Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pracy czy myśli o stawianiu? :cool1: :gwizdanie:

Pracy

Przepraszam ławicy

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pracy czy myśli o stawianiu? :cool1: :gwizdanie:

Pracy

Przepraszam ławicy

No teraz to nawet mogę rzec "smacznego" :naughty:

Opublikowano

pracy,my na śląsku chętnie stawiamy ,lubimy się dobrze bawić, szybko nawiązujemy znajomości ,etc.,etc[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:38_________________________________________________dobra :cool1: ,lecę , 3majcie się

Opublikowano

pracy,my na śląsku chętnie stawiamy ,lubimy się dobrze bawić, szybko nawiązujemy znajomości ,etc.,etc

Dokładnie, ale z Wawy tylko Wilma nie pije :wallbash:

Opublikowano

przyjedzie,chwilę pobędzie i.......................... pozbędzie się złych nawyków :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

przyjedzie,chwilę pobędzie i.......................... pozbędzie się złych nawyków :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

Opublikowano

przyjedzie,chwilę pobędzie i.......................... pozbędzie się złych nawyków :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Mam zbyt silną wolę :wink4:

Nie dasz mi rady w tej kwestii... nawet jako Ślązak... nawet gdybyście wszyscy się starali naraz :naughty:

Dokładnie, ale z Wawy tylko Wilma nie pije :wallbash:

Oj ja uważam to za całkiem pozytywną cechę :tongue4:

pracy,my na śląsku chętnie stawiamy ,lubimy się dobrze bawić, szybko nawiązujemy znajomości ,etc.,etc[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:38_________________________________________________dobra :cool1: ,lecę , 3majcie się

A bez % nie da się dobrze bawić i szybko nawiązywać znajomości? :gwizdanie:

Trzymaj się też :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

_________________________________________________

Ja też idę spać , narka :hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

_________________________________________________

Ja też idę spać , narka :hi:

Spać? o tej porze? :shocked:

Opublikowano

wstaję o 5:00 :cool1: a jestem niewyspany

Opublikowano

wstaję o 5:00 :cool1: a jestem niewyspany

No toś dał pupy teraz ;(

Opublikowano

wstaję o 5:00 :cool1: a jestem niewyspany

No toś dał pupy teraz ;(

Ja o 4,10 i ide spać 11,30 najwcześniej :kox:

Opublikowano

wstaję o 5:00 :cool1: a jestem niewyspany

No toś dał pupy teraz ;(

Ja o 4,10 i ide spać 11,30 najwcześniej :kox:

I znów Ci się chwali :decayed:

Robercik pił za dużo ostatnimi czasy i teraz... daje pupy :gwizdanie:

Opublikowano

wstaję o 5:00 :cool1: a jestem niewyspany

No toś dał pupy teraz ;(

Ja o 4,10 i ide spać 11,30 najwcześniej :kox:

I znów Ci się chwali :decayed:

Robercik pił za dużo ostatnimi czasy i teraz... daje pupy :gwizdanie:

Bo u mnie występuje bezsenność starcza

Opublikowano

wstaję o 5:00 :cool1: a jestem niewyspany

No toś dał pupy teraz ;(

Ja o 4,10 i ide spać 11,30 najwcześniej :kox:

I znów Ci się chwali :decayed:

Robercik pił za dużo ostatnimi czasy i teraz... daje pupy :gwizdanie:

Bo u mnie występuje bezsenność starcza

Hahaha no teraz to wymyśliłeś :polew: nocny marek prędzej :wink4:

Opublikowano

Wiem co piszę, ja zawsze miałem problemy z zasypianiem, a teraz to masakra.

Opublikowano

Wiem co piszę, ja zawsze miałem problemy z zasypianiem, a teraz to masakra.

Pewnie przepracowany jesteś.

Ja to raczej zasypiam prawie, że od razu od pojawienia się w łóżku, ale ja raczej uwielbiam siedzieć po nocach... ale w dzień to ja uwielbiam odsypiać... :rolleyes:

Opublikowano

Okąpałem się i jeszcze z 15 minut posiedzę z Wami :wink4:

Opublikowano

Okąpałem się i jeszcze z 15 minut posiedzę z Wami :wink4:

No masz farta :> a teraz wiesz co Cię czeka? :cool1: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.