem się Ciebie?

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________Tacy strachliwi nie jesteśmy- już pisałem :!:

To nie uciekajcie tyle :gwizdanie:

dziewczyno co Ty masz z tym baniem się Ciebie?

może rzeczywiście mamy się bać :mysli:

:kox:

No wiesz o ile pamiętam, to komuś się należy :bicz3: :bicz3: :bicz3:

e tam-to tylko babka

Tylko?! Tobie się jednak należy :bicz3: ale z przodu!

Opublikowano

No mówiłem Ci że Was liczę do ekipy z Rybnika , przecież jesteś swój chłop :wink4:

normalnie urosłem :decayed::wink4:

Opublikowano

No mówiłem Ci że Was liczę do ekipy z Rybnika , przecież jesteś swój chłop :wink4:

normalnie urosłem :decayed::wink4:

wiesz ile to kosztuje , nie :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

To nie uciekajcie tyle :gwizdanie:

czytam kilka rzeczy jednocześnie,http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178458.new#new i np.demotywatory [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________

No mówiłem Ci że Was liczę do ekipy z Rybnika , przecież jesteś swój chłop :wink4:

normalnie urosłem :decayed::wink4:

wiesz ile to kosztuje , nie :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

220px-Krupnik_vodka.jpg[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________ :naughty::wink4:

Opublikowano

No mówiłem Ci że Was liczę do ekipy z Rybnika , przecież jesteś swój chłop :wink4:

normalnie urosłem :decayed::wink4:

wiesz ile to kosztuje , nie :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Brzmi jak krupniczek :gwizdanie:

Artur... uważaj, bo w piórka obrośniesz :polew:

To nie uciekajcie tyle :gwizdanie:

czytam kilka rzeczy jednocześnie,http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178458.new#new i np.demotywatory

Kobiety robią wiele rzeczy jednocześnie... i jakoś sobie radzą... więc Ty jako "AŻ" facet tym bardziej powinieneś... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A w temacie BT, to fajnie gadają :wink4:

Opublikowano

tak myślałem,trochę popisał w babką z łorsoł i już nic bezinteresownie

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na chwilkę spadam :wink4:

:hi:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:27_________________________________________________

tak myślałem,trochę popisał w babką z łorsoł i już nic bezinteresownie

:polew: :polew: :polew: :polew:

z łosroł jak co :cool1:

Opublikowano

tak myślałem,trochę popisał w babką z łorsoł i już nic bezinteresownie

:polew: :polew: :polew: :polew:

A czy ja tu coś robię interesownie?! Ze mnie na bank takiego niedobrego przykładu nie bierze :gwizdanie:

na chwilkę spadam :wink4:

:hi:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:27_________________________________________________

tak myślałem,trochę popisał w babką z łorsoł i już nic bezinteresownie

:polew: :polew: :polew: :polew:

z łosroł jak co :cool1:

:hi:

A ten "łosraniec" to wiesz ile to kosztuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Artur... uważaj, bo w piórka obrośniesz :polew:

uważam :wink4: ,spokojna Twoja poczochrana :decayed:

Opublikowano

Czysty Krupnik a nie kolorowy :!:

Zeżarłem pół stada matiasów, mniam

Opublikowano

tak myślałem,trochę popisał w babką z łorsoł i już nic bezinteresownie

:polew: :polew: :polew: :polew:

A czy ja tu coś robię interesownie?! Ze mnie na bank takiego niedobrego przykładu nie bierze :gwizdanie:

luzik,tylko spokój Cię może uratować ,żartowałem

Opublikowano

Czysty Krupnik a nie kolorowy :!:

Zeżarłem pół stada matiasów, mniam

Chyba ławicę a nie stado :gwizdanie:

tak myślałem,trochę popisał w babką z łorsoł i już nic bezinteresownie

:polew: :polew: :polew: :polew:

A czy ja tu coś robię interesownie?! Ze mnie na bank takiego niedobrego przykładu nie bierze :gwizdanie:

luzik,tylko spokój Cię może uratować ,żartowałem

Teraz to żartowałem... dobra dobra :polew: :polew:

Opublikowano

Krupnik+czysty.jpg

of korz ,wybacz gafę :embarrassed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________dobra ,spadam do domu ,mam dość roboty na dziś :polew:

Opublikowano

Krupnik+czysty.jpg

of korz ,wybacz gafę :embarrassed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________dobra ,spadam do domu ,mam dość roboty na dziś :polew:

Pracy czy myśli o stawianiu? :cool1: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.