Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się dasz porwać jako zakładnik, to się pomyśli :gwizdanie:

Nie :jaaaaa: ... zabierzesz sobie Badboy'a :naughty:

Mówiłam, że się nie spodoba... już kogoś innego chce wcisnąć za siebie... tak mu źle :!: :bicz:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:45_________________________________________________

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:44_________________________________________________A na letnich to jakie masz fele ?

Jak będziesz zakładnikiem, to sobie je nawet dotkniesz, a tak... to męcz się w niewiedzy :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak będziesz zakładnikiem, to sobie je nawet dotkniesz, a tak... to męcz się w niewiedzy :decayed:

Nie to nie :foch:

Opublikowano

Jak będziesz zakładnikiem, to sobie je nawet dotkniesz, a tak... to męcz się w niewiedzy :decayed:

Nie to nie :foch:

Widzisz... nawet chłopaków wystraszyłeś tymi fochami... ale skoro chcesz... to i ja mogę :foch:

Opublikowano
:foch:
Opublikowano
:piroman:
Opublikowano
:no:
Opublikowano

Stary nie pękaj, wiem że mnie nie będzie ale dasz se rade. :wink4:

Opublikowano

Stary nie pękaj, wiem że mnie nie będzie ale dasz se rade. :wink4:

On pęka, bo wie, że ze mną nie da sobie rady... stąd woli już Badboy'a poświęcić... :gwizdanie:

Opublikowano

A ja tam się nie boję, badboya bym nie dał.

Opublikowano

On pęka, bo wie, że ze mną nie da sobie rady... stąd woli już Badboy'a poświęcić... :gwizdanie:

Taaa... :cool1:

Opublikowano

A ja tam się nie boję, badboya bym nie dał.

No! I to się nazywa prawdziwy facet :>

On pęka, bo wie, że ze mną nie da sobie rady... stąd woli już Badboy'a poświęcić... :gwizdanie:

Taaa... :cool1:

Prawda w oczy kole... :cool1:

Opublikowano

No! I to się nazywa prawdziwy facet :>:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

A ja tam się nie boję, badboya bym nie dał.

No! I to się nazywa prawdziwy facet :>

:naughty:

Opublikowano

A ja tam się nie boję, badboya bym nie dał.

No! I to się nazywa prawdziwy facet :>

On pęka, bo wie, że ze mną nie da sobie rady... stąd woli już Badboy'a poświęcić... :gwizdanie:

Taaa... :cool1:

Prawda w oczy kole... :cool1:

wątpię :cool1:

Opublikowano

wątpię :cool1:

Artur :good:

:tongue4:

Opublikowano

Ida :palacz: i do pieca nałożyć

Opublikowano

Ida :palacz: i do pieca nałożyć

jo był przed chwilą :wink4:

Opublikowano

Sami palacze... :doh1:

A ja tam się nie boję, badboya bym nie dał.

No! I to się nazywa prawdziwy facet :>

On pęka, bo wie, że ze mną nie da sobie rady... stąd woli już Badboy'a poświęcić... :gwizdanie:

Taaa... :cool1:

Prawda w oczy kole... :cool1:

wątpię :cool1:

Sprawdzałeś już go wcześniej w tej kwestii? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

wątpię :cool1:

Artur :good:

:tongue4:

:wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:12_________________________________________________

Sprawdzałeś już go wcześniej w tej kwestii? :cool1: :gwizdanie:

nie musiałem ,on jest ze śląska :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Sprawdzałeś już go wcześniej w tej kwestii? :cool1: :gwizdanie:

nie musiałem ,on jest ze śląska :gwizdanie: :cool1:

A widzisz Wilmo :naughty: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.