Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo teraz to już całkiem się w sobie zamknąłem :embarrassed:

Uważaj bo pękniesz :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O dziwo sam zainteresowany milczy w tej sprawie :naughty:

bo teraz to już całkiem się w sobie zamknąłem :embarrassed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:46_________________________________________________tak naprawdę to postów mam 51 :confused4:

3000 mi dali na wejściu - żebym się zalogował :decayed:

Biedactwo :( Trzeba pocieszyć widzę :pociesz:

Opublikowano

tak naprawdę to postów mam 51 :confused4:

i wszystkie w Newbie :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:28_________________________________________________

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce

bo ja wstydliwy jestem :embarrassed:

fest :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:,jak ktoś nie kojarzy to po lewej :wink4:

49d7fffe521af8ecmed.jpg

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:28_________________________________________________

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce

bo ja wstydliwy jestem :embarrassed:

fest :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:,jak ktoś nie kojarzy to po lewej :wink4:

49d7fffe521af8ecmed.jpg

:bag:

gwóźdź do trumny

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:28_________________________________________________

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce

bo ja wstydliwy jestem :embarrassed:

fest :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:,jak ktoś nie kojarzy to po lewej :wink4:

49d7fffe521af8ecmed.jpg

:blink::shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:28_________________________________________________

Miron jak tu skromnie zagląda co i raz... ale odezwać się coś nie chce

bo ja wstydliwy jestem :embarrassed:

fest :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:,jak ktoś nie kojarzy to po lewej :wink4:

49d7fffe521af8ecmed.jpg

:blink::shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale ciekawe oczy ma , nie :naughty: przez to wszystko prześwietla i wie :naughty:

:kox:

Opublikowano

tylko nie mówcie że to było zimą :polew:

Opublikowano

:blink::shocked: :shocked: :shocked:

Teraz Wilma się wystraszyła i chyba się zamknie w sobie :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

pierwszy raz widziała faceta z plecakiem z przodu :polew:

Opublikowano

:polew:

pierwszy raz widziała faceta z plecakiem z przodu :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gwóźdź do trumny

mam nadzieję ,że nie do mojej :decayed:

Opublikowano

:blink::shocked: :shocked: :shocked:

Teraz Wilma się wystraszyła i chyba się zamknie w sobie :gwizdanie:

Hahahaha nieee :no: Ale... dotarło do mnie, że kilkanaście postów temu... wypowiadałam się, że nie oglądam gołych, obcych, męskich tyłków... a tu... Widać przepowiednie Arka... tudzież życzenia... się spełniają :blink::shocked:

Opublikowano

Wilma mam nadzieję że nie rozmyśliłaś się z tym spotem :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

gwóźdź do trumny

mam nadzieję ,że nie do mojej :decayed:

no raczej mojej :decayed:

Opublikowano

:polew:

pierwszy raz widziała faceta z plecakiem z przodu :polew:

Ja pierdziu :polew:

Opublikowano

Wilma mam nadzieję że nie rozmyśliłaś się z tym spotem :gwizdanie: :cool1:

włąśnie - obiecuję że nie przyjadę :polew:

Opublikowano

gwóźdź do trumny

mam nadzieję ,że nie do mojej :decayed:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 20:01_________________________________________________

... Widać przepowiednie Arka... tudzież życzenia... się spełniają :blink::shocked:

Miron :przebiegly: chyba spodobałeś się naszej koleżance :rolleyes::naughty:

Opublikowano

Wilma mam nadzieję że nie rozmyśliłaś się z tym spotem :gwizdanie: :cool1:

włąśnie - obiecuję że nie przyjadę :polew:

Przyjadę... trzeba zobaczyć tego "wstydnisia" o ile on teraz nie zrezygnuje :decayed:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 20:01_________________________________________________

... Widać przepowiednie Arka... tudzież życzenia... się spełniają :blink::shocked:

Miron :przebiegly: chyba spodobałeś się naszej koleżance :rolleyes::naughty:

Ale te życzenia były od Arka, a nie moje :wink4: Do mnie na razie niewiele dociera... zszokowaliście mnie... taką sesją zdjęciową :blink::shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.